Статті Web of Science: структура, особливості, написання під замовлення

Сроки виконання:
від 14 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Перш ніж готувати статтю для міжнародної публікації, потрібно визначитися з базою даних – Scopus або Web of Science. Так як вимоги до статей у них значно відрізняються. У нашому блозі ви знайдете корисні рекомендації, як підготувати статтю для публікації в Скопус і WoS, яку тематичну категорію Scopus вибрати та багато іншого.

Компанія «Дегрі-Сервіс» пропонує послугу написання наукових статей для публікації в журналах WoS. Ми працюємо тільки на успішний результат і гарантуємо якість. За багато років зарекомендували себе як надійні партнери, на яких можна покластися.

Лідерами за темами досліджень стала юриспруденція, політологія та економічні науки. Однак з таким же успіхом ми готуємо статті WoS з технічного, медичного профілю, філології, педагогіки, психології та інших напрямках. Web of Science рецензує понад 30000 журналів, і повірте, там знайдеться місце для гідного контенту.

Написання статей Web of Science на замовлення

Схема співпраці досить проста, але, як показує практика, результативна. Ви зв'язуєтеся з нашим менеджером і озвучуєте побажання. Ми можемо взяти на себе ідею і концепцію, включаючи вибір теми і журналу, для якого буде написана стаття, або пропрацювати / доопрацювати ваш варіант, начерки, або навіть готову, але «не ту» версію.

Процес написання умовно ділиться на 3 етапи:

 1. Підготовчий. Вивчається тема, підбираються і аналізуються матеріали і джерела. Проводиться пошук підходящих, актуальних теоретичних напрацювань. Як мінімум в бібліографічному списку повинно бути 30 пунктів, якщо мова йде про наукові статті для такого авторитетного майданчика. Складається розгорнутий план.
 2. Основний. Проводиться безпосередньо написання статті на основі тієї роботи, яка виконана на першому етапі. Закономірність проста: чим краще і якісніше попрацювати на початку, тим простіше буде вдаватися стаття. По суті, це консолідація всієї зібраної, проаналізованої інформації, надання їй форми наукової праці, зі своєю структурою та логічною послідовністю.
 3. Завершальний. На цьому етапі проводиться форматування і оформлення статті. Складається анотація, прописуються ключові слова, забезпечується переклад. Важливо провести фінальну перевірку на унікальність.

Досвід показує, що не придумали кращого сценарію, ніж писати наукову статтю під конкретний журнал WoS. Це пояснюється дуже просто. Вимоги різні, в тому числі до змісту. А написати правильно з нуля завжди легше, ніж переробити. Проте, компанія «Дегрі-Сервіс» береться за написання статті Web of Science на будь-якій стадії і готова внести коригування.

Переваги замовлення статей WoS

Багаторічний досвід показує, що комунікація - кращий інструмент. Ми завжди на зв'язку із замовником і пропонуємо оптимальні варіанти для спілкування: особисто в офісі в Києві або дистанційно. Виберіть зручний для вас месенджер або зателефонуйте. Завантажити вихідні дані можна електронною поштою, через форму зворотного зв'язку.

Менеджер відповість на всі питання, розрахує вартість послуги. При цьому звертаємо увагу, що вона залишиться незмінною. Неприємних несподіванок у вигляді підвищення після внесення авансу не буде.

Якщо вам потрібна наукова стаття, але немає уявлення, з чого почати і як заощадити, наші фахівці проконсультують і зорієнтують в процесі. Один із варіантів - співавторство з більш досвідченими авторами, яким легше достукатися в редакцію Web of Science. В такому форматі наша компанія бере на себе організаційні питання.

Правовою основою оформлення замовлення є договір. Ми - виключно за легальне співробітництво. Компанія офіційно зареєстрована, має всю документацію і виступає стороною, що приймає на себе зобов'язання по виконанню замовлення, а не просто посередником (як це, на жаль, зараз стало модним).

Договір висилається в будь-який куточок країни кур'єрською службою, якщо в цьому є необхідність. Для зручності вартість розбивається на дві частини, остання з яких направляється після готовності результату. Передбачено кілька варіантів безготівкового розрахунку.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Гарантії від компанії «Дегрі-Сервіс»

Наукові статті Web of Science пишуться не кожен день, якщо говорити про претендентів, вчених, дослідників. Цілком зрозуміле прагнення отримати гарантії, що час і гроші будуть витрачені не даремно, а процес не затягнеться на роки. Ми розуміємо побоювання, при цьому впевнені в професіоналізмі своїх авторів і як результат, тому:

 • Гарантуємо, що будемо допрацьовувати статтю, якщо буде потрібно її коригування, рівно стільки, скільки буде потрібно. Доплачувати за це не потрібно. Гарантійний термін не обмежений. І нехай вас цей факт не насторожує. Нам нема чого обмежувати термін на місяць або рік, адже наші автори роблять роботу як для себе, «на століття». Саме тому допрацьовувати матеріал доводиться рідко.
 • Підтверджуємо унікальність. Кожна робота проходить сувору перевірку за всіма основними сервісами, що виключає шанси звинувачення в плагіаті. Ми представляємо довідку оригінальності. Дотримуються авторські права і норми чинного законодавства, в тому числі міжнародних норм. Цей пункт особливо важливий, оскільки саме плагіат вважається головною причиною в світі, чому вченим відмовляють в публікації у виданнях міжнародних баз даних.
 • Забезпечуємо високу якість. Підготовлені компанією «Дегрі-Сервіс» наукові статті для публікації в журналах WoS є повністю авторськими роботами, написаними діючими кандидатами наук. Також ми неухильно дотримуємося норм і стандартів щодо змісту та оформлення. Не ігноруємо жоден ключовий аспект вимог, забезпечуємо сувору вичитку, редактуру.

Крім того, наша команда зробила все можливе, щоб створити умови для конфіденційності та захисту даних. Надійні сервери, ефективно налагоджена система підтримки зв'язку між замовником і компанією, і неухильне дотримання професійної етики - одна причин, чому нам багато довіряють.

Наукові статті Web of Science варто розцінювати як інвестицію у власне майбутнє і початок нового етапу діяльності. Саме тому важливо вчасно зорієнтуватися і оцінити власні сили. Компанія «Дегрі-Сервіс» готова прийти на допомогу. У нас можна замовити всі види наукових робіт і послугу публікації статей WoS і Scopus.

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати