Публікація статті ВАК з технічних дисциплін

Сроки виконання:
від 14 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Наукові статті з технічних спеціальностей повинні публікуватися в правильно підібраних журналах. Фахові видання категорії Б мають досить відповідних варіантів. Складність – у вимогах. Компанія «Дегрі-Сервіс» пропонує послуги з написання і публікації наукових статей на будь-які технічні теми «під ключ».

Кому потрібні публікації в фахових журналах?

Професорсько-викладацькому складу, аспірантам, здобувачам наукових ступенів, представникам науково-дослідницького співтовариства. Фахові наукові журнали категорії Б користуються достатнім рівнем авторитетності, щоб апробувати результати досліджень і дисертацій.

Кожна наукова стаття в такому журналі підвищує рівень професіоналізму і служить вагомим поповненням особистого портфоліо. Це додатковий бонус для допуску до захисту дисертації і аргумент на користь претендентів на гранти.

Спеціальності з технічних наук

 

Технічні науки - найчисленніша група наукових спеціальностей. Всього налічується 137 напрямків, розділених по групах. Відобразимо їх в таблицях.

 

Прикладна геометрія, інженерія, графіка і ергономіка

05.01.00

Машинознавство

05.02.00

Обробка матеріалів у машинобудуванні

05.03.00

Галузеве машинобудування

05.05.00

Авіаційна та ракетно-космічна техніка

05.07.00

Електротехніка

05.09.00

Прилади

05.11.00

Радіотехніка та телекомунікації

05.12.00

Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація

05.13.00

Енергетика

05.14.00

Розробка корисних копалин

05.15.00

Металургія

05.16.00

Хімічні технології

05.17.00

Технологія харчової та легкої промисловості

05.18.00

Транспорт

05.22.00

Будівництво

05.23.00

Геодезія

05.24.00

Безпека життєдіяльності

05.26.00

Електроніка

05.27.00

 

Вимоги до структури статті

 

Наукові статті з технічних дисциплін повинні відповідати загальноприйнятій структурі:

 1. Конкретизація проблеми. Вона позначається в загальному вигляді і в прив'язці до проблем теорії або практики.
 2. Дослідження літератури, публікацій та досліджень з питань, зв'язаних з обраною тематикою.
 3. Постановка завдань і формулювання цілей.
 4. Основний блок з викладом результатів дослідження, обґрунтуванням алгоритму і напрацювань наукових результатів.
 5. Висновки, підсумки цього дослідження і подальші вектори і перспективи розвитку.

 

Обов'язкові елементи

 

Оформлення наукової статті для фахового журналу має включає вказівку назви рубрики, індексу УДК, прізвище та ініціали автора, назва статті на двох мовах, анотація об'ємом 1800 символів без пробілів і ключові слова в кількості мінімум 5 пунктів.

Анотація також, як і назва викладається українською та англійською мовою. Вона служить коротким змістом суті статті і повністю їй відповідає. Назва та дані автора вказуються латиницею.

 

Оформлення джерел

 

Бібліографічний список оформляється відповідно до ДСТУ 8302:2015. Посилання на джерела по тексту оформляються в квадратних дужках. Перша цифра - порядковий номер джерела зі списку, друга - сторінки.

В бібліографічного опису повинні бути джерела переважно не старші 3 років, різноманітного походження. Не дозволено робити посилання на власні авторські статті, газети, виробничі журнали. Література повинна бути актуальною і достовірною.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Перевірка редакції

 

Для фахових журналів категорії Б застосовується три мови публікації - російська, українська і англійська. Одна редакція прийме тільки одну статтю, якщо вона написана одноосібно, або не більше двох, якщо статті написані в співавторстві.

Редакція бере на себе отримання та реєстрацію DOI для статей. Один з головних пунктів перевірки - плагіат і неприпустимість неоригінальних фрагментів, тобто дотримання авторського права. Забезпечується суворе редагування і рецензування будь-якої статті.

 

Технічні вимоги до оформлення

 

Наукова стаття з технічних спеціальностей повинна бути обсягом від 12 до 20 стандартних сторінок при звичайному оформленні. Тобто TimesNewRoman, розмір 14, полуторний міжрядковий інтервал. Для набору тексту використовується редактор Microsoft Word.

Розмір полів - зліва 25 мм, праворуч, зверху і знизу - 20 мм. Для оформлення таблиць, графіків і інших елементів візуалізації використовуються параметри TimesNewRoman, розмір 14, одиничний міжрядковий інтервал. Таблиці не повинні виходити за поля сторінки. Їх кількість - мінімально доречна. Друк графіків - чорно-білі.

 

Найпоширеніші помилки

 

Найчастіше статті відхиляються, якщо:

 • Не відповідають вимогам і концепції конкретного журналу.
 • Написані на неактуальну, безперспективну тему.
 • Використано невідповідні методики дослідження.
 • Порушено вимоги до плагіату та авторських прав.
 • Одночасно подано заявки по одній і тій же статті в різні журнали.

 

Найпростіший спосіб уникнути помилок - делегувати обов'язки професіоналам. Автори компанії «Дегрі-Сервіс» - досвідчені фахівці з вченими званнями, наявністю власних публікацій по вузькому профілю в ВАК і фахових журналах категорії Б. Ми гарантуємо якість і повний супровід, забезпечуємо конфіденційність і безкоштовні доопрацювання, надаємо допомогу в переговорах з редакцією.

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати