ШВИДКА ПУБЛІКАЦІЯ В ЖУРНАЛАХ ВАК ДЛЯ ГАРАНТІЇ ДОПУСКУ ДО ЗАХИСТУ

Сроки виконання:
від 14 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (20 оценок, среднее: 4,85 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Цікавить швидка публікація в журналах ВАК напередодні захисту дисертації? Для цього достатньо звернутися по допомогу до фахівців. Щоб перевірити, чи відповідає матеріал, який розміщується, встановленим стандартам і вимогам. Якщо ви пишете ВАК статтю, важливо дотримуватися правил написання фахових статей та вимог до оформлення.

 

Якщо ви готуєте статтю до публікації, корисно буде прочитати про те, що таке статті категорії А і Б, та при чому тут ВАК. Важливо перед публікацією розібратися в номенклатурі ВАК і особливостях публікації в журналах категорії Б.

КОЛИ ПОТРІБНІ ПУБЛІКАЦІЇ НАУКОВИХ СТАТЕЙ?

 

Така форма демонстрації науковому співтовариству своїх робіт актуальна:

 1. При підготовці кандидатської дисертації. Для отримання дозволу на захист аспіранти зобов'язані розмістити як мінімум три наукові статті та повідомити оточення про результати власного дослідження.
 2. У процесі здобуття ступеня доктора наук. Відповідно до вимог до докторських дисертацій кількість статей у сукупності повинна складати від 20 позицій (з урахуванням раніше розміщеного матеріалу на попередніх етапах).
 3. Для зарахування в аспірантуру. Це не обов'язкова вимога, але істотний бонус і значуща альтернатива реферату, особливо якщо профілем обрано економіку, юриспруденцію та інші, перспективні з наукового погляду дисципліни.
 4. Для захисту магістерської дисертації. Точну кількість статей конкретизує науковий керівник. Також відповідна інформація міститься в індивідуальних планах здобувачів. Як правило, достатньо однієї публікації.

 

ЯКІ ВИМОГИ ДО ПУБЛІКАЦІЙ У ЗБІРНИКАХ ВАК?

 

Журнали ВАК є науковими збірниками, які пройшли рецензію вищою атестаційною комісією. Неможливо терміново опублікувати статтю, якщо не дотримані такі вимоги:

 

 • Унікальний матеріал. Показник унікальності не повинен бути нижчим за 90% тексту автора, враховуючи також іноземні джерела. Перевірка має проводитися за різними системами Антиплагіат з урахуванням усіх показників кожної системи.
 • Критерій науковості. Статті повинні відповідати науковій категорії. Тобто їм повинен бути властивий елемент пізнання, науковий стиль, спеціальна термінологія. Рекомендується використовувати матеріали, включені до ілюстративного переліку (схеми, таблиці, графічні зображення, інші елементи візуалізації), а також тези конференції.
 • Наявність рецензії. Швидко опублікувати статтю в журналі ДАК із філософії, психології та інших напрямів можна тільки після проходження незалежного рецензування в науковому виданні, яке стане майданчиком для публікації. У всіх рецензентів є вчені ступені й значний досвід практичної діяльності. Вони проводять ретельний відбір матеріалу, неякісні статті відхиляються й повертаються на доопрацювання.
 • Оформлення відповідно до стандартів. Кожен науковий збірник ДАК дотримується власних вимог щодо оформлення. Дотримання таких стандартів є обов'язковою умовою проходження технічного контролю. З відповідними нормативами можна ознайомитися на сайті журналу.

 

Враховуючи, що розміщення наукових робіт у багатьох авторитетних джерелах проводиться платно, важливо своєчасно врахувати представлені вимоги. Це дозволить підвищити рівень зрозумілості та доступності статті, а також ймовірність високої оцінки праці.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Публікації в журналах ВАК за напрямками

Медицина
Мистецтвознавство
Педагогіка
Технічні науки
Філологія
Економіка
Право

Особливості подачі інформації

 

Вимоги щодо оформлення припускають, що вказуються вичерпні відомості про автора - прізвище, ім'я, по батькові, вчене звання, місце роботи з очною адресою, засоби зв'язку, електронна пошта. Після цього обов'язково вказується два номери (якщо вони привласнені) - ORCID і Scopus-Author ID. Останній вказується, якщо є проіндексовані публікації в Скопус.

 

Обсяг анотації - мінімум 1800 слів без пробілів. При цьому стиль викладу - чіткий і лаконічний, по суті. Анотація структурується як реферат. Ключові слова перераховуються в називному відмінку. Їх повинно бути мінімум 3 і максимум 7. В кінці статті завжди вказується дата, коли матеріал надійшов до редакції.

 

Правила оформлення літератури

 

Кожен джерело зі списку літератури повинно бути представлене посиланням по тексту статті. Вона оформляється:

 • круглою дужкою,
 • через кому вказується автор,
 • рік видання,
 • сторінки.

 

Якщо авторів і джерел кілька в одному посиланні - оформлення аналогічне, тільки використовується крапка з комою як поділ.

Приклад. (Dudrik, 2020 року, pp. 34-35) або (Dudrik, 2020 року, pp. 34-35, Ivanov, 2014 року, p. 56).

 

Для оформлення списку в кінці статті використовується один з найпоширеніших стилів - APA. Мова англійська. Для вказівки україномовних і російськомовних джерел використовується транслітерація і в квадратних дужках вказується переклад.

У наукових статтях по праву:

 • використовується алфавітний спосіб формування джерел;
 • вони не нумеруються; навпроти кожного обов'язково вказується DOI в списку
 • джерела повинні бути актуальними, тобто виданими не раніше трьох попередніх років.

 

Ще одна обов'язкова умова - наявність хоча б одного з джерел у вигляді публікації таких авторитетних профільних видань, як Вісник Національної академії правових наук України, Law Portus або інших варіантів з бази Scopus.

 

Вимоги до структури статті по праву

 

Основна частина наукової роботи складається з трьох блоків - Introduction, основна частина, Conclusions. Також структура включає анотацію, ключові слова, список літератури, які повинні послідовно розміщуватися один за одним і разом складати єдину, цілісну за смисловим навантаженням статтю. 

Вступ

Вказується новизна теми, обґрунтовується її актуальність. Поруч з науково-дослідними завданнями повинна чітко вказуватися мета дослідження. Важливо конкретизувати методологію вивчення матеріалу.

Основна частина

В основній частині групуються змістовні смислові розділи з окремими заголовками. Їх призначення - розкрити тему.

Висновок

Містяться висновки про проведене дослідження з розгорнутими відповідями і результатами проведеного дослідження.

 

І наостанок, важливо відзначити труднощі наукових статей по праву, обумовлені унікальністю. Компанія «Дегрі-Сервіс» допоможе підготувати публікацію, яка буде за змістом і оформленням відповідати вимогам обраного авторитетного журналу.

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати