Дисертації та наукові
статті на замовлення

ДОКТОРСЬКІ ДИСЕРТАЦІЇ «ПІД КЛЮЧ» - РЕАЛЬНА ДОПОМОГА ДОКТОРАНТАМ

Докторська дисертація
Ціни: від договірна
Терміни: від 360 днів
Замовити

Докторська дисертація – об’ємна багатокомпонентна праця, яка служить способом досягнення заповітної мети людей, які присвятили себе науці і дослідженням. Статус доктора наук дається непросто. Цьому передують роки підготовки, масштабне освоєння теорії, ефективна практика та присвоєння кандидата наук.

Докторська дисертація від компанія «Дегрі-Сервіс» на замовлення – запорука успіху. Для дослідників це реальна можливість здійснити мрію в умовах дефіциту часу, відсутності фізичної можливості цілком присвятити себе процесові написання. Але хіба варто зупинятися на півдороги, якщо за спиною такий послужний список?

Разом із основною роботою ми надаємо допомогу у написанні та гарантованій публікації наукових статей. Наша компанія має успішний досвід у публікаціях в наукометричних базах данних Scopus / WoS. За останні роки ми опублікували понад 900 статей у данних виданнях. 

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і підбирає автора
Ви ставите перед
нами завдання

ДОКТОРСЬКІ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Ринок інформаційних послуг переповнений пропозиціями, і наша команда знає про це не з чуток за 16 років функціонування. Докторські дисертації істотно відрізняються від інших видів робіт. Це серйозна дослідницька праця, що поєднує безліч аспектів і передбачає рішення важливої наукової задачі.

Освоєння теорії і практичні напрацювання доповнюються власними судженнями, гіпотезами і висновками. Мінімум 150 сторінок машинописного тексту повинні представляти собою логічно зв'язаний, новаторський і корисний матеріал. Написання такої праці може тривати кілька років і навіть десятиліття.

Як можна прискорити і спростити процес? Делегувати функції. Автори нашої компанії із задоволенням і усією відповідальністю виконають на замовлення:

Звертаючись до нас, докторант може бути впевнений, що його дослідницька праця буде виконуватися досвідченим автором, який вже має статус доктора наук і сам пройшов весь шлях здобувача. На рахунку професіоналів «Дегрі-Сервіс» понад 380 успішних захистів підготовлених ними робіт (Київ, інші регіони). Ми знаємо, чого очікують наукові консультанти від роботи своїх підопічних.

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автор кандидат наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ПРИНЦИПИ І ГАРАНТІЇ КОМПАНІЇ «НАУКА СЕРВІС»

Якщо ваша країна проживання – Україна, ви вже маєте статус кандидата наук і амбіції зростання, ми пропонуємо надійне співробітництво. Докторська дисертація, виконана на замовлення досвідченими фахівцями, завжди відповідає критеріям:

 • індивідуальної, цікавої концепції, новаторства;
 • фактичної абсолютної, стилістичної, орфографічної грамотності;
 • достатнього показника унікальності;
 • відповідності вимогам оформлення.

Оформлене в «Дегрі-Сервіс» замовлення завжди залишається конфіденційним. Ваше авторство не буде оскаржено. Всі дані зберігаються на захищених серверах. Для зручності та надійності співпраці передбачено складання договору, який направляється кур'єрською службою.

Оскільки дисертація пишеться по частинах, таким же способом проводиться розрахунок. Кошти можна перерахувати в найближчому відділенні банку. Готовий результат надсилається на електронну пошту. Терміни виконання узгоджуються, але в екстреній ситуації ми маємо досвід підготовки дисертації за півроку.

Докторські дисертації - авторські та корисні з наукової точки зору роботи. Ми не допускаємо багаторазового переписування одних і тих же джерел, а створюємо докторські дисертації, які стають еталоном наукових робіт та джерелом цитування.

Корисна інформація

Корисна інформація
Тема: Оформлення списку джерел
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення автореферату
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення дисертацій
bestsite.kiev.ua