ШВИДКА ПУБЛІКАЦІЯ В ЖУРНАЛАХ ВАК ДЛЯ ГАРАНТІЇ ДОПУСКУ ДО ЗАХИСТУ

Сроки виконання:
від 14 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Цікавить швидка публікація в журналах ВАК напередодні захисту дисертації? Для цього достатньо звернутися по допомогу до фахівців. Щоб перевірити, чи відповідає матеріал, який розміщується, встановленим стандартам і вимогам. Якщо ви пишете ВАК статтю, важливо дотримуватися правил написання фахових статей та вимог до оформлення.

 

Якщо ви готуєте статтю до публікації, корисно буде прочитати про те, що таке статті категорії А і Б, та при чому тут ВАК. Важливо перед публікацією розібратися в номенклатурі ВАК і особливостях публікації в журналах категорії Б.

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і визначає автора
Ви ставите перед
нами завдання

КОЛИ ПОТРІБНІ ПУБЛІКАЦІЇ НАУКОВИХ СТАТЕЙ?

 

Така форма демонстрації науковому співтовариству своїх робіт актуальна:

 1. При підготовці кандидатської дисертації. Для отримання дозволу на захист аспіранти зобов'язані розмістити як мінімум три наукові статті та повідомити оточення про результати власного дослідження.
 2. У процесі здобуття ступеня доктора наук. Відповідно до вимог до докторських дисертацій кількість статей у сукупності повинна складати від 20 позицій (з урахуванням раніше розміщеного матеріалу на попередніх етапах).
 3. Для зарахування в аспірантуру. Це не обов'язкова вимога, але істотний бонус і значуща альтернатива реферату, особливо якщо профілем обрано економіку, юриспруденцію та інші, перспективні з наукового погляду дисципліни.
 4. Для захисту магістерської дисертації. Точну кількість статей конкретизує науковий керівник. Також відповідна інформація міститься в індивідуальних планах здобувачів. Як правило, достатньо однієї публікації.

 

ЯКІ ВИМОГИ ДО ПУБЛІКАЦІЙ У ЗБІРНИКАХ ВАК?

 

Журнали ВАК є науковими збірниками, які пройшли рецензію вищою атестаційною комісією. Неможливо терміново опублікувати статтю, якщо не дотримані такі вимоги:

 

 • Унікальний матеріал. Показник унікальності не повинен бути нижчим за 90% тексту автора, враховуючи також іноземні джерела. Перевірка має проводитися за різними системами Антиплагіат з урахуванням усіх показників кожної системи.
 • Критерій науковості. Статті повинні відповідати науковій категорії. Тобто їм повинен бути властивий елемент пізнання, науковий стиль, спеціальна термінологія. Рекомендується використовувати матеріали, включені до ілюстративного переліку (схеми, таблиці, графічні зображення, інші елементи візуалізації), а також тези конференції.
 • Наявність рецензії. Швидко опублікувати статтю в журналі ДАК із філософії, психології та інших напрямів можна тільки після проходження незалежного рецензування в науковому виданні, яке стане майданчиком для публікації. У всіх рецензентів є вчені ступені й значний досвід практичної діяльності. Вони проводять ретельний відбір матеріалу, неякісні статті відхиляються й повертаються на доопрацювання.
 • Оформлення відповідно до стандартів. Кожен науковий збірник ДАК дотримується власних вимог щодо оформлення. Дотримання таких стандартів є обов'язковою умовою проходження технічного контролю. З відповідними нормативами можна ознайомитися на сайті журналу.

 

Враховуючи, що розміщення наукових робіт у багатьох авторитетних джерелах проводиться платно, важливо своєчасно врахувати представлені вимоги. Це дозволить підвищити рівень зрозумілості та доступності статті, а також ймовірність високої оцінки праці.

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

ЯК ЗАМОВИТИ ПУБЛІКАЦІЮ?

 

Територіальне охоплення діяльності «Дегрі-Сервіс» – уся Україна. Ми співпрацюємо дистанційно і пропонуємо вигідні умови партнерства. Наші основні замовники звернулися за рекомендацією, і ми виправдали їхні сподівання. Уже опубліковано понад 2300 статей, і ця цифра постійно зростає.

 

Головні аспекти:

a) Для оформлення замовлення необхідно зв'язатися з менеджером і конкретизувати всі ключові параметри, включаючи терміни, джерело й вартість, оскільки публікації платні.

b) Буде запропоновано список за формою конкретної наукової роботи для вибору оптимального мультинаукового, профільного журналу або журналу з переліку, наданого конкретним закладом вищої освіти.

c) Передбачено складання договору про співпрацю, який надсилається кур'єрською службою.

d) Оплата вноситься особисто в офісі в Києві або будь-якому зручному відділенні банку в усіх регіонах країни.

e) Мінімальний термін виконання замовлення - 14 днів з моменту звернення до колегії редакторів.

f) Передача інформації, повідомлення про готовність результату й підсумкові роботи надсилаються на електронну адресу, вказану замовником при оформленні заявки.

 

Ми надаємо гарантії на всі виконані роботи. Зобов'язання щодо безкоштовних доопрацювань у потрібній кількості дійсні протягом 12 місяців. Ціна на публікації статей у журналах ДАК залежить від терміновості, обраного журналу, характеристики статті. Ми позначаємо чіткі терміни й дотримуємося їх, але частіше за все видаємо результат завчасно.

 

Наша головна мета – Ваш успіх і виправдання довіри. Гарантуємо абсолютну конфіденційність, оскільки вся інформація про клієнтів міститься на захищених серверах. Наші принципи: якість, оперативність, виняткова спрямованість на інтереси замовника. Ми зацікавлені у Ваших рекомендаціях.

 

Претендентів на отримання статусу кандидата або доктора наук цікавить швидкий друк статей у журналах ВАК. Це спосіб ознайомлення наукового співтовариства зі змістом та результатами дослідження. А також акцентування уваги на розкритій проблематиці й обов'язкова умова допуску до захисту наукової праці.

 

Компанія «Дегрі-Сервіс» пропонує допомогу в публікації наукових матеріалів із наданням довідки про розміщення. Ми безпосередньо працюємо із редакціями журналів та вибудовуємо діяльність шляхом прямих контактів. Такий підхід дозволяє швидко опублікувати статтю ВАК.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Відгуки клієнтів

Рейтинг (20 оценок, среднее: 4,85 из 5)
Loading...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Публікації в журналах ВАК за напрямками

Медицина
Мистецтвознавство
Педагогіка
Технічні науки
Філологія
Економіка
Право

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати