Публікація статті ВАК з економіки

Сроки виконання:
від 14 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Вихід на захист кандидатської чи докторської дисертації з економіки неможливий без публікацій наукових статей в журналах категорії Б. Викладачі економічних вузів і факультетів, аспіранти дослідники і практикуючі економісти також пробують свої сили в науковій теорії, щоб підвищити свою кваліфікацію і відкрити нові можливості.

Номер коду економічної спеціальності

 

Економічні науки включають 11 наукових спеціальностей. Кожна з них актуальна і користується великим попитом. З огляду на різноманіття тем наукових статей, буває складно правильно класифікувати код і зіставити роботу з конкретною спеціальністю.

 

УДК экономика

 

Умови публікації в фахових журналах категорії Б

 

Унікальність, науковість, наявність рецензії, оформлення по стандартам, грамотність. Вимоги видань можуть суттєво відрізнятися, але ці п'ять критеріїв вважаються універсально придатними для кожного авторитетного журналу. Причому їх витоки тягнуться ще з часів ВАК і залишаються незмінними.

Що стосується детальних вимог, вони можуть визначатися виданням на свій розсуд. В рамках розумності і загальних освітніх стандартів. У будь-якому випадку правильний вибір журналу і неухильне дотримання його вимог значно підвищує шанси на успіх публікації.

 

Структура наукової статті з економіки

 

 1. Вступна частина:
 • позначається проблема, описується її зв'язок з наукою і практикою;
 • аналізуються дослідження і публікації, які присвячені розгляду ідентичних питань;
 • формулюються цілі та завдання.
 1. Основна частина - викладається текст дослідження з повним обґрунтуванням отриманих результатів.

3.Заключна частина - формулюються висновки і конкретизуються подальші перспективи.

 

Анотація і ключові слова

 

Це обов'язкові елементи наукової статті з економіки. Вони викладаються на трьох мовах - українська, англійська та російська. Обсяг анотації - мінімум 800 знаків без пробілів, англійською мовою - мінімум 1800 символів без пробілів.

У разі подання статті англійською мовою, обсяг анотації тоді буде більше на українському. Цифри в 800 і 1800 знаків міняються місцями. Кількість ключових слів або словосполучень - мінімум 5 позицій.

 

Бібліографічний список

 

Посилання на джерела оформлюються в стилі APA з використанням романського алфавіту. Для зарубіжних баз даних застосовується «References». Посилання по тексту вказуються в квадратних дужках. Перша цифра - номер джерела за списком, потім через кому вказується сторінка джерела.

Тобто в кінці статті література подається в двох форматах - стандартному і для міжнародних баз даних. References означає, що дані українською / російською мовою описуються за допомогою покажчиків, а джерела англійською мовою дублюються з бібліографічного списку.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Вимоги до оформлення статті

 1. Обсяг матеріалу - від 10 до 20 сторінок А4.
 2. Текстовий редактор - Microsoft Word.
 3. Шрифт - Times New Roman, 14.
 4. Міжрядковий інтервал - 1,5.
 5. Поля: зліва - 25 мм, праворуч, знизу, зверху - 20 мм.
 6. Мова публікації - англійська, українська.

Оформлення таблиць та формул

Розмір ілюстрацій - не ширше сторінки. Використовується шрифт тексту Times New Roman, 12. Вітається компактність, доречність і помірність. Формули і таблиці повинні застосовуватися тільки там, де без них не обійтися і де вони полегшують матеріал для сприйняття.

Математичні формули оформлюються за допомогою внутрішнього редактора формул в Microsoft Word for Windows. Вони ретельно перевіряються на предмет точності і чіткості друку. Їх винесення за межі тексту на окремі листи неприпустимо.

Обов'язкові елементи

Наукова стаття з економіки для журналів категорії Б повинна включати індекс УДК у верхньому лівому кутку сторінки, рубрику журналу, ПІБ авторів, науковий ступінь і звання, назва на двох мовах.

 Індекс УДК являє собою набір чисел. Для напрямків економіки, народного господарства та економічних наук він завжди починається з цифри 33. Далі орієнтиром служить класифікатор. Наприклад,

336.2. Податки. Платежі. Відрахування. Збори.

336.24. Мито як джерело доходу.

336.242. Товари, що оподатковуються митом за їх походженням і джерел

Послуга написання та оформлення наукових статей

Компанія «Дегрі-Сервіс» пропонує виконати на замовлення наукову статтю з економіки для авторитетного фахового журналу Б категорії з гарантією публікації і безкоштовних доробок. Ми маємо успішний досвід співпраці з відомими виданнями. Автори є професіоналами в області економіки і мають статус кандидатів і докторів наук. Тому ваша стаття стане еталоном якості і прикрасить сторінки відповідного журналу.

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати