Про компанію

Аспіранти та здобувачі наукових ступенів знають ціну питання якісної дисертації або опублікованій в потрібних джерелах наукової статті. Це одночасно демонстрація перспективності і значимий трамплін в професійному становленні.  НІК «Дегрі-Сервіс» надає всебічне сприяння в отриманні статусу кандидата або доктора наук, надає супутні послуги.  З нами ви переконаєтеся – висоти науково-дослідного світу набагато ближче, ніж може здатися на перший погляд.

 

Прагнення до розвитку компанії “Дегрі-Сервіс”  

 

Перелік послуг компанії включає такі напрямки, як:

 1. підготовка текстової частини наукових робіт з дотриманням критеріїв грамотності, унікальності, науковості та практичної цінності;
 2. послуги з редагування та коригування наукових текстів будь-якої складності;
 3. академічний переклад на / з англійської мови;
 4. публікація наукових статей в журналах ВАК, а також публікації Scopus і WoS.

 

До нас можна звернутися на будь-якому етапі підготовки: від формату дисертацій «під ключ» і вибору напрямку дослідження до підготовки автореферату, окремого розділу, висновків, теоретичної та дослідницької частини або ж обґрунтування теми.

Ми розвиваємося разом з вами, прагнемо до успіху своїх замовників і виправдовуємо очікування.

Наші автори – це дипломовані фахівці з науковими ступенями, які знають, як виглядають еталонні дисертації, в чому секрети результативності та що потрібно для підготовки до захисту.

 

Аргументи «за»

 

Ринок інформаційних послуг переповнений пропозиціями. Компанія «Дегрі-Сервіс» функціонує понад 10 років і встигла зарекомендувати себе як надійного партнера.  Кращий спосіб в цьому переконатися – довіритися рекомендаціям і випробувати на власному досвіді всі переваги.  А саме:

 

Вибір на користь виконання роботи на замовлення очевидний з точки зору економії часу, оптимального співвідношення ціни і якості, мінімізації ризиків. Наші клієнти грамотно перерозподіляють відповідальність і тим самим економлять свої сили і нерви. Адже вони знадобляться для захисту.

 

НІК «Дегрі-Сервіс» направляє всі зусилля для вирішення проблеми будь-якої складності.  Ми точно знаємо, що немає нічого неможливого, якщо застосовується відповідальний підхід, а головною метою поставлена ​​успішний захист!

 

Історична довідка про компанію

2003 рік — про нашу компанію майже нічого не відомо, однак ми впевнено робимо перші кроки. Вихід на ринок інформаційно-консультаційних послуг у сфері юридичних та економічних наук. Відкриття представництва компанії на лівому березі міста Києва.

2004 рік — розширення колективу наукових співробітників і переліку спеціальностей, за
якими можливе надання послуг.

2005 рік — досягнення домовленостей з провідними профільними виданнями, затверджених ВАК за умови, що наші статті будуть позачерговими.

2008 рік — відкриття представництва компанії в центрі міста Києва.

2009 рік — запровадження єдиних стандартів управління та контролю якості, щоб
підвищити рівень наших послуг.

2010 рік — створення і відкриття ймовірно найкращого web-сайту, спрямованого на інформаційне забезпечення наукових досліджень.

2011-2013 рік — створення умов та відпрацювання на практиці надання інформаційних послуг в різних містах України. Таких як: Дніпро, Одеса, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці та інші міста України.

2014 рік — налагодження співпраці з видавництвами наукових журналів зарубіжних країн. Для того, щоб задовольнити потребу в публікаціях Scopus / WoS.

2015-2019 рік — про нашу компанію пишуть відгуки та знають багато. Тому що нами опубліковано понад 900 статей у виданнях Scopus / WoS як одноосібних, так і в співавторстві.

2020-… рік — продовження активного розвитку.

Завдяки ефективному багаторічному досвіду роботи компанія «Дегри-Сервіс» ймовірно є найкращим сервісом в Україні. Тому що, володіє потужною матеріально-технічною базою. А також займає провідні позиції в галузі інформаційних послуг.

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (6 оценок, среднее: 4,33 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Дисертації на замовлення – ефективне вирішення непростого завдання

Глобальна конкуренція і високі вимоги до працівника сьогодні дуже ускладнюють процес пошуку роботи й досягнення успіху – ця теза стосується абсолютно всіх галузей. Які ефективні методи можна використати для того, щоб втілити професійні амбіції в життя? Якщо Ви працюєте в академічній сфері, тоді наявність такої прерогативи, як ступінь кандидата або доктора наук, - це своєрідний «золотий квиток» до успіху. Науковий ступінь та доробок у вигляді:

— монографії;

— публікацій у виданнях ДАК (Scopus / WoS) є глобальним досягненням, яке достойно оцінюється і в комерційних структурах, і в діяльності державного сектору.

