КАНДИДАТСЬКА ДИСЕРТАЦІЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ ДЛЯ УСПІШНОГО ЗАХИСТУ

Сроки виконання:
від 180 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (7 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Кандидатська дисертація – складна науково-дослідницька праця. Від результату якої залежить майбутнє. Якщо Ви не знаєте, як написати кандидатську дисертацію, не готові ризикувати репутацією і перспективами, то кращим рішенням буде звернення в компанію «Дегри-Сервіс». Мета здобувача наукового ступеня – успішно захищена кандидатська. Тому 95% результату залежить від якості матеріалу. А також специфіки теми, новизни і правильного оформлення. Якщо є готова грамотна робота, презентація і захист істотно спрощуються.

 

Актуальність дисертації, теоретична і практична значущість, гіпотеза в дисертації, вимоги ВАК до дисертацій – все це досконально знайоме нашим авторам. Всі вони мають високу кваліфікацію, великий досвід роботи та гарантують, що Ваша кандидатська дисертація буде гідна уваги. А якщо ви думаєте над тим, як написати кандидатську дисертацію самому, наша стаття в блозі дасть вам корисні підказки.

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ?

 

Причин замовити дисертацію у фахівців нашої компанії декілька:

 1. Висококваліфіковані автори з науковими ступенями. Усього в команді задіяно понад 120 виконавців, які охоплюють широкий спектр дисциплін, мають успішний досвід власного захисту.
 2. Спеціалізація – написання кандидатських і докторських дисертацій. Працюємо з аспірантами та докторантами по всій країні, включаючи Київ. На рахунку понад 380 успішно захищених дисертацій, близько 3 тисяч наукових публікацій.
 3. Широкий спектр послуг, включаючи вибір та обґрунтування теми дисертації, перевірку на плагіат, складання плану, написання окремих розділів дисертації, публікації статей, підготовку автореферату, а також апробацію результатів дисертації.
 4. Можливість замовити кандидатську дисертацію «під ключ», тобто від вибору теми до підготовки документів до захисту.
 5. Економія часу й зусиль. Підготовка наукових досліджень вимагає істотних затрат часу. У фахівця «створення» кандидатської дисертації може зайняти 12 місяців і більше. Ми вміємо працювати в умовах терміновості та маємо успішний досвід підготовки дисертації за півроку.
 6. Замовник зберігає за собою можливість контролювати хід написання наукової праці та включатися в процес на будь-якому етапі.

 

Кандидатська дисертація на замовлення – це шанс реалізувати свої професійні амбіції без шкоди основній роботі, сім'ї, а також економія нервів і часу. По суті ви пишете роботу «чужими руками» й залишаєтеся при цьому автором, генератором ідеї, єдиним дослідником.

 

ЩО ВАЖЛИВО В НАУКОВІЙ ПРАЦІ?

 

Кандидатська дисертація являє собою дослідницьку роботу з актуального питання у певній галузі знань. Вона покликана не просто стати теоретичним матеріалом, а вирішити завдання в конкретному секторі економіки, юриспруденції, фінансів, інших напрямків. У глобальному сенсі дисертації служать основою модернізації і перетворень на практиці.

 

Саме тому ми дотримуємося принципу, що кожна дисертація повинна стати еталонним зразком, який буде нести користь і стане джерелом цитування. Серед багатьох аспектів найбільш важливі такі:

 • цікава, оригінальна концепція, актуальність і перспективність теми;
 • наукова новизна, новаторство, чітке формулювання проблематики, обґрунтування теми;
 • якісно опрацьована теоретична частина з використанням великої кількості джерел, які заслуговують на увагу;
 • заснована на реальному дослідженні, глибоко опрацьована практична частина;
 • грамотність, точність фактичних даних, коректність;
 • висока унікальність за всіма ключовими сервісами перевірки, відсутність плагіату;
 • правильне оформлення відповідно до українських стандартів і нормативів.

 

Кандидатська дисертація не може існувати відокремлено. Обов'язковим доповненням служить автореферат, тези наукових конференцій, опубліковані в достатній кількості наукові статті у вітчизняних та зарубіжних джерелах. У нас можна купити публікації ВАК, Scopus, WOS, окремі розділи дисертацій та інші роботи.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ПРИНЦИПИ СПІВРОБІТНИЦТВА

 

Компанія «Дегрі-Сервіс» орієнтована на успішний захист своїх клієнтів. Це головна мета, і підтвердження цього – наші Гарантії та умови. Ми дорожимо своєю і вашою репутацією, тому робимо все можливе для комфортного співробітництва й виправдання довіри. Працюємо на ринку інформаційних послуг понад 15 років і за цей період вивели для себе формулу оптимальної роботи:

 

 • договірне співробітництво. Завжди укладається угода з конкретизацією умов, яка негайно надсилається кур'єрською службою для вручення замовнику;
 • сумлінне, відповідальне ставлення до кожного замовлення, індивідуальний підхід, орієнтація на побажання та бачення клієнта;
 • оперативність, чітке дотримання термінів, скрупульозність, ретельне опрацювання деталей;
 • диференційована система оплати, внесення авансової вартості на початковому етапі та переказ решти коштів після готовності результату. Враховуючи, що дисертація пишеться по розділах, оплата проводиться відповідним чином;
 • безкоштовні доопрацювання в потрібній кількості. Гарантія на виконане дослідження та інші замовлення протягом 12 місяців;
 • абсолютний супровід до захисту, консультаційна та практична допомога;
 • конфіденційність даних клієнта та характеристик дисертації. Авторство завжди залишається за замовником. Уся інформація міститься на надійно захищених серверах, що забезпечує збереження репутації та прав інтелектуальної власності.

 

Трапляється, що навіть найперспективніша ідея може не знайти підтримки без потрібного доведення. Для цього потрібен досвід, усебічне охоплення теорії, концентрація, час і натхнення. Тягар відповідальності не може не ускладнювати завдання. Компанія «Дегрі-Сервіс» пропонує втілити ваші ідеї та взяти на себе написання дисертації. Саме тому Ваша кандидатська дисертація буде мати високий науковий рівень.

 

Ми застосовуємо схему дистанційного співробітництва, яка дозволяє в режимі онлайн передавати матеріали, вносити плату у відділеннях банку, отримувати результат на електронну пошту. Це зручно, швидко й вигідно. Відповіді на всі питання та уточнення можна дізнатися в телефонному режимі у нашого менеджера. Якщо вам потрібна кандидатська дисертація (Україна), ми станемо надійним партнером і помічником!

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати