ДОКТОРСЬКІ ДИСЕРТАЦІЇ «ПІД КЛЮЧ» – РЕАЛЬНА ДОПОМОГА ДОКТОРАНТАМ

Сроки виконання:
від 360 днів
Автор:
доктор наук
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Чим відрізняється кандидатська дисертація від докторської?Докторська дисертація – об’ємна багатокомпонентна праця, яка служить способом досягнення заповітної мети людей, які присвятили себе науці й дослідженням. Статус доктора наук дається непросто. Цьому передують роки підготовки, масштабне освоєння теорії, ефективна практика та присвоєння наукового ступеня кандидата наук.

Докторська дисертація від компанії «Дегрі-Сервіс» на замовлення – запорука успіху. Для дослідників це реальна можливість здійснити мрію в умовах дефіциту часу, відсутності фізичної можливості цілком присвятити себе процесові написання. Але хіба варто зупинятися на півдорозі, якщо за спиною такий послужний список?

Разом із основною роботою ми надаємо допомогу в написанні та гарантованій публікації наукових статей. Наша компанія має успішний досвід у публікаціях у наукометричних базах данних Scopus / WoS. За останні роки ми опублікували понад 900 статей у цих виданнях. 

ДОКТОРСЬКІ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Ринок інформаційних послуг переповнений пропозиціями, і наша команда знає про це не з чуток за 16 років функціювання. Докторські дисертації істотно відрізняються від інших видів робіт. Це серйозна дослідницька праця, що поєднує безліч аспектів і передбачає вирішення важливої наукової задачі.

Освоєння теорії і практичні напрацювання доповнюються власними судженнями, гіпотезами й висновками. Мінімум 242 сторінки машинописного тексту повинні становити логічно зв'язаний, новаторський і корисний матеріал. Написання такої праці може тривати кілька років і навіть десятиліття.

Як можна прискорити і спростити процес? Делегувати функції. Автори нашої компанії із задоволенням й усією відповідальністю виконають на замовлення:

Звертаючись до нас, докторант може бути впевнений, що його дослідницька праця буде виконуватися досвідченим автором, який уже має статус доктора наук і сам пройшов весь шлях здобувача. На рахунку професіоналів «Дегрі-Сервіс» понад 380 успішних захистів підготовлених ними робіт (Київ, інші регіони). Ми знаємо, чого очікують наукові консультанти від роботи своїх підопічних.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ПРИНЦИПИ Й ГАРАНТІЇ КОМПАНІЇ «ДЕГРІ СЕРВІС»

Якщо Ваша країна проживання – Україна, Ви вже маєте статус кандидата наук і здорові наукрві амбіції, ми пропонуємо надійне співробітництво. Докторська дисертація, виконана на замовлення досвідченими фахівцями, завжди відповідає критеріям:

 • індивідуальної, цікавої концепції, новаторства;
 • фактичної абсолютної, стилістичної, орфографічної грамотності;
 • достатнього показника унікальності;
 • відповідності вимогам оформлення.

Оформлене в «Дегрі-Сервіс» замовлення завжди залишається конфіденційним. Ваше авторство не буде оскаржено. Усі дані зберігаються на захищених серверах. Для зручності та надійності співпраці передбачено складання договору, який відправляється кур'єрською службою.

Оскільки дисертація пишеться по частинах, таким самим способом проводиться розрахунок. Кошти можна переказати в найближчому відділенні банку. Готовий результат надсилається на електронну пошту. Терміни виконання узгоджуються, але в екстреній ситуації ми маємо досвід підготовки дисертації за півроку.

Докторські дисертації – авторські та корисні з наукового погляду роботи. Ми не допускаємо багаторазового переписування одних і тих самих джерел, а створюємо докторські дисертації, які стають еталоном наукових робіт та джерелом цитування.

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати