Про компанію

Аспіранти та здобувачі наукових ступенів знають ціну питання якісної дисертації або опублікованій в потрібних джерелах наукової статті. Це одночасно демонстрація перспективності і значимий трамплін в професійному становленні.  НІК «Дегрі-Сервіс» надає всебічне сприяння в отриманні статусу кандидата або доктора наук, надає супутні послуги.  З нами ви переконаєтеся – висоти науково-дослідного світу набагато ближче, ніж може здатися на перший погляд.

 

Прагнення до розвитку компанії “Дегрі-Сервіс”  

 

Перелік послуг компанії включає такі напрямки, як:

 1. підготовка текстової частини наукових робіт з дотриманням критеріїв грамотності, унікальності, науковості та практичної цінності;
 2. послуги з редагування та коригування наукових текстів будь-якої складності;
 3. академічний переклад на / з англійської мови;
 4. публікація наукових статей в журналах ВАК, а також публікації Scopus і WoS.

 

До нас можна звернутися на будь-якому етапі підготовки: від формату дисертацій «під ключ» і вибору напрямку дослідження до підготовки автореферату, окремого розділу, висновків, теоретичної та дослідницької частини або ж обґрунтування теми.

Ми розвиваємося разом з вами, прагнемо до успіху своїх замовників і виправдовуємо очікування.

Наші автори – це дипломовані фахівці з науковими ступенями, які знають, як виглядають еталонні дисертації, в чому секрети результативності та що потрібно для підготовки до захисту.

 

Аргументи «за»

 

Ринок інформаційних послуг переповнений пропозиціями. Компанія «Дегрі-Сервіс» функціонує понад 10 років і встигла зарекомендувати себе як надійного партнера.  Кращий спосіб в цьому переконатися – довіритися рекомендаціям і випробувати на власному досвіді всі переваги.  А саме:

 

Вибір на користь виконання роботи на замовлення очевидний з точки зору економії часу, оптимального співвідношення ціни і якості, мінімізації ризиків. Наші клієнти грамотно перерозподіляють відповідальність і тим самим економлять свої сили і нерви. Адже вони знадобляться для захисту.

 

НІК «Дегрі-Сервіс» направляє всі зусилля для вирішення проблеми будь-якої складності.  Ми точно знаємо, що немає нічого неможливого, якщо застосовується відповідальний підхід, а головною метою поставлена ​​успішний захист!

 

Історична довідка про компанію

2003 рік — про нашу компанію майже нічого не відомо, однак ми впевнено робимо перші кроки. Вихід на ринок інформаційно-консультаційних послуг у сфері юридичних та економічних наук. Відкриття представництва компанії на лівому березі міста Києва.

2004 рік — розширення колективу наукових співробітників і переліку спеціальностей, за
якими можливе надання послуг.

2005 рік — досягнення домовленостей з провідними профільними виданнями, затверджених ВАК за умови, що наші статті будуть позачерговими.

2008 рік — відкриття представництва компанії в центрі міста Києва.

2009 рік — запровадження єдиних стандартів управління та контролю якості, щоб
підвищити рівень наших послуг.

2010 рік — створення і відкриття ймовірно найкращого web-сайту, спрямованого на інформаційне забезпечення наукових досліджень.

2011-2013 рік — створення умов та відпрацювання на практиці надання інформаційних послуг в різних містах України. Таких як: Дніпро, Одеса, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці та інші міста України.

2014 рік — налагодження співпраці з видавництвами наукових журналів зарубіжних країн. Для того, щоб задовольнити потребу в публікаціях Scopus / WoS.

2015-2019 рік — про нашу компанію пишуть відгуки та знають багато. Тому що нами опубліковано понад 900 статей у виданнях Scopus / WoS як одноосібних, так і в співавторстві.

2020-… рік — продовження активного розвитку.

Завдяки ефективному багаторічному досвіду роботи компанія «Дегри-Сервіс» ймовірно є найкращим сервісом в Україні. Тому що, володіє потужною матеріально-технічною базою. А також займає провідні позиції в галузі інформаційних послуг.

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і визначає автора
Ви ставите перед
нами завдання

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (6 оценок, среднее: 4,33 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.