Дисертації та наукові
статті на замовлення

Співробітництво

Компанія “Дегрі-Сервіс” постійно знаходиться в процесі активного розвитку, результатом чого є ефективне співробітництво з іншими суб’єктами ринку інформаційних послуг. А також, суміжних видів діяльності.

Для авторів наукових робіт

Компанія “Дегрі-Сервіс” пропонує співпрацю вченим, які мають ступінь кандидата (доктора) наук. З метою інформаційного забезпечення проведення дисертаційних досліджень. А також, написання монографій, статей і підготовки інших наукових робіт.

Компанія “Дегрі-Сервіс” розвиває практично всі напрямки наукових досліджень. В тому числі і вузькоспеціалізовані. Саме тому, ми запрошуємо до співробітництва викладачів і наукових співробітників. Ми пропонуємо різні форми взаємодії на взаємовигідних умовах, в рамках законодавства України.

Для копірайтерів

Наша компанія шукає талановитих копірайтерів, для написання інформаційних текстів для нашого Блога. Вітається знання у сфері наукових робіт, а також розуміння структури сео-текстів. 

Для посередників

Компанія “Дегрі-Сервіс” пропонує співробітництво фізичним особам і організаціям. Які мають можливість ефективно представляти нас в будь-якому населеному пункті України, установі або організації.

Ми відкриті до співпраці з усіма можливими суб’єктами ринку інформаційних послуг та суміжних видів діяльності (представники видавництв, поліграфічних підприємств, друкованих ЗМІ, Інтернет-ЗМІ та інших інтернет-ресурсів, наукових установ і організацій тощо) на взаємовигідних умовах.

Якщо Ви зацікавлені в роботі з нами, то залиште свої координати або зв’яжіться самостійно.

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і підбирає автора
Ви ставите перед
нами завдання

Наші гарантії

Підтримка
  • Швидкі правки
  • Особистий менеджер
  • Допомога 24/7
Захист
  • Повна конфіденційність
  • Офіційний договір
  • Гарантія 12 місяців
Якість
  • Автор кандидат наук
  • Перевірка на плагіат
  • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Корисна інформація

Корисна інформація
Тема: Оформлення списку джерел
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення автореферату
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення дисертацій
Приклад публікації Scopus
Тема: When the music's over. Does music skill transfer to children's and young adolescents' cognitive and academic skills?
bestsite.kiev.ua