ТЕРМІНОВА ПУБЛІКАЦІЯ SCOPUS: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ, ЩОБ НЕ ВТРАТИТИ ЧАС

Сроки виконання:
від 30 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (22 оценок, среднее: 4,59 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Не знаєте, де опублікувати статтю? У нашому блозі ви знайдете актуальну і корисну інформацію про те, які журнали входять в БД WoS, в чому особливості та переваги співавторства Скопус, як проходить публікація Скопус або Web of Science, а також основні причини відмови в публікації.

Публікація статті у Scopus або WoS – непросте завдання. Оскільки це вимагає значних часових витрат, матеріальних вкладень, а також ідеального знання англійської мови. Якщо Ви не маєте досвіду в цій сфері, пропонуємо замовити послугу термінової публікації в компанії «Дегрі-Сервіс».

 

Потрібно терміново опублікувати статтю у Scopus? Ми знаємо, як допомогти, і пропонуємо підготувати та розмістити публікацію в індексованих журналах. Компанія «Дегрі-Сервіс» має успішний досвід розміщення статей у рейтингових виданнях Skopus та WoS і вже стала надійним партнером для багатьох здобувачів наукових ступенів.

Також серед послуг – публікація статей у зарубіжних виданнях, що включені в інші наукометричні бази даних.

ЯК ОПУБЛІКУВАТИ СТАТТЮ У SCOPUS?

 

Для розміщення статей у виданнях, що індексуються Scopus/WoS, важливо підготувати якісний матеріал, що відповідає всім вимогам. Слід враховувати, що критерії для публікацій у журналах ВАК та міжнародних виданнях не ідентичні.

 

Ознайомитися з правилами та вимогами можна на офіційному сайті конкретного журналу. Однак існують параметри, недотримання яких не дозволить видати публікацію, навіть якщо мають місце:

 • грамотність, високі стандарти викладу;
 • достатня унікальність та оригінальність;
 • розкриття теми, елементи корисності й новаторства;
 • точний і правильний переклад необхідних фрагментів англійською мовою;
 • дотримання вимог щодо складання бібліографічного списку, правильного позначення ідентифікуючих даних, оскільки ці параметри служать основою визначення індексу цитованості, якщо мова йде про Скопус або Веб оф саєнс.

 

Журнал повинен входити в перелік наукометричної бази джерел, інакше матеріал не буде проіндексований. Таку інформацію автор відстежує самостійно, адже видання не зобов'язані інформувати користувачів, що їх виключили зі списку.

Щоб опублікувати статтю в Scopus, потрібно від 4 тижнів. Це теоретично, але на практиці процедура з незалежних від журналу причин може затягнутися на півроку. Фахівці компанії «Дегрі-Сервіс» мають багаторічний успішний досвід публікацій, зокрема термінових, тому ми надамо кваліфіковану допомогу.

 

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ ПУБЛІКАЦІЇ СТАТТІ

 

Публікації статей – обов'язкова умова для допуску до захисту кандидатських і докторських дисертацій. Крім того, це інструмент підвищення статусу, а також можливість донести до світової спільноти свою концепцію як ученого, заявити про себе, донести ідеї та напрацювання за межі власного місця роботи.

 

Самостійно, за відсутності досвіду і навичок, процедура може викликати труднощі. Кількість відмов у публікаціях значна. Причини полягають і у змісті, і в оформленні. Рішення замовити послугу й довіритися професіоналам має багато переваг:

 • мінімізація ризиків;
 • економія часу;
 • прискорення процесу;
 • відсутність необхідності відриватися від основного заняття;
 • додаткові гарантії якості;
 • можливість отримати кваліфіковану консультацію у виборі джерела й розмістити публікацію в журналах, які оптимально підходять до обраної тематики.

 

У нас доступна термінова публікація Scopus, що стало можливим за рахунок чіткого розуміння процесу, безпосереднього співробітництва з виданнями без третіх осіб, освіченості й кваліфікації авторів, які мають статуси кандидатів і докторів наук і самі пройшли всі етапи становлення в наукових колах.

У компанії «Дегрі-Сервіс» можна замовити написання наукової статті «під ключ» та видати публікацію в подальшому. Ми втілюємо Ваші побажання і пропонуємо свої свіжі, цікаві ідеї. Адаптуємося під цілі замовника, тому завжди видаємо якісний результат, який відповідає критеріям грамотності та унікальності.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ПРИНЦИПИ Й УМОВИ РОБОТИ «ДЕГРІ-СЕРВІС»

 

Опублікувати статтю в Scopus максимально швидко можна, якщо є готовий матеріал. Стаття повинна бути високої якості й відповідати вимогам. Якщо Ви маєте намір замовити публікацію, але не впевнені в якості матеріалу, ми проведемо експертну оцінку статті й готові надати такі послуги:

 • коректура;
 • підвищення унікальності;
 • оформлення відповідно до вимог конкретного видання;
 • перевірка на плагіат;
 • робота з цитованістю й індексацією;
 • підбір журналу для публікації;
 • пошук статті на ресурсі, перевірка, проіндексованості статті.

 

Оформлення заявки максимально просте. Вам необхідно узгодити з менеджером усі ключові умови, після чого складається договір про співпрацю з деталізацією важливих пунктів. Доставка угоди покладається на кур'єрську службу.

Застосовуємо диференційовану систему оплати. Вартість можна внести в будь-якому найближчому відділенні банку. Ціна послуги залежить від формату статті, необхідності її коригування, обраної тематики, журналу, терміновості. Ми застосовуємо індивідуальний підхід і шукаємо оптимальні шляхи вирішення питань для клієнта.

 

Наші принципи:

 • 100% гарантована публікація статті;
 • оперативність;
 • оптимальне співвідношення «ціна / якість»;
 • грамотність, дотримання норм і стандартів;
 • абсолютна конфіденційність.

Якщо у нас замовлено написання або редагування наукових статей Скопус, ми надаємо річну гарантію на послугу. Протягом наступних 12 місяців усе доопрацювання й коригування безкоштовні. Ми надаємо всебічну консультаційну підтримку.

 

Наша мета – Ваш успіх! Такий підхід дозволяє виправдовувати очікування й поповнювати список нових клієнтів за рахунок рекомендацій задоволених замовників. Саме таким способом до нас звернулася більшість клієнтів.

Якщо вам потрібна термінова публікація Scopus, коли захист дисертації вже близько, або ви хочете недорого розмістити кілька наукових статей у виданнях, що індексуються Scopus, компанія «Дегрі-Сервіс» завжди надасть кваліфіковану допомогу.

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати