Публікації в журналах WoS - краща пропозиція для вченого

Сроки виконання:
від 30 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (18 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Публікації в журналах WoS відкривають хороші можливості і перспективи для автора. Якісний науковий контент завжди в ціні. Одна з двох кращих наукометричних баз даних в світі висуває досить жорсткі вимоги до статей. Але дорогу здолає той, хто йде.

Не знаєте, де опублікувати статтю? У нашому блозі ви знайдете актуальну і корисну інформацію про те, які журнали входять в БД WoS, в чому особливості та переваги співавторства Скопус, як проходить публікація Скопус або Web of Science, а також основні причини відмови в публікації.

Ми пропонуємо послугу публікації наукової статті в журналі, що рецензується WoS, і забезпечуємо вигідні умови співпраці. Багаторічний досвід і кваліфікація нашої команди дозволяють гарантувати успішний результат.

Якщо ви – здобувач, вчений, науковий співробітник, аспірант або практик, паралельно проводить дослідження – ми допоможемо заявити про свої напрацювання всьому світу і зробити це з максимальною вигодою при мінімальних витратах.

Головне про Web of Science

WoS - платформа зі складною внутрішньою структурою і специфічними індексами цитування. Кількість рецензованих журналів перевищила два десятки тисяч, а записи обчислюються десятками мільйонів. Вона відома своєю універсальністю і високою якістю матеріалу.

Тематичне охоплення перевищує 250 підрозділів. Процентне співвідношення матеріалів наступне:

 • 45% - природничі науки;
 • 30% - гуманітарний вектор;
 • 25% - технічний напрям.

База функціонує з 1961 року і відрізняється безпрецедентним охопленням джерел за хронологією. У WoS є свої спеціалізовані індекси цитування, розділені по науковим сферам дослідження. За рахунок цього інформація індексується максимально чітко, і матеріали активно використовуються вченими з усього світу, в тому числі як джерела власних наукових робіт.

Це лише мала частина регалій, які переконують, що публікації на сторінках журналу Web of Science вже точно нікому не завадять.

Переважні особливості WoS

У дослідних і наукових колах існує думка, що публікації Scopus набагато легше реалізувати, ніж на більш старшому майданчику WoS. Це небезпідставна теза, оскільки головні переваги та сильні сторони одночасно служать бар'єрами. Однак це запорука досягнення авторитету, який непохитний вже багато років.

Головні особливості та складності:

 1. Непростий процес публікації, строгість редакційної політики рецензованих журналів.
 2. Багатокомпонентна і диференційована система пошуку матеріалу, що ускладнює навігацію по сайту, особливо якщо немає подібного досвіду.
 3. Глибина цитування, використання в основі ретроспективного аналізу, який має свої складності.
 4. Дорога цінова політика. У порівнянні з іншими інформаційними базами публікації тут обійдуться як мінімум в 600 доларів, а верхній ліміт в окремих випадках доходить до п'ятизначного числа.

Крім того, українські дослідники часто не отримують бажаних результатів, оскільки наукометричною базою не враховуються посилання і бібліографічні джерела на нашій мові. Тобто автоматично знижується цитування та імпакт-фактор. При цьому звертаємо увагу, що багато що залежить від того, в якому саме журналі і як опублікувати матеріал. У цьому питанні важливий професійний підхід.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Публікації WoS на замовлення в компанії «Дегрі-Сервіс»

Що включає послуга публікації статті?

 • Повноцінна перевірка на плагіат з кількох сервісів, що дає повну впевненість в авторській чистоті роботи. Цей пункт особливо важливий, оскільки причиною більшості відмов видань є саме порушення умов унікальності.
 • Проведення первинного аналізу статті, здійснення спільних доробок. Ця частина послуги абсолютно безкоштовна. Без аудиту та оцінки наукової праці неможливо уявити подальшу співпрацю.
 • Підбір відповідного до вашої наукової статті журналу Web of Science. Це найвідповідальніший етап. Важливо врахувати багато нюансів: актуальну інформацію про індексування журналу, профіль і тематичне охоплення, редакційну політику і періодичність виходу, рівень конкуренції за заявками, ціновий діапазон. При виборі важливо упевнитися, що це «оригінальна» версія, а не журнал-шахрай.
 • Ведення переговорів і листувань з редакцією, в тому числі з питань прискорення процедури публікації. У нашої команди є великий досвід співпраці в цьому напрямку і налагоджені зв'язки з багатьма редакціями рецензованих журналів WoS ближнього зарубіжжя і не тільки.
 • Виконання академічного перекладу статті. В ідеалі, писати наукову роботу спочатку мовою оригіналу. Однак всі ми розуміємо, що це - рідкість. Тому гарантуємо, що дослідження буде переведено максимально точно і грамотно, залучаємо компетентних носіїв мови.
 • Оформлення статті під вимоги конкретного журналу WoS, адаптація за всіма пунктами, щоб звести до мінімуму відмову з первинного розгляду заявок.
 • Забезпечуємо контроль рецензування і безпосередньо публікації. Надаємо підтвердження, що вдалося опублікувати матеріал та статті вже прикрашають сторінки видання.

Це базові етапи в рамках послуги публікації Web of Science. Ви можете замовити не тільки розміщення, а й написання наукової статті «під ключ». Ми надаємо 100% гарантію результату і забезпечуємо повний супровід без обмеження терміну, до переможного кінця.

Корисні висновки

Ваше рішення замовити публікацію статті в журналі WoS саме в компанії «Дегрі-Сервіс» подарує бажаний результат в найближчому майбутньому. По-перше, ви отримуєте гарантії неухильного дотримання договору, конфіденційності, безкоштовні та безстрокові доопрацювання і, нарешті, публікації.

Якщо виникнуть форс-мажорні обставини, які не дозволять опублікувати матеріал (завжди потрібно залишати 0,01% на випадок), ми повертаємо гроші та пропонуємо альтернативні способи вирішення проблеми. Справедливості заради, на нашій практиці ще не було таких провальних ситуацій.

Якщо вважаєте, що ваші дослідження гідні, щоб їх побачив увесь світ, але не знаєте, як досягти бажаних результатів, розгляньте послугу публікації наукових статей на замовлення від компанії «Дегрі-Сервіс».

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати