Аналіз наукової статті для видання Scopus

Сроки виконання:
від 1 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Компанія «Дегрі Сервіс» в Києві пропонує провести безкоштовний аналіз статті на відповідність вимогам Scopus та іншим критеріям якості. Ви можете направити матеріал з будь-якої точки світу на електронну пошту і протягом доби отримати відповідь-рецензію з рекомендаціями щодо доопрацювання.

Крім того, у нас кожен може придбати будь-яку наукову роботу і замовити публікацію Scopus. Ціна стане приємною несподіванкою, а результат перевершить навіть найсміливіші сподівання. Досвід і професіоналізм фахівців допоможуть вам підкорити будь-які вершини наукового світу.

Чому варто замовити аналіз статті?

Головна причина відмови редакцій журналів Scopus і не тільки – невідповідність вимогам щодо оформлення і змісту. При цьому сам матеріал може бути дуже гарної якості і навіть у не відкоригованому вигляді прекрасно опублікуватися в іншому джерелі. Аналіз статті дозволить відповісти на головні питання:

 1. Як розкрита актуальність дослідження?
 2. Дотримана структура?
 3. Виконані вимоги щодо грамотності та унікальності?
 4. Чи Правильно виконано оформлення?
 5. Наскільки вдало підібраний список літератури?
 6. Чи дотримано відповідність критеріям конкретного журналу Scopus?
 7. Де краще опублікувати саме цей матеріал.

Аналіз статті проводиться БЕЗКОШТОВНО, і це вагома причина черговий раз підстрахуватися і переконатися в правильності рішення. Ми надаємо максимально розгорнуту відповідь, не обмежуючись загальними фразами.

Проводиться повноцінний аналіз і аудит у відповідності з нормами і стандартами, визнаними в Києві і на міжнародному рівні. Розробляються рекомендації з доопрацювання, і спочатку вказується ціна на послугу публікації особистого проекту або у співавторстві.

Ми пропонуємо варіанти, де краще розмістити саме цю статтю або як купити більш якісний альтернативний матеріал. У нас можна замовити всі види наукових робіт, ціна на які повністю виправдана якістю.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Гарантії та переваги

Компанія «Дегрі Сервіс» функціонує на ринку інформаційних послуг в Києві та по всій Україні понад 10 років. Ми зарекомендували себе як надійні партнери, у яких вирішуються купити дисертації, монографії, наукові статті. Досвід і вміння тримати руку на пульсі нововведень роблять наших фахівців абсолютними майстрами.

Наші переваги:

 • грамотність,
 • професіоналізм;
 • оперативність;
 • широкий спектр послуг;
 • обізнаність в останніх подіях і тенденціях;
 • мобільність;
 • орієнтування на результат клієнта;
 • вигідна ціна.

Аналіз статті – одна з ланок безлічі наданих послуг. Ми не просто безкоштовно проводимо аудит і виявляємо проблеми, якщо такі є, але і пропонуємо варіанти їх вирішення, вказуючи, де краще зберегти напрацювання, а коли доцільніше купити альтернативу.

Навіть якщо терміни підтискають, завжди можна доопрацювати ваш матеріал, купити або замовити написання статті.  За результатом проведеного аналізу статті ви отримуєте особисто в офісі в Києві або по електронній пошті рекомендації для її вдосконалення і підведення до критеріїв відповідності конкретного видання. Якщо ви будете замовляти доопрацювання - вказується точна ціна.

Крім того, наші фахівці пропонують оптимальний пакет послуг в залежності від конкретної ситуації, включаючи поради з вибору журналу Scopus, термінів публікації, індексації статті та остаточної вартості роботи.

Фахівці нашої компанії застосовують індивідуальний підхід, і вміло орієнтуються в ситуації, адже у них за плечима не один десяток еталонних наукових публікацій.  Своєчасний і грамотний аудит статті - це спосіб уникнути помилок і відмов в публікації, а значить - зберегти свій час і сили.

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати