Цікавить швидка публікація в журналах ВАК напередодні захисту дисертації? Для цього достатньо звернутися по допомогу до фахівців. Щоб перевірити, чи відповідає матеріал, який розміщується, встановленим стандартам і вимогам. Якщо ви пишете ВАК статтю, важливо дотримуватися правил написання фахових статей та вимог до оформлення.
Якщо ви готуєте статтю до публікації, корисно буде прочитати про те, що таке статті категорії А і Б, та при чому тут ВАК. Важливо перед публікацією розібратися в номенклатурі ВАК і особливостях публікації в журналах категорії Б.
Така форма демонстрації науковому співтовариству своїх робіт актуальна:
Журнали ВАК є науковими збірниками, які пройшли рецензію вищою атестаційною комісією. Неможливо терміново опублікувати статтю, якщо не дотримані такі вимоги:
Враховуючи, що розміщення наукових робіт у багатьох авторитетних джерелах проводиться платно, важливо своєчасно врахувати представлені вимоги. Це дозволить підвищити рівень зрозумілості та доступності статті, а також ймовірність високої оцінки праці.
Вимоги щодо оформлення припускають, що вказуються вичерпні відомості про автора - прізвище, ім'я, по батькові, вчене звання, місце роботи з очною адресою, засоби зв'язку, електронна пошта. Після цього обов'язково вказується два номери (якщо вони привласнені) - ORCID і Scopus-Author ID. Останній вказується, якщо є проіндексовані публікації в Скопус.
Обсяг анотації - мінімум 1800 слів без пробілів. При цьому стиль викладу - чіткий і лаконічний, по суті. Анотація структурується як реферат. Ключові слова перераховуються в називному відмінку. Їх повинно бути мінімум 3 і максимум 7. В кінці статті завжди вказується дата, коли матеріал надійшов до редакції.
Кожен джерело зі списку літератури повинно бути представлене посиланням по тексту статті. Вона оформляється:
Якщо авторів і джерел кілька в одному посиланні - оформлення аналогічне, тільки використовується крапка з комою як поділ.
Приклад. (Dudrik, 2020 року, pp. 34-35) або (Dudrik, 2020 року, pp. 34-35, Ivanov, 2014 року, p. 56).
Для оформлення списку в кінці статті використовується один з найпоширеніших стилів - APA. Мова англійська. Для вказівки україномовних і російськомовних джерел використовується транслітерація і в квадратних дужках вказується переклад.
У наукових статтях по праву:
Ще одна обов'язкова умова - наявність хоча б одного з джерел у вигляді публікації таких авторитетних профільних видань, як Вісник Національної академії правових наук України, Law Portus або інших варіантів з бази Scopus.
Основна частина наукової роботи складається з трьох блоків - Introduction, основна частина, Conclusions. Також структура включає анотацію, ключові слова, список літератури, які повинні послідовно розміщуватися один за одним і разом складати єдину, цілісну за смисловим навантаженням статтю.
Вступ |
Вказується новизна теми, обґрунтовується її актуальність. Поруч з науково-дослідними завданнями повинна чітко вказуватися мета дослідження. Важливо конкретизувати методологію вивчення матеріалу. |
Основна частина |
В основній частині групуються змістовні смислові розділи з окремими заголовками. Їх призначення - розкрити тему. |
Висновок |
Містяться висновки про проведене дослідження з розгорнутими відповідями і результатами проведеного дослідження. |
І наостанок, важливо відзначити труднощі наукових статей по праву, обумовлені унікальністю. Компанія «Дегрі-Сервіс» допоможе підготувати публікацію, яка буде за змістом і оформленням відповідати вимогам обраного авторитетного журналу.