ПЕРЕВІРКА НА ПЛАГІАТ І ПІДВИЩЕННЯ УНІКАЛЬНОСТІ ТЕКСТУ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Сроки виконання:
від 3 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Перевірка на плагіат є обов’язковою умовою допуску дисертації до захисту. Один із важливих показників якості всіх наукових робіт – оригінальність. Якщо ж % оригінальності тексту низький, то слід здійснити підвищення унікальності. Для цього потрібно знати, як перевіряє дисертацію ВАК і спеціалізована вчена рада.

Перевірка тексту на унікальність, на нашу думку, – обов’язковий складник роботи над будь-яким авторським матеріалом. У результаті без дотримання необхідного % оригінальності неможливо претендувати на успішний захист. Компанія «Дегрі-Сервіс» на замовлення надає послугу «перевірка на плагіат» і «підвищення унікальності тексту».

У нашій компанії Ви зможете зробити замовлення на ряд інших послуг. З цінами й термінами Ви можете ознайомитися за посиланням.

Основними принципами нашої роботи є:

 • конфіденційність;
 • експертність;
 • унікальність;
 • наукова новизна і практичне значення.

ЧОМУ ВАЖЛИВА ПЕРЕВІРКА ТЕКСТУ НА УНІКАЛЬНІСТЬ?

Відсоток оригінальності можна перевірити за допомогою спеціальних програм. Однак високий показник в одній системі не гарантує абсолютної відповідності тексту параметрамам оригінальності, оскільки діють різні алгоритми перевірок.

Перевірка унікальності тексту фахівцями компанії «Дегрі-Сервіс» здійснюється одночасно за кількома програмами Інтернету й системою Антиплагіат ЗВО, ДАК. Ми маємо доступ до платних і закритих джерел, за якими в більшості випадків здійснюється перевірка на плагіат науковими керівниками й викладачами.

Важливо! Аспірантура й подальша наукова діяльність вибудувані таким чином, щоб максимально захистити авторське право та інтелектуальні права. Сліпе запозичення й переробка неприпустимі ні щодо дисертації, ні відносно статті або автореферату.

Ви можете звернутися до нас, щоб дізнатися, наскільки підготовлена робота відповідає вимогам унікальності. Ми надамо звіти перевірки, а також можемо на замовлення підвищити унікальність роботи будь-якої складності з будь-яким показником плагіату. За допомогою наших авторів рівень Вашого матеріалу, будь то дисертація PHD, монографія чи стаття Scopus, значно підвищиться за всіма показниками.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ФОРМАТ СПІВПРАЦІ «ДЕГРІ-СЕРВІС»

Перевірка тексту на унікальність у компанії «Дегрі-Сервіс» здійснюється в максимально короткий термін. Враховуючи наявність усіх доступів, результат не змусить довго чекати. Вартість визначається залежно від того, наскільки терміново потрібні дані й за якою саме програмою. Якщо підвищення унікальності вимагає доопрацювання виконаного нами замовлення, послуга безкоштовна в межах терміну гарантії 12 місяців.

Заявки оформлюються дистанційно. Для внесення оплати можна скористатися будь-яким найближчим відділенням банку. Готовий результат надсилається на електронну пошту.

Головними перевагами нашої компанії є такі:

 • усі роботи для докторантів та аспірантів виконують кандидати та доктори наук;
 • надається річна гарантія якості;
 • впроваджена диференційована система оплати;
 • гарантується абсолютна конфіденційність;
 • надається консультаційна та практична підтримка.

Ми цінуємо Вашу довіру і пропонуємо комфортні та вигідні умови співпраці. Якщо Ви замовили в компанії написання будь-якого виду роботи, перевірка тексту на унікальність як окрема послуга не знадобиться. Якщо Вам потрібно перевірити чи відкоригувати наявний матеріал, ми виконаємо роботу на замовлення в кращому вигляді.

Не влаштовує відсоток оригінальності тексту й потрібно підвищити унікальність? З надійним партнером проблем не виникне. За 16 років функціонування на ринку інформаційних послуг ми довели свою репутацію, яка підтверджується новими рекомендаціями. Будемо раді, якщо й Ви порекомендуєте нас, отримавши відмінний результат!

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати