Дисертації та наукові
статті на замовлення

ПЕРЕВІРКА НА ПЛАГІАТ І ПІДВИЩЕННЯ УНІКАЛЬНОСТІ ТЕКСТУ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Перевірка на плагіат
Ціни: від 2 500 грн.
Терміни: від 3 днів
Замовити

Перевірка на плагіат є обов’язковою умовою допуску дисертації до захисту. Ймовірно, один з важливих показників якості всіх наукових робіт – оригінальність. Якщо ж % оригінальності тексту низький, то слід здійснити підвищення унікальності.

Перевірка тексту на унікальність, на нашу думку, обов’язкова складова роботи над будь-яким авторським матеріалом. В результаті без дотримання необхідного % оригінальності неможливо претендувати на успішний захист. Компанія «Дегрі-Сервіс» на замовлення надає послугу “перевірка на плагіат” і “підвищення унікальності тексту”.

А також, в нашій компанії Ви зможете здійснити замовлення на ряд інших послуг. З цінами і термінами Ви можете ознайомитися за посиланням.

Основними принципами нашої роботи є:

 • конфіденційність;
 • експертність;
 • унікальність;
 • а також, наукова новизна і практичне значення.

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і підбирає автора
Ви ставите перед
нами завдання

ЧОМУ ВАЖЛИВА ПЕРЕВІРКА ТЕКСТУ НА УНІКАЛЬНІСТЬ?

Відсоток оригінальності можна перевірити з допомогою маси спеціальних програм. Однак високий показник в одній системі не гарантує абсолютну відповідність тексту параметрами оригінальності, оскільки діють різні алгоритми перевірок.

Фахівцями компанії «Дегрі-Сервіс» перевірка унікальності тексту здійснюється одночасно за кількома програмами Інтернет і системі Антиплагіат ВНЗ, ВАК. Ми маємо доступ до платних і закритих джерел, за якими в більшості випадків проводиться перевірка на плагіат науковими керівниками і викладачами.

Важливо! Аспірантура і подальша наукова діяльність вибудувані таким чином, щоб максимально захистити авторське право та інтелектуальні права. Сліпе запозичення і переробка неприпустимі ні щодо дисертації, ні у відношенні статті або автореферату.

Ви можете звернутися, щоб дізнатися, наскільки підготовлена робота відповідає вимогам унікальності. Ми надамо звіти перевірки, а також можемо на замовлення підвищити унікальність роботи будь-якої складності з будь-яким показником плагіату. За допомогою наших авторів рівень вашого матеріалу, будь то дисертація PHD, монографія чи стаття Scopus, значно підвищиться у всіх аспектах.

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автор кандидат наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ФОРМАТ СПІВПРАЦІ «ДЕГРІ-СЕРВІС»

Перевірка тексту на унікальність в компанії «Дегрі-Сервіс» здійснюється в максимально короткі терміни. Враховуючи наявність всіх доступів, результат не змусить довго чекати. Вартість визначається в залежності від того, наскільки терміново потрібні дані і по якій саме програмі. Якщо підвищення унікальності вимагає доопрацювання виконаного нами замовлення, послуга безкоштовна в межах терміну гарантії 12 місяців.

Заявки оформлюються дистанційно. Для внесення оплати можна скористатися будь-яким найближчим відділенням банку. Готовий результат надсилається на електронну пошту.

У числі головних переваг нашої компанії наступні:

 • всі роботи для докторантів та аспірантів виконують кандидати та доктори наук;
 • надається річна гарантія якості;
 • впроваджена диференційована система оплати;
 • гарантується абсолютна конфіденційність;
 • надається консультаційна та практична підтримка.

Ми цінуємо вашу довіру і пропонуємо комфортні та вигідні умови співпраці. Якщо ви замовили в компанії написання будь-якого виду роботи, перевірка тексту на унікальність як окрема послуга не знадобиться. Якщо вам потрібно перевірити чи відкоригувати наявний матеріал, ми виконаємо роботу на замовлення в кращому вигляді.

Не влаштовує відсоток оригінальності тексту і потрібно підвищити унікальність? З надійним партнером проблем не виникне. За 16 років функціонування на ринку інформаційних послуг ми довели свою репутацію, яка підтверджується новими рекомендаціями. Будемо раді, якщо і ви порекомендуєте нас після відмінного результату!

Корисна інформація

Корисна інформація
Тема: Оформлення списку джерел
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення автореферату
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення дисертацій
bestsite.kiev.ua