Які асоціації виникають при зустрічі з особою, яка має науковий ступінь кандидат наук, визнаний ДАК (ВАК) України?

1. Передусім, це свідчить про надвисокі інтелектуальні здібності та розумовий потенціал людини.

2. Також це означає, що кандидат володіє навичками обробки інформації, уміє робити правильні висновки та приймає потрібні рішення навіть у критичній ситуації.

Усі ці асоціації виправдані, тому що для написання та оформлення наукової статті чи кандидатської дисертації необхідно не лише знати теоретичні основи певного предмета, але й провести широкий спектр наукових досліджень.

Науково-дослідна компанія «Дегрі-Сервіс» незмінно тримає пальму першості на «науковому ринку» України. Ми забезпечуємо підтримку та сприяння у процесі здобуття наукового ступеня кандидата (доктора) наук за системою ДАК України. Наше завдання полягає у допомозі на всіх етапах отримання наукового ступеня: починаючи з визначення теми дисертації і закінчуючи ефективною підтримкою у вирішенні необхідних організаційних питань. Ви можете звернутись до нас, якщо Вам необхідна:

 • дисертація на замовлення;
 • автореферат дисертації;
 • тези конференцій;
 • наукова стаття на замовлення.

У Вас є потреба в кваліфікованій допомозі на шляху до омріяного ступеня? Ми гарантуємо підтримку досвідчених та кваліфікованих авторів.

Замовити дисертацію – це вибір раціональних людей, які прагнуть досягти успіху і зробити це з мінімальною втратою власного часу та сил. Тим, хто бажає замовити наукову статтю, наша компанія забезпечує термінову публікацію у фахових виданнях, які затверджені ДАК (ВАК) України.

Алгоритм Вашого успіху стає на диво простим, коли на допомогу приходить компанія «Дегрі-Сервіс»!

Професіонали своєї справи, працівники нашої компанії, допоможуть Вам:

 • сформулювати актуальну та цікаву тему дисертації;

 • підготувати її обґрунтування; написати та опублікувати статті в журналах ДАК;

 • організувати процес проведення найскладніших наукових досліджень;

 • забезпечити супровід кандидатської чи докторської дисертації до моменту успішного захисту та здобуття наукового ступеня.

Чи правильним та доцільним є вибір кандидатської дисертації або публікації статті на замовлення? Безперечно! Про це свідчать відгуки наших клієнтів, які залишилися задоволеними отриманим результатом нашої роботи. А Ви зможете спрямувати свій час для вирішення більш важливих завдань, аніж вичитка текстів та сидіння над роботою до ранку.

Бажаєте зекономити власні сили та нервову систему? Упевнені, що витрачати свій час варто на раціональні справи, а не для абстрактних польотів розуму під час написання дисертації? Тоді ми пропонуємо свій сервіс, який став надійною підтримкою для багатьох людей. Ми гарантуємо:

 • оперативну підготовку;
 • якісне оформлення;
 • відповідність стандартам ДАК (ВАК) України;
 • індивідуальний підхід до конкретного замовлення;
 • безкоштовні доопрацювання до захисту;
 • перевірка в системі Антиплагіат;
 • повну конфіденційність.

Ми надаємо вагомі аргументи та гарантію не лише якості, а й унікальності Вашої роботи. Ви можете замовити кандидатську дисертацію та укласти офіційний договір на надання науково-дослідних робіт. Цей договір формується на основі чинного законодавства України та є Вашою гарантією успішного захисту.

У Вас виникла екстрена ситуація, яка вимагає негайних дій? «Дегрі-Сервіс» пропонує написання дисертації на замовлення за максимально короткий термін. Наш досвід, оперативність роботи та знання тонкощів світу сучасної науки дозволяє писати дисертації швидко. Ви зекономите свій час, при цьому не економлячи на якості роботи.

Абсолютно всі написані нами роботи проходять сувору перевірку програмою «Антиплагіат ДАК (ВАК)». Ми з повагою ставимось до Вашої конфіденційності та дбаємо про комфортне співробітництво.

Вас цікавить вартість виконання названих послуг? На нашому сайті Ви можете детально ознайомитись із нашою ціновою політикою на написання та підготовку робіт на замовлення.

У Вас залишились певні питання? Ви готові зробити замовлення прямо зараз? Зателефонуйте нам на вказані номери телефонів. Якщо Вам більше до вподоби особистий візит, тоді ласкаво просимо в наш офіс! Будемо раді допомогти Вам!

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати