РОЗДІЛ ДИСЕРТАЦІЇ, СТРУКТУРА, ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ, ВИМОГИ

Сроки виконання:
від 30 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (13 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Написати розділ дисертації – тривала та кропітка праця. Практика показує, що для того щоб ефективно писати поетапно всі частини роботи, слід розподіляти навантаження. Тому  замовлення розділів наукового дослідження у спеціалістів буде гарантією високої якості всієї роботи.

 

Кожна дисертація складається із розділів та підрозділів. Це складники частини об’ємної роботи, тому що становлять у сукупності єдине ціле. Усі підрозділи мають бути пов’язані один з одним за змістом. Враховуючи, наскільки об’ємна кандидатська дисертація, розділи вимагають значного часу й підготовки для написання. Компанія «Дегрі-Сервіс» пропонує виконати на замовлення будь-які структурні частини або комплексно дисертації «під ключ» на комфортних умовах.

ОБОВ'ЯЗКОВІ ЧАСТИНИ ДИСЕРТАЦІЇ

 

Загальновизнані норми передбачають такі структурні частини дисертації:

 • Титульна сторінка.
 • Анотація обсягом 0,2 – 0,3 авторських аркуша.
 • Список публікацій з теми дисертації.
 • Зміст.
 • Список умовних скорочень.
 • Вступ. Ця частина за обсягом займає 3 – 6 сторінок і є відображенням обґрунтування обраної тематики, аргументів на користь актуальності. У Вступі описується новизна, корисність та значущість дослідження практичного й теоретичного ракурсів. 

 

Вступ містить логічне обґрунтування цілей, завдань, предмета дослідження, його об'єкта. Ці складові можуть перетерплювати істотні зміни в ході роботи над дисертацією. Остаточне формулювання проводиться на заключному етапі і при підготовці автореферату.

 

 • Перший розділ. Це оглядова частина, яка містить аналіз джерел. Обсяг теоретичної частини становить 20-40 сторінок. До першого розділу доцільно включати аналіз стану обраного аспекту наукового напряму на сучасному етапі. Викладається матеріал про вже зроблені напрацювання інших авторів і розкриваються прогалини й незрозумілі питання, що обумовлює подальше дослідження.
 • Другий розділ. Вимоги передбачають, що його обсяг має дорівнювати 8 – 12 сторінок. Ця частина присвячена методам дослідження і включає опис і самих методик, і суб'єктів й об'єктів, які досліджуються. Детально описується використовувана апаратура, організація самого експерименту, способи одержання різних даних. Викладений у цьому розділі матеріал не повинен залишати питань, як отримано конкретні дані.
 • Третій розділ. Це основна частина кандидатської дисертації, яка містить результати проведеного дослідження. Це виклад отриманих у ході експерименту або іншим способом даних уже в обробленому вигляді. Якщо мова йде про об'ємні дослідження (що найчастіше характерно для докторських дисертацій), цей розділ може доповнюватися наступними аналогічними розділами. У загальному порядку обсяг займає від 60 до 90 сторінок.
 • Четвертий розділ присвячується обговоренню результатів. У цій частині вирішуються два завдання. Перше – зіставлення отриманої інформації з результатами раніше проведених досліджень інших авторів. Друге – зіставлення отриманих даних із якою-небудь із попередньо вивчених концепцій.

 

Якщо результати дослідження, на переконання автора, є достовірними й концептуально правильними, але не вписуються в жодну з наявних теорій, така дисертація є докторською. Її головна відмінність від кандидатської дисертації полягає в масштабності наукового відкриття та пошуку чогось нового.

 

 • Висновки. Їхня кількість повинна цілком відповідати кількості поставлених завдань. В ідеальному варіанті висновки служать способом вирішення визначених завдань. На практиці допускається ситуація, за якої на одну задачу припадає кілька висновків. Часто перші підлаштовують під інші. Вимоги до дисертацій припускають такі зміни.
 • Практичні рекомендації (необов'язковий компонент). Вони актуальні для кандидатських дисертацій і при захисті наукових робіт одночасно за двома спеціальностями. Вихідним матеріалом для їх формулювання є результати експерименту, що відображається в апробації результатів дисертації.
 • Список використаної літератури. Як правило, кількість джерел варіюється в діапазоні від 100 до 600 позицій. Для технічних спеціальностей припустимий менший список.
 • Додатки (необов҆язковий компонент). Ця частина включає графічні зображення, таблиці, схеми, зразки, анкети, які не ввійшли в основні розділи.

 

Структура, відповідно до якої оформлюється дисертація (розділи, частини науковой роботи), правила оформлення подібні до процесу створення наукової статті. Фактично кандидатську дисертацію можна представити як розширену й більш деталізовану статтю.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

НАШІ ГАРАНТІЇ ПРИ НАПИСАННІ РОЗДІЛІВ ДИСЕРТАЦІЇ

 

Дисертаційна робота на здобуття наукового ступеня, як правило, має обсяг у 120 – 150 сторінок машинописного тексту. На підготовку дослідження може знадобитися не один рік. Важливо правильно розробити рекомендації і визначити завдання, які треба вирішити. Це складно для авторів, у яких немає відповідного досвіду.

 

Саме тому одна з популярних послуг у компанії «Дегрі-Сервіс» – кандидатська дисертація, розділи дослідження на замовлення. Ми надаємо кваліфіковану допомогу і при цьому гарантуємо:

 1. Дотримання загальної концепції роботи. Навіть якщо замовляється окремий розділ, а решта матеріалу належить авторству інших осіб, наукові керівники та консультанти не помітять різниці у стилях і викладі матеріалу. Дисертація буде виглядати єдиною цілісною працею.
 2. Грамотність, точність фактичних даних, унікальність.
 3. Оперативність, чітке дотримання термінів.
 4. Абсолютну конфіденційність.
 5. Безкоштовні доопрацювання в потрібній кількості, гарантію на результат, яка діє 12 місяців.

 

Ми практикуємо договірне співробітництво, тому завжди складаємо угоду про надання послуги та надсилаємо примірник замовнику кур'єрською службою. Автори компанії мають учені ступені й багаторічний досвід виконання таких робіт. Замовнику надається супровід до захисту та цілковита консультаційна підтримка.

Якщо потрібна докторська чи кандидатська дисертація, розділи, частини дисертації, інші супутні послуги – звертайтеся в компанію «Дегрі-Сервіс» і поповніть ряди задоволених клієнтів, які успішно захистилися!

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати