ЗАРУБІЖНІ ПУБЛІКАЦІЇ НАУКОВИХ СТАТЕЙ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Сроки виконання:
від 14 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Зарубіжна публікація відрізняється підвищеними вимогами до змісту й оформлення. Розмістити наукову статтю в міжнародному джерелі означає підвищити свій авторитет у науковому співтоваристві.

Зарубіжні журнали для публікації наукових статей відкривають широкі можливості. Джерела, включені в міжнародні індекси цитування WoS і Scopus, користуються популярністю у всьому світі. Прагнете, щоб наукометрична база даних поповнилася Вашими роботами? Звертайтеся в «Дегрі-Сервіс»!

КРИТЕРІЇ ЗАРУБІЖНИХ ПУБЛІКАЦІЙ

Кожен докторант і аспірант чув про провідне наукове видавництво у світі – Elsevier. У доробку видавництва 25% усіх опублікованих у світі статей. Але це не межа. В арсеналі амбітних наукових діячів компанії Springer Science+Business Media, Оxford journals, Taylor & Francis, Wiley.

У них різні вимоги до формату, але об'єднувальним чинником є високий, «топовий» рівень публікацій, які варті уваги і стають еталонами. Кожна стаття повинна бути вивіреною і ретельно відредагованою. У питанні, як писати й опублікувати наукову статтю, буде потрібна допомога досвідчених фахівців.

Короткий перелік узагальнених критеріїв:

 • актуальність, новаторство, внесення власного цікавого концепту;
 • бездоганний переклад на англійською мовою з дотриманням спеціальної термінології в іноземному озвучуванні;
 • абсолютна грамотність, високий показник унікальності;
 • оформлення відповідно до вимог конкретного видання;
 • відсутність детальних формулювань, фактичних неточностей;
 • неухильне дотримання етичних норм, прийнятих у світовому науковому співтоваристві.

Важливо враховувати специфіку оплати. Ряд видань впровадили систему оплати page charge, яка передбачає, що буде сплачено технічну й лінгвістичну коректуру і публікацію. У форматі publication costs завжди оплачується публікація або розміщення на веб-сайті. Окремі журнали вимагають оплату за те, що статтю буде розглянуто – manuscript acceptance.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ ПУБЛІКАЦІЇ В ЗАРУБІЖНИХ ЖУРНАЛАХ?

Компанія «Дегрі-Сервіс» виконує всі види робіт для аспірантів і докторантів, включаючи написання наукових статей, допомогу в їх коректурі, публікації в іноземних джерелах. Багато зарубіжних видань і журналів є своєрідним «закритим клубом». Ми допоможемо відкрити будь-які двері!

Застосовуємо максимально просту й надійну схему співпраці. Наші принципи й умови:

 • можливість дистанційного оформлення замовлення;
 • диференційована система оплати;
 • складання договору про співпрацю;
 • гарантія на надані послуги протягом 12 місяців;
 • конфіденційність, захищене зберігання інформації про клієнта;
 • всебічна консультативна та практична підтримка.

У нас Ви можете недорого замовити публікацію з будь-якого регіону країни, не обмежуючись тільки містом Київ. Ми відкриті до співпраці і створюємо максимально комфортні умови. Перелік авторитетних міжнародних джерел регулярно поповнюється, і ми знаємо, як дібрати оптимальний варіант для Вашої статті.

Наша мета – успіх і відмінний результат замовника. Саме тому ми дорожимо своєю і Вашою репутацією. Кожну наукову статтю готує автор, котрий має ступінь кандидата або доктора наук. Більшість замовників звернулася за послугою за рекомендацією. Будемо раді, якщо Ви поповните їхню кількість і замовите у нас зарубіжні публікації!

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати