Публікація статті ВАК з мистецтвознавства

Сроки виконання:
від 14 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Здобувачі наукових ступенів, аспіранти, викладачі факультетів за профілями мистецтвознавства, вчені і дослідники потребують публікації наукових статей в авторитетних фахових виданнях. Журнали категорії Б – відмінний вибір. Є специфіка з оформлення і вимогам. Давайте розберемо.

Наукові спеціальності

Мистецтвознавство і мистецтво охоплює фотографію, кінематограф, скульптуру, музику. А також живопис, графіку, театр, нумізматику і багато іншого. Всі спеціальності об’єднані кодом 17 і шістьма глобальними категоріями – дизайн, декоративне і прикладне мистецтво, художнє мистецтво, кіномистецтво і телебачення, музичне і театральне мистецтво.

Вимоги до структури статті

Наукова стаття з мистецтвознавства складається з чотирьох обов'язкових структурних елементів:

 • Перша сторінка,
 • Анотація,
 • Основна частина,
 • Список джерел.

 Вони послідовно розташовуються один за одним і є логічно пов'язаними, взаємообумовленими.

Що повинно бути спочатку статті?

Зліва на першій сторінці вказується код УДК. Він починається з цифри 7. Потім слідує номер ORCID, ПІБ автора в називному відмінку - справа з нового рядка. Наступні дані - вчений ступінь і наукові дані, посада, повна назва установи, в якій працює автор статті.

Зазначені відомості пишуться українською та англійською мовою. Також обов'язково вказується адреса електронної пошти для підтримки зв'язку.

Які вимоги до анотації та ключові слова?

Для анотації важлива інформативність, ємність, стислість подачі інформації. Відомості з заголовка статті не можуть повторюватися. Дані повинні повністю відповідати суті самої статті. Важливо використовувати єдину термінологію. Обсяг українською та російською мовою - 900 символів. Зміст цих двох анотацій повністю однаковий.

Обсяг англійською мовою - 2500 символів. У такій анотації предметно відображаються такі елементи як актуальність, тема, мета, методологія, результати, новизна, практична значущість, висновки. Ключові слова і словосполучення також зазначаються українською та англійською мовою. Їх не може бути більше 10 і менше 3.

Яким повинен бути основний текст?

Обов'язкові елементи:

 • актуальність теми;
 • постановка проблеми;
 • аналіз публікацій і досліджень по темі;
 • мета статті;
 • виклад основного матеріалу дослідження;
 • висновки.

Кожна назва структурної одиниці виділяється жирним шрифтом. На цьому ж рядку, після точки триває текст. На перші чотири пункти відводиться максимум сторінка-півтори. Основна частина присвячується викладу матеріалу.

Останнім смисловим блоком є ​​висновки. Вони повинні бути чіткими, ємними, відображати суть дослідження. Наукові статті з мистецтвознавства відрізняються багатогранністю, і тим важливіше стисло відобразити головне і суть.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Як оформляється заключний список посилань?

 1. Має бути мінімум 5 джерел.
 2. Оформлення проводиться за міжнародним стандартом APA Style.
 3. Упорядкування в списку - за алфавітом, без нумерації.
 4. Наявність посилання в тексті на вченого зобов'язує відобразити це джерело в кінці.
 5. Посилання на неопубліковані праці не дозволені.

Автор наукової статті для фахового журналу категорії Б несе повну відповідальність за якість і достовірність відповідних джерел, правильність наведених посилань. Рекомендується уникати використання веб-ресурсів, газет, навчальних посібників, виробничих журналів і власних публікацій автора.

Технічні вимоги до рукопису

Текст статті виконується в програмі Microsoft Word. Дозволені формати - * .rtf, * .doc, * .docx. Використовуються листи А. Шрифт Times New Roman, кегль 14. Міжрядковий інтервал - 1,5. Застосовується вирівнювання тексту по ширині. Відступ полів - по 20 мм.

Потрібно дотримання міжнародних номенклатур. В елементах опису допустимо використовувати тільки прямі лапки - «"». Латинські букви не можна замінювати кирилицею. Кожен фаховий журнал категорії Б може мати спеціальні вимоги, які повинні враховуватися.

Наукові статті з мистецтвознавства не повинні перевищувати 0,5 авторських аркуша, тобто не більше 20 тисяч символів, включаючи анотації, графіки і таблиці. Відгук та рецензія - не більше трьох сторінок А4.

Оформлення таблиць та зображень

Все таблиці і малюнки розташовуються по центру. Вони не обрамляються текстом і не повинні виходити за поля. Такі елементи розміщуються відразу після тексту, де вони згадуються. У статті не повинно бути таблиць, графіків, малюнків і діаграм, на які немає посилань.

Таблиці повинні бути компактними, мати назву і номер. Для формул застосовується арабська нумерація цифрами в круглих дужках поруч. Допустимий формат для ілюстрацій - TIF, JPG, з роздільною здатністю не менше 300 dpi. У збірниках наукових статей допускається публікація тільки чорно-білих зображень, а кольорові - тільки на сайті.

Допомога в написанні статті

Немає часу або розуміння, як написати наукову статтю з мистецтва для фахових журналів Б категорії? Не знаєте, як підібрати журнал, щоб не помилитися? Підтискають терміни? Компанія «Дегрі-Сервіс» пропонує послуги кращих авторів, які підготують еталонну публікацію в найкоротші терміни і врегулюють всі організаційні питання.

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати