Дисертації та наукові
статті на замовлення

ЗАРУБІЖНІ ПУБЛІКАЦІЇ НАУКОВИХ СТАТЕЙ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Зарубіжна публікація
Ціни: від 2 500 грн.
Терміни: від 14 днів
Замовити

Зарубіжна публікація відрізняється підвищеними вимогами до змісту і оформлення. Розмістити наукову статтю в міжнародному джерелі – означає підвищити свій авторитет в науковому співтоваристві.

Зарубіжні журнали для публікації наукових статей відкривають широкі можливості. Джерела, включені в міжнародні індекси цитування Wos і Scopus, користуються популярністю у всьому світі. Прагнете, щоб наукометрична база даних поповнилася вашими роботами? Звертайтеся в «Дегрі-Сервіс»!

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і підбирає автора
Ви ставите перед
нами завдання

КРИТЕРІЇ ЗАРУБІЖНИХ ПУБЛІКАЦІЙ

Кожен докторант і аспірант чув про провідне наукове видавництво в світі – Elsevier. У доробку видавництва 25% усіх опублікованих у світі статей. Але це не межа. В арсеналі амбітних наукових діячів компанії Springer Science+Business Media, Оxford journals, Taylor & Francis, Wiley.

У них різні вимоги до формату, але об'єднуючим чинником є високий, «топовий» рівень публікацій, які варті уваги і стають еталонами. Кожна стаття повинна бути вивіреною і ретельно відредагованою. У питанні, як писати і опублікувати наукову статтю, буде потрібна допомога досвідчених фахівців.

Короткий перелік узагальнених критеріїв:

 • актуальність, новаторство, внесення власного цікавого концепту;
 • бездоганний переклад на англійську мову з дотриманням спеціальної термінології в іноземному озвучуванні;
 • абсолютна грамотність, високий показник унікальності;
 • оформлення відповідно до вимог конкретного видання;
 • відсутність детальних формулювань, фактичних неточностей;
 • неухильне дотримання етичних норм, прийнятих у світовому науковому співтоваристві.

Важливо враховувати специфіку оплати. Ряд видань впровадив систему оплати page charge, яка передбачає, що буде сплачена технічна і лінгвістична коректура і публікація. У форматі publication costs завжди оплачується публікація або розміщення на веб-сайті. Окремі журнали вимагають оплату за те, що стаття буде розглянута - manuscript acceptance.

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автор кандидат наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ ПУБЛІКАЦІЇ В ЗАКОРДОННИХ ЖУРНАЛАХ?

Компанія «Дегрі-Сервіс» виконує всі види робіт для аспірантів і докторантів, включаючи написання наукових статей, допомогу в їх коректурі, публікації в іноземних джерелах. Багато зарубіжних видань і журналів є своєрідним «закритим клубом». Ми допоможемо відкрити будь-які двері!

Застосовуємо максимально просту і надійну схему співпраці. Наші принципи і умови:

 • можливість дистанційного оформлення замовлення;
 • диференційована система оплати;
 • складання договору про співпрацю;
 • гарантія на надані послуги протягом 12 місяців;
 • конфіденційність, захищене зберігання інформації про клієнта;
 • всебічна консультативна та практична підтримка.

У нас ви можете недорого замовити публікацію з будь-якого регіону країни, не обмежуючись тільки містом Київ. Ми відкриті до співпраці і створюємо максимально комфортні умови. Перелік авторитетних міжнародних джерел регулярно поповнюється, і ми знаємо, як підібрати оптимальний варіант для вашої статті.

Наша мета – успіх і відмінний результат замовника. Саме тому ми дорожимо своєю і вашою репутацією. Кожну наукову статтю готує автор, котрий має ступінь кандидата або доктора наук. Більшість замовників звернулася за послугою по рекомендації. Будемо раді, якщо ви поповните їх число і замовите у нас зарубіжні публікації!

Корисна інформація

Приклад публікації Scopus
Тема: When the music's over. Does music skill transfer to children's and young adolescents' cognitive and academic skills?
Приклад публікації Scopus
Тема: LABOR SUPPLY RESPONSE TO THE EARNED INCOME TAX CREDIT* / QUARTERLY JOURNAL OF ECONOMICS
Приклад публікації Scopus
Тема: THE IMPORTANCE OF CONSENSUS IN JUDGMENTS ABOUT COMMUNITY COHESION AND WILLINGNESS TO INTERVENE
bestsite.kiev.ua