ОБҐРУНТУВАННЯ ВИБОРУ ТЕМИ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Сроки виконання:
від 10 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (12 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Потрібна актуальна тема кандидатської дисертації? У компанії «Дегрі-Сервіс» вам запропонують цікаві варіанти і доведуть вибір. В умовах сучасності не повторюватися і розкрити дійсно цікаву, гостру і значиму проблему складно. По-перше, потрібен досвід бачення ситуації з боку, по-друге – потрібні аргументовані докази, чому з тисяч варіантів обраний саме цей. Ідеї ​​наших авторів не перестають вражати своєю точністю влучення в русло науки.

Чому важливо уникнути помилок в підборі теми дисертації?

 

Вибір теми безпосередньо зумовлює весь хід і результат підготовки дисертації. Така серйозна науково-дослідницька праця вимагає ґрунтовного підходу і багатьох місяців написання. Неправильно і несправедливо викреслити цей період з життя як даремно прожитий. Ціна помилки дуже висока. На кону статус кандидата або доктора наук, тобто, без перебільшення - майбутнє. А також авторитет в науковому співтоваристві, можливість розвиватися в цікавому руслі. Тому вдала тема - успішний старт. Щоб вона була такою, важливо оцінити реальність і перспективи конкретно обраного напрямку, проаналізувати ступінь вивченості питання, позначити, наскільки рішення проблеми може бути важливим і корисним у реальному світі.

 

У чому значення обґрунтування теми дисертації?

 

Обґрунтування актуальності та значущості вибору теми дисертації - обов'язкова вимога до вступу, без якої буде встановлено невідповідність структури та змісту. Так викликається інтерес до дослідження, пояснюється його роль і потрібність в сучасній науці. Дисертація передбачає глибину і масштабність написання. Обґрунтування теми підкреслює, що все пройдено не дарма, і в дослідженні є сенс крім самого факту отримання статусу. Таким чином, можна стверджувати, що без обґрунтування теми немає самої дисертації. Потрібно, щоб була? У компанії «Дегрі-Сервіс» можна замовити підбір теми дисертації будь-якого напрямку і складності. Ми втілюємо ваші ідеї, пропонуємо свої думки і приємно вражаючі результати.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Які дії потрібні для обґрунтування теми?

 

 1. Вибрати дисципліну і напрямок. З цим, як правило, проблем немає, оскільки дисертації передує велика наукова діяльність. У автора вже є спеціалізація і переваги.
 2. Сформулювати робочий варіант тем. Спочатку їх може і повинно бути кілька.
 3. Опрацювати ступінь вивченості означеної проблеми, проаналізувати наявність літератури за темою й інших захищених дисертацій.
 4. Провести діалог з науковим керівником, почути і обдумати його рекомендації і думки.
 5. Визначити ключові цілі та завдання, які проставляються перед дослідженням.
 6. Сформулювати базові тези. Це буде ще сирий матеріал, але його значимість полягає в важливих ключових ідеях і думках.
 7. Поставити головне і чітке питання дослідження, оцінити його потенційний вплив на суспільство, навколишнє середовище, державу в цілому.
 8. Сформулювати одну тему дисертації.
 9. Узгодити варіант з науковим керівником і затвердити на кафедрі.

 

Коли рекомендується замовити підбір та обґрунтування теми дисертації?

 

З компанією «Дегрі-Сервіс» замовлення теми і її обґрунтування для дисертації - оптимальне і зважене рішення, якщо немає ідей і чіткого розуміння концепції, є великий страх не впоратися, є багато думок, але при цьому самостійно не виходить їх впорядкувати. Крім того, таке делегування завдань стане правильним рішенням, якщо немає бачення сучасних тенденцій і розуміння, яка тема «вистрілить», а яка, в кращому випадку, зробить дисертацію посередньою і нудною. Замовити обґрунтування теми дисертації потрібно сто відсотків, якщо підтискають терміни, і немає бажання ризикувати. Не всі геніальні вчені - теоретики. Деяким легше сто раз поставити досліди і реалізувати задумки на практиці, ніж занурюватися в теорію і дати своїм геніальним ідеям письмове обрамлення. Автори нашої компанії виконають всі за вас.

 

В які терміни ви можете підібрати і обґрунтувати тему? Скільки коштує послуга?

 

Терміни - від 10 днів, вартість - від 2000 гривень. Компанія «Дегрі-Сервіс» пропонує вигідні умови співпраці і застосовує індивідуальний підхід до кожного замовника. Двох однакових дисертацій не буває. Тому остаточна вартість залежить від напрямку, спеціалізації, виду дисертації (кандидатська чи докторська), побажань замовника в частині рамок і специфіки. Замовлення може бути терміновим, коли з якоїсь причини тема потрібна негайно. У нас є готові цікаві варіанти, але також ми приймаємо ваші тези та ідеї, надаючи їм правильну смислову форму. Наші автори проаналізують напрямок і дадуть оцінку наявним варіантам назви з точки зору перспективи. Ми пропонуємо найкраще.

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати