Дисертації та наукові
статті на замовлення

ШВИДКА ПУБЛІКАЦІЯ В ЖУРНАЛАХ ВАК ДЛЯ ГАРАНТІЇ ДОПУСКУ ДО ЗАХИСТУ

Публікація статті ВАК
Ціни: від 1 600 грн
Терміни: від 14 днів
Замовити

Цікавить швидка публікація в журналах ВАК напередодні захисту дисертації? Для цього достатньо звернутися за допомогою до фахівців. Щоб перевірити, чи відповідає матеріал, який розміщується, встановленим стандартам і вимогам.

Претендентів на отримання статусу кандидата або доктора наук цікавить швидкий друк статей в журналах ВАК. Це спосіб ознайомлення наукового співтовариства зі змістом та результатами дослідження. А також, акцентування уваги на розкритій проблематиці й обов’язкова умова допуску до захисту наукової праці.

Компанія «Дегрі-Сервіс» пропонує допомогу в публікації наукових матеріалів із наданням довідки про розміщення. Ми напряму працюємо із редакціями журналів та вибудовуємо діяльність шляхом прямих контактів без посередників. Такий підхід дозволяє швидко опублікувати статтю ВАК.

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і підбирає автора
Ви ставите перед
нами завдання

КОЛИ ПОТРІБНІ ПУБЛІКАЦІЇ НАУКОВИХ СТАТЕЙ?

Така форма демонстрації науковому співтовариству своїх робіт актуальна:

1. При підготовці кандидатської дисертації. Для отримання дозволу на захист аспіранти зобов'язані розмістити як мінімум три наукові статті та повідомити оточення про результати власного дослідження.

2. У процесі здобуття ступеня доктора наук. Відповідно до вимог до докторських дисертацій кількість статей в сукупності повинно складати 15 позицій (з урахуванням раніше розміщеного матеріалу на попередніх етапах).

3. Для зарахування в аспірантуру. Це не обов'язкова вимога, але істотний бонус і значуща альтернатива реферату, особливо якщо профілем обрана економіка, юриспруденція та інші, перспективні з наукової точки зору дисципліни.

4. Для захисту магістерської дисертації. Точну кількість статей конкретизує науковий керівник. Також відповідна інформація міститься в індивідуальних планах шукачів. Як правило, достатньо однієї публікації.

ЯКІ ВИМОГИ ДО ПУБЛІКАЦІЙ У ЗБІРНИКАХ ВАК?

Журнали ВАК є науковими збірниками, які пройшли рецензію вищою атестаційною комісією. Неможливо терміново опублікувати статтю, якщо не дотримані наступні вимоги:

I. Унікальний матеріал. Не допускається показник унікальності нижче 90% тексту автора, враховуючи також іноземні джерела. Перевірка повинна проводитися за різних систем Антиплагіат з урахуванням всіх показників кожної системи.

II. Критерій науковості. Статті повинні ставитися до наукової категорії. Тобто їм повинен бути властивий елемент пізнання, науковий стиль, спеціальна термінологія. Рекомендується використовувати матеріали, включені до ілюстративного переліку (схеми, таблиці, графічні зображення, інші елементи візуалізації), а також тези конференції.

III. Наявність рецензії. Швидко опублікувати статтю ВАК з філософії, психології та інших напрямків можна тільки після проходження незалежного рецензування у науковому виданні, яке стане майданчиком для публікації. У всіх рецензентів є вчені ступені і значний досвід практичної діяльності. Вони проводять ретельний відбір матеріалу, неякісні статті відхиляються і направляються на доопрацювання.

IV. Оформлення у відповідності зі стандартами. Кожен науковий збірник ВАК дотримується власних вимог щодо оформлення. Дотримання таких стандартів є обов'язковою умовою проходження технічного контролю. З відповідними нормативами можна ознайомитися на сайті журналу.

Враховуючи, що розміщення наукових робіт у багатьох авторитетних джерелах проводиться платно, важливо своєчасно врахувати представлені вимоги. Це дозволить підвищити рівень зрозумілості та доступності статті, ймовірність високої оцінки праці.

Наші гарантії

Підтримка
  • Швидкі правки
  • Особистий менеджер
  • Допомога 24/7
Захист
  • Повна конфіденційність
  • Офіційний договір
  • Гарантія 12 місяців
Якість
  • Автор кандидат наук
  • Перевірка на плагіат
  • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ЯК ЗАМОВИТИ ПУБЛІКАЦІЮ?

Територіальне охоплення діяльності «Дегрі-Сервіс» - вся Україна. Ми співпрацюємо дистанційно і пропонуємо вигідні умови партнерства. Наші основні замовники звернулися за рекомендацією, і ми виправдали їхні сподівання. Вже опубліковано понад 2300 статей і ця цифра постійно зростає.

Головні аспекти:

a) Для оформлення замовлення необхідно зв'язатися з менеджером і конкретизувати всі ключові параметри, включаючи терміни, джерело і вартість, оскільки публікації платні.

b) Буде запропонований список за формою конкретної наукової роботи для вибору оптимального мультинаукового, профільного журналу або журналу з переліку, наданого конкретним вищим навчальним закладом.

c) Передбачено складання договору про співпрацю, який направляється кур'єрською службою.

d) Оплата вноситься особисто в офісі в Києві або будь-якому зручному відділенні банку в усіх регіонах країни.

e) Мінімальний термін виконання замовлення - 14 днів з моменту звернення до колегії редакторів.

f) Передача інформації, направлення повідомлення про готовність результату і підсумкові роботи направляються на електронну адресу, вказану замовником при оформленні заявки.

Ми надаємо гарантії на всі виконані роботи. Зобов'язання за безкоштовними доопрацюванням в потрібній кількості дійсні протягом 12 місяців. Ціна на публікації статей в журналах ВАК залежить від терміновості, обраного журналу, характеристики статті. Ми позначаємо чіткі терміни і дотримуємося їх виконання, але частіше за все видаємо результат завчасно.

Наша головна мета - ваш успіх і виправдання довіри. Гарантуємо абсолютну конфіденційність, оскільки вся інформація про клієнтів міститься на захищених серверах. Наші принципи: якість, оперативність, виняткова націленість на інтереси замовника. Ми зацікавлені в ваших рекомендаціях.

У команді «Дегрі-Сервіс» виконують замовлення з написання дисертацій і супутніх робіт тільки автори з вченими ступенями і значним досвідом. Це дозволяє швидко опублікувати статтю ВАК і продемонструвати високий рівень професіоналізму!

Корисна інформація

Приклад публікації Scopus
Тема: When the music's over. Does music skill transfer to children's and young adolescents' cognitive and academic skills?
Приклад публікації Scopus
Тема: LABOR SUPPLY RESPONSE TO THE EARNED INCOME TAX CREDIT* / QUARTERLY JOURNAL OF ECONOMICS
Приклад публікації Scopus
Тема: THE IMPORTANCE OF CONSENSUS IN JUDGMENTS ABOUT COMMUNITY COHESION AND WILLINGNESS TO INTERVENE
bestsite.kiev.ua