Публікація статті ВАК з права

Сроки виконання:
від 14 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Інформація про публікації в журналах категорії Б по праву актуальна для шукачів ступенів докторів філософії і докторів наук, а також аспірантів, викладачів, практикуючих юристів, які занурені в теоретичну дослідницьку діяльність. Це традиційно затребувана спеціальність, яка все ще відчуває дефіцит професіоналів і потребує опрацювання гострих проблем. У цьому значенні наука безцінна.

Підбір журналу за кодом спеціальності

 

У переліку спеціальності код юриспруденції починається з цифри 12. Всього 12 груп, одна з них - змішана, яка поєднує юриспруденцію і філософію. Всі інші - «чистокровні». Юриспруденція - багатопрофільна галузь, що охоплює широкий спектр напрямків.

 

УДК право

 

З фаховими журналами категорії Б розібратися складніше. Їх досить багато, і чимала частина - мультифункціональні. Це журнали з числа профільних наукометричних баз міжнародного рівня. Ще не Scopus, але вже досить вагомі.

 

Критерії вибору журналу

 

Щоб переконатися, що журнал входить в категорію Б, потрібно оцінити сферу поширення, ISSN номер, веб-дизайн з двомовним інтерфейсом, наявність в списку профільної бази, рекомендованої МОН. Дані беруться тільки з офіційних джерел, оскільки журналам властива рокіровка.

 

У виборі видання важливо співвіднести тему наукової статті та код спеціальності з профілем і спеціалізацією конкретного журналу. Їх невідповідність служить поширеною причиною відмови в публікації. Це не означає, що автор написав погану статтю, але говорить про помилку у виборі майданчика.

 

Оформлення статті з юриспруденції

 

Є досить чіткі вимоги, розроблені за освітніми стандартами:

 • Стаття публікується на двох мовах - англійською та українською. Це стосується назви, ключових слів, анотації. Важливий грамотний академічний переклад. Якщо цим знехтувати, сенс матеріалу спотворюється і псується перше враження.
 • На початку статті завжди ставиться її УДК. Це універсальна десяткова класифікація. Наприклад, для права в цілому використовується номер 340, для цивільного права - 347. Однак є і більш вузька спеціалізація. Наприклад, космічне право - УДК 347, сутність і характеристика продажу - 347.451.01. Для пошуку інформації використовується спеціальний довідник.

 

Обсяг наукової статті по праву - 10-20 аркушів, у залежності від параметрів конкретного журналу ВАК. Використовується стандартне форматування в науковому стилі.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Особливості подачі інформації

 

Вимоги щодо оформлення припускають, що вказуються вичерпні відомості про автора - прізвище, ім'я, по батькові, вчене звання, місце роботи з очною адресою, засоби зв'язку, електронна пошта. Після цього обов'язково вказується два номери (якщо вони привласнені) - ORCID і Scopus-Author ID. Останній вказується, якщо є проіндексовані публікації в Скопус.

 

Обсяг анотації - мінімум 1800 слів без пробілів. При цьому стиль викладу - чіткий і лаконічний, по суті. Анотація структурується як реферат. Ключові слова перераховуються в називному відмінку. Їх повинно бути мінімум 3 і максимум 7. В кінці статті завжди вказується дата, коли матеріал надійшов до редакції.

 

Правила оформлення літератури

 

Кожен джерело зі списку літератури повинно бути представлене посиланням по тексту статті. Вона оформляється:

 • круглою дужкою,
 • через кому вказується автор,
 • рік видання,
 • сторінки.

 

Якщо авторів і джерел кілька в одному посиланні - оформлення аналогічне, тільки використовується крапка з комою як поділ.

Приклад. (Dudrik, 2020 року, pp. 34-35) або (Dudrik, 2020 року, pp. 34-35, Ivanov, 2014 року, p. 56).

 

Для оформлення списку в кінці статті використовується один з найпоширеніших стилів - APA. Мова англійська. Для вказівки україномовних і російськомовних джерел використовується транслітерація і в квадратних дужках вказується переклад.

У наукових статтях по праву:

 • використовується алфавітний спосіб формування джерел;
 • вони не нумеруються; навпроти кожного обов'язково вказується DOI в списку
 • джерела повинні бути актуальними, тобто виданими не раніше трьох попередніх років.

 

Ще одна обов'язкова умова - наявність хоча б одного з джерел у вигляді публікації таких авторитетних профільних видань, як Вісник Національної академії правових наук України, Law Portus або інших варіантів з бази Scopus.

 

Вимоги до структури статті по праву

 

Основна частина наукової роботи складається з трьох блоків - Introduction, основна частина, Conclusions. Також структура включає анотацію, ключові слова, список літератури, які повинні послідовно розміщуватися один за одним і разом складати єдину, цілісну за смисловим навантаженням статтю. 

Вступ

Вказується новизна теми, обґрунтовується її актуальність. Поруч з науково-дослідними завданнями повинна чітко вказуватися мета дослідження. Важливо конкретизувати методологію вивчення матеріалу.

Основна частина

В основній частині групуються змістовні смислові розділи з окремими заголовками. Їх призначення - розкрити тему.

Висновок

Містяться висновки про проведене дослідження з розгорнутими відповідями і результатами проведеного дослідження.

 

І наостанок, важливо відзначити труднощі наукових статей по праву, обумовлені унікальністю. Компанія «Дегрі-Сервіс» допоможе підготувати публікацію, яка буде за змістом і оформленням відповідати вимогам обраного авторитетного журналу.

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати