ОБҐРУНТУВАННЯ ВИБОРУ ТЕМИ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Обгрунтування теми
Ціни: від 2 000 грн
Терміни: від 10 днів
Замовити

Успіх підготовки і захисту дисертації залежить від того, наскільки грамотним буде обгрунтування вибору теми. У свою чергу, недостатньо масштабно і ємко розкрити головні аспекти. Важливо переконати, що саме ця проблематика вимагає вивчення і питання актуальне.

Безсумнівно, при підготовці обґрунтування теми дисертації варто особливу увагу приділити вже захищеним роботам. А також, вивченню зарубіжних тенденцій в галузі, що досліджується.

Автори компанії “Дегрі-Сервіс” мають колосальний досвід в даній сфері. Їм не важко підготувати змістовне обгрунтування для Вашої теми.

Також, в нашій компанії Ви зможете замовити підбір теми. Ми підготуємо для Вас 3-5 варіантів тем з коротким описом актуальності.

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і підбирає автора
Ви ставите перед
нами завдання

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕМИ ДИСЕРТАЦІЇ?

Дисертаційне дослідження вимагає багато сил і часу. Якщо ви самостійно готуєте теоретичну і практичну частину, але сумніваєтеся в актуальності обраної тематики та її формулюванні, наші автори допоможуть викласти позицію максимально точно і змістовно.

Обґрунтування теми вимагає опрацювання вже сформульованої версії і розкриття затребуваності поставленого завдання в практичній діяльності. Враховуючи, що на сьогоднішній день в базах готових дисертацій відображаються максимально різноманітні і гострі теми, не повторитися буде складно.

Авторам нашої команди варто довіритися хоча б з таких причин:

 • всі виконавці дисертацій і супутніх робіт – кандидати та доктори наук, які самі пройшли весь шлях, від вибору теми до успішного захисту;
 • на рахунку колективу понад 300 підготовлених і згодом успішно захищених дисертацій;
 • асортимент послуг дозволяє замовити обґрунтування теми окремо або повністю довірити написання дисертації «під ключ», навіть підготовку документів до захисту;
 • надається гарантія на всі види виконаних робіт протягом 12 місяців; всі доробки здійснюються безкоштовно;
 • гарантується нерозголошення інформації про замовника та послуги. Всі дані зберігаються на захищених серверах.

Висока кваліфікація, підтверджена досвідом, дозволяють визначити, що повинно міститися в темі дисертації, в чому секрети написання і як краще донести думку автора в одному реченні. Ми працюємо на результат, тому ретельно вивчаємо, які вимоги висуває конкретна аспірантура (Україна) і замовник, вивчаємо тенденції, завжди в курсі нових напрацювань і гіпотез.

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автор кандидат наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ «ДЕГРІ-СЕРВІС»

Якщо ви цікавитеся, як підібрати тему дисертації, написати обґрунтування теми і як оформити замовлення, зв'яжіться з менеджером компанії. В найкоротший час буде надана вичерпна інформація і підказаний алгоритм, як оформити заявку. Ми готові реалізувати і доопрацювати ваші ідеї або привнести своє нове бачення тематики.

Переваги виконаних нами робіт:

 • абсолютна грамотність, відповідність теми змістом та концепції;
 • висока унікальність;
 • ємність, лаконічність, логічність викладу;
 • креативний підхід;
 • оперативність;
 • чітке дотримання термінів і умов договору.

Завжди укладається угода, яка негайно надсилається кур'єрською службою. Для оформлення замовлення, отримання результату, внесення авансу або доплати не потрібно їхати особисто в офіс у місті Київ. Кошти перераховуються через будь-який банк, матеріали надсилаються електронною поштою.

Обґрунтування вибору теми дисертації – це гарантія якості і реальна допомога тим, хто охопив масштабне і цікаве дослідження, але побоюється нівелювати праці недоробкою аргументів актуальності. Ми прагнемо до вашого успіху і нових рекомендацій і співробітництва, яке залишить тільки приємні враження.

Корисна інформація

Корисна інформація
Тема: Оформлення списку джерел
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення автореферату
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення дисертацій