Публікація статті ВАК з медицини

Сроки виконання:
від 14 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Публікація статей в медичних журналах категорії Б має свою специфіку – структура, зміст, оформлення. Ігнорування цих аспектів тягне за собою відмову в заявці. Компанія «Дегрі-Сервіс» багато років успішно готує наукові статті на замовлення і готова розкрити деякі тонкощі процесу.

Кому потрібні статті з медицини?

Докторантам, аспірантам, здобувачам наукових ступенів, професорсько-викладацькому складу, практикуючим початківцям і досвідченим лікарям. Медицина має свою специфіку – тут теорія нерозривно пов’язана з практикою протягом всієї діяльності. Досвід підказує нові рішення та ідеї, які обрамляються в дослідницький матеріал.

Одним з найдієвіших способів апробації результатів і опублікування підсумків досліджень вважаються наукові статті, розміщені в фахових (раніше – ВАК) журналах. Аспірантура і докторантура передбачає індивідуальний план, і, якщо він не виконується, в тому числі в частині публікацій, є загроза відрахування.

Скільки наукових спеціальностей з медицини?

 

53 спеціальності. Така градація вказана в офіційному Переліку наукових спеціальностей. Вони підрозділяються на три великі групи - клінічна, профілактична та теоретична медицина. До першої категорії відноситься 39 спеціальностей, до другої 3, а саме гігієна і професійна патологія, соціальна медицина, епідеміологія, до третьої - 11, в тому числі імунологія, алергологія, гістологія, ембріологія.

Код спеціальностей починається цифрою 14. Частина з них представляють собою поєднання медичної та біологічної галузі. Одна спеціальність - трансплантологія та штучні органи - симбіоз медичної і технічної галузі.

 

Який індекс УДК у медичних статей?

 

УДК 61 - Медицина. Охорона здоров'я. Індекс обов'язково повинен проставлятися на початку статті. Це невід'ємний структурний елемент. Як правило, в ньому 5-6-7 цифр. Перші дві завжди незмінні. Решта залежить від категорії і підгруп. Розберемо принцип на зображеннях внизу на прикладі категорії «Анатомія. Порівняльна анатомія ».

1.УДК медицина

 

2. УДК сравнительная анатомия

 

3. УДК общая анатомия

 

4. УДК тератология

 

Які технічні вимоги до оформлення?

 

До друку приймаються лише оригінальні роботи. Текст друкується за допомогою шрифту Тimes New Roman, розмір - 14. Між рядками повинен бути полуторний інтервал. Параметри полів: 25 мм зліва і справа, 30 мм знизу і зверху. Абзац - 1, 25, виставляється за допомогою клавіші Tab. Використовується редактор Мiсrоsoft Word.

Стиль викладу - лаконічний, науковий. Чорний шрифт. Послідовність викладу. Кожен структурний елемент слідує за іншим. У процесі підготовки для публікації в фахові журнали статті проходять редагування і рецензування провідними профільними фахівцями з медицини і біології.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Яка структура у оригінальних статей?

 

Вступний блок

 • УДК
 • ПІБ
 • Назва статті
 • Найменування установи і місто
 • Резюме
 • Ключові слова
 • Опис зв'язку з публікаціями

Основна частина

 1. Вступ:
 • Формулювання проблеми
 • Аналіз актуальності
 • Перерахування цілей і завдань
 • Конкретизація об'єкта і предмета
 • Опис використовуваної методики

2. Виклад результатів, їх обговорення:

 • Логічна послідовність
 • Обсяг вибірки
 • Нові та важливі аспекти результатів
 • Приведення фактів

Заключний блок 

Висновки:

 • Короткий підсумок
 • Що отримано
 • Що означають або що можуть означати отримані результати
 • Які можливості розкриваються
 • Які перспективи використання результатів

 

Як оформляється література?

 

Основою служать вимоги Ванкуверського стилю. Скорочення в списку літератури не допускаються. Посилання записуються в квадратних дужках, де вказується номер джерела у списку. Вітається різноманіття базового матеріалу, включаючи міжнародні публікації.

Джерела відображаються в транслітерованому вигляді, якщо вони українською чи російською мовою. В кінці вказується відповідне позначення. Транслітерація для англомовних джерел не потрібно. Обмежень за кількістю пунктів у бібліографічному списку немає. Переважно, щоб джерела були актуальними, не старше 3 років.

 

Якщо авторів декілька?

 

Вказується прізвище, ім'я, по батькові кожного автора наукової статті латинськими літерами. Далі прописується номер ORCID. Вклад кожного автора у роботу над таким розподілом чітко зазначений:

A - дизайн та концепція роботи;

B - збір та аналіз даних;

C - відповідальність за статичний аналіз;

D - написання статті;

E - критичний огляд;

F - остаточне затвердження статті.

 

В кінці кожної статті для публікації в медичному журналі ВАК (фаховому журналі) має прописуватися, що у автора / авторів відсутній конфлікт інтересів.

 

Які переваги замовлення медичних статей?

 

Економія часу, гарантія якості, підготовка «під ключ», вирішення організаційних питань, вичитка та редагування матеріалу, оформлення статті. Крім того, компанія «Дегрі-Сервіс» надає широкий спектр гарантій, включаючи безкоштовні доопрацювання матеріалу, консультаційну та практичну підтримку.

Ми акумулюємо ваші ідеї і свої зусилля. За необхідності, готові забезпечити публікації з нуля, починаючи від вибору теми і завершуючи наданням підтвердження, що наукова стаття опублікована в обраному фаховому виданні з медицини. Максимально можливо скорочуємо час на процес. Співпрацюємо з багатьма виданнями категорії Б і міжнародного рівня.

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати