Дисертації та наукові
статті на замовлення

РОЗДІЛ ДИСЕРТАЦІЇ, СТРУКТУРА, ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ, ВИМОГИ

Розділ дисертації
Ціни: від 28 000 грн.
Терміни: від 30 днів
Замовити

Написати розділ дисертації – тривала та кропітка праця. Практика показує, що для того щоб ефективно писати поетапно всі частини роботи – слід розподіляти навантаження. Тому  замовлення розділів наукового дослідження у спеціалістів буде гарантією високої якості всієї роботи.

Кожна дисертація складається із розділів та підрозділів. Це складові частини об’ємної роботи, тому що складають у сукупності єдине ціле. Всі підрозділи маю бути пов’язані один з одним за змістом.

Враховуючи, наскільки об’ємна кандидатська дисертація, розділи вимагають значного часу і підготовки для написання. Компанія «Дегрі-Сервіс» пропонує виконати на замовлення будь-які структурні частини або комплексно дисертації «під ключ» на комфортних умовах.

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і підбирає автора
Ви ставите перед
нами завдання

ОБОВ'ЯЗКОВІ ЧАСТИНИ ДИСЕРТАЦІЇ

Загальновизнані норми передбачають такі структурні частини дисертації:

 • Титульна сторінка.
 • Зміст.
 • Скорочення (варіації – вони можуть зазначатися в кінці наукової роботи).
 • Вступ. Ця складова частина за обсягом займає 3-6 сторінок і є відображенням обґрунтування обраної тематики, аргументів на користь актуальності. У вступі описується новизна, корисність та значущість дослідження з точки зору практичного і теоретичного ракурсу.
 • Перший розділ. Це оглядова частина, яка містить аналіз джерел. Обсяг теоретичної частини становить 20-40 сторінок. В перший розділ доцільно включати стан обраного аспекту наукового напряму в даний час. Викладається матеріал про вже зроблені напрацювання інших авторів і розкриваються прогалини і неясності питання, що обумовлює подальше дослідження.
 • Важливо! Перша глава містить логічне обґрунтування цілей, завдань, предмета дослідження, його об'єкта. Ці складові можуть перетерплювати істотні зміни в ході роботи над дисертацією. Остаточне формулювання проводиться на заключному етапі і при підготовці автореферату.
 • Другий розділ. Вимоги передбачають, що його обсяг буде дорівнює 8-12 сторінок. Ця частина присвячена методам дослідження і включає опис як самих методик, так і суб'єктів й об'єктів, які досліджуються. Детально описується використовувана апаратура, організація самого експерименту, способи одержання різних даних. Викладений в цьому розділі матеріал не повинен залишати питань, як отримані конкретні дані.
 • Третій розділ. Це основна частина кандидатської дисертації, містить результати проведеного дослідження. Це виклад отриманих в ході експерименту або іншим способом даних вже в обробленому вигляді. Якщо мова йде про об'ємні дослідження (що найчастіше характерно для докторських дисертацій), 3 частина може доповнитися наступними аналогічними розділами. У загальному порядку обсяг займає від 60 до 90 сторінок.
 • Четвертий розділ присвячується обговоренню результатів. У цій частині вирішуються два завдання. Перше - зіставлення отриманої інформації з результатами раніше проведених досліджень інших авторів. Друге - зіставлення отриманих даних з якою або з попередньо вивчених концепцій.
 • Важливо! якщо результати дослідження, на переконання автора, є достовірними і концептуально правильними, але не вписуються ні в одну з існуючих теорій, така дисертація є докторською. Її головна відмінність від кандидатської дисертації полягає в масштабності наукового відкриття та пошуку чогось нового.
 • Висновки. Їх кількість повинна повністю відповідати кількості поставлених завдань. В ідеальному варіанті висновки служать способом вирішення перерахованих завдань. На практиці допускається ситуація, за якої на одну задачу доводиться кілька висновків. Часто перші підлаштовують під другі. Вимоги до дисертацій допускають такі зміни.
 • Практичні рекомендації. Вони актуальні для кандидатських дисертацій і при захисті наукових робіт одночасно за двома спеціальностями. Вихідним матеріалом для їх формулювання є результати експерименту. Що відображається в апробації результатів дисертації.
 • Список використаної літератури. Як правило, кількість джерел варіюється в діапазоні від 100 до 600 позицій. Для технічних спеціальностей припустимо менший список.
 • Програми. Ця частина включає графічні зображення, таблиці, схеми, зразки, анкети, які не увійшли в основні розділи.

Структура, відповідно до якої оформляється дисертація, розділи, частини дисертації, правила оформлення подібні з процесом створення наукової статті. Фактично кандидатську дисертацію можна представити як розширену і більш деталізовану статтю.

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автор кандидат наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

НАШІ ГАРАНТІЇ ПРИ НАПИСАННІ РОЗДІЛІВ ДИСЕРТАЦІЇ

Дисертаційна робота на здобуття наукового ступеня, як правило, займає об'єм в 120-150 сторінок машинописного тексту. На підготовку дослідження може знадобитися не один рік. Важливо правильно деталізувати, які розроблені рекомендації і як вирішені завдання. Це складно для авторів, у яких немає відповідного досвіду.

Саме тому одна із популярних послуг в компанії «Дегрі-Сервіс» - кандидатська дисертація, розділи дослідження на замовлення. Ми надаємо кваліфіковану допомогу, і при цьому гарантуємо:

 1. Дотримання загальної концепції роботи. Навіть якщо замовляється окрема глава, а решті матеріал належить авторству інших осіб, наукові керівники та консультанти не побачать різниці стилів і подачі матеріалу. Дисертація буде виглядати єдиним цілісним працею.
 2. Грамотність, точність фактичних даних, унікальність.
 3. Оперативність, чітке дотримання термінів.
 4. Абсолютну конфіденційність.
 5. Безкоштовні доопрацювання в потрібній кількості, гарантію на результат, яка діє 12 місяців.

Ми практикуємо договірне співробітництво, тому завжди складаємо угоду про надання послуги та направляємо примірник замовнику кур'єрською службою. Автори компанії мають вчені ступені і багаторічний досвід виконання таких робіт. Замовнику надається супровід до захисту та цілковита консультаційна підтримка.

Якщо потрібна докторська чи кандидатська дисертація, розділи, частини дисертації, інші супутні послуги – звертайтеся в компанію «Дегрі-Сервіс» і поповніть ряди задоволених клієнтів, які успішно захистилися!

Корисна інформація

Корисна інформація
Тема: Оформлення списку джерел
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення автореферату
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення дисертацій
bestsite.kiev.ua