Дисертації та наукові
статті на замовлення

WOS І SCOPUS СТАТТІ: ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ, ПОШУК У БАЗАХ, ІНДЕКСАЦІЯ

Стаття Scopus / WoS
Ціни: від 6750 грн.
Терміни: від 10 днів
Замовити

Стаття в Scopus є метою багатьох дослідників. Перед якими є завдання захисту дисертації або подальше становлення у кар’єрі. Ймовірно, опубліковані наукові статті в авторитетних журналах відкривають нові перспективи.

Відомо, що одними з найавторитетніших наукометричних баз даних в світі є WOS і Scopus. Статті, які опубліковані в журналах цих платформ, поповнить перелік джерел цитованості. А також, презентуються всьому світу. Публікації в таких джерелах є одним з необхідних кроків підготовки до захисту дисертацій. А також, підтвердженням вченого звання.

У нас можливо оформити замовлення на написання статті для журналу Scopus або WoS. У послугу буде входити:

 • гарантія на текст;
 • оформлення за вимогами журналу;
 • а також, перевірка в системі Антиплагіат;
 • стаття Scopus буде переведена на якісний англійську мову;
 • та інше.

Тому нашу компанію сміливо рекомендують в наукових колах і довіряють.

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і підбирає автора
Ви ставите перед
нами завдання

СТАТТЯ У СКОПУС: ВИМОГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ

Ключовою вимогою для того, щоб публікація була зарахована, є індексація. Для поповнення одного з 51 тисячі журналів провідною бази Скопус статті повинні відповідати вищим стандартам за змістом і за оформленням. Компанія «Дегрі-Сервіс» допоможе впоратися з цим завданням.

Спектр послуг:

 • стаття в Скопус «під ключ» (написання, публікація, коректура);
 • публікація готового матеріалу;
 • підвищення унікальності статті;
 • робота з індексацією і цитуванням;
 • академічний переклад;
 • коректура та редагування у відповідності з обов'язковими пунктами, які містять правила оформлення.

Всі наукові статті повинні відповідати критеріям абсолютної грамотності, точності фактичних даних, практичної корисності, новизни, оригінальності та унікальності. Важлива змістовна частина, так і «зовнішня оболонка».

Практика показує, що відсоток відмови у публікаціях досить високий. Для того щоб пошук статей в найближчому майбутньому видав ваш матеріал, звертайтеся до професіоналів. На рахунку наших авторів понад 2500 успішних наукових публікацій, і ми зробимо все можливе, щоб стаття під вашим авторством поповнила їх перелік.

ЯК ПЕРЕВІРИТИ, ЧИ ПРОІНДЕКСОВАНА ПУБЛІКАЦІЯ?

Найпопулярніше питання – як дізнатися, проіндексована стаття в Scopus або WOS. Щоб перевірити інформацію, важливо знати наступні аспекти:

 1. Офіційна дата публікації ідентична дату появи статті на сайті журналу і не може бути раніше, ніж ця подія.
 2. Середній часовий відрізок публікації наукових статей становить 2 місяці для дисциплін технічної і природничо-наукової категорії і 3 місяці для гуманітарних дисциплін. Для того щоб додати статтю в Scopus, знадобиться не менше 4 тижнів, а в WOS – від 4 до 6 тижнів. Але в реальності з незалежних від журналу факторів термін може затягнутися до півроку.
 3. Відповідна інформація доступна на офіційному сайті журналу. Але це не означає, що опубліковані статті вже індексовані. Моніторинг цього аспекту представляє складності.

Перед тим, як дізнатися чи є ваша стаття в журналі, уточніть, чи відкритий доступ до нього. Тобто, має місце Open Access. На практиці зустрічаються ситуації, коли при індексації відсівається частина номерів журналу або вони потрапляють на ресурс трохи пізніше. Головним ідентифікатором компонентом пошуку є номер.

Більшість статей в Скопус знаходяться в закритому доступі. Ціна такого доступу значна. Якщо ви або організація, в якій ви працюєте, не має відповідного доступу, компанія «Дегрі-Сервіс» надасть вам потрібну інформацію!

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автор кандидат наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ВІДМОВИ У ІНДЕКСАЦІЇ

Знайти в Web of Science або Scopus власні статті можна тільки в тому випадку, якщо перед передачею матеріалу в журнал ви переконаєтеся, що він ще або вже перебуває у відповідній базі. Такі дані швидко змінюються, а журнал не зобов'язаний повідомляти своїх користувачів про факт виключення. Перевірка не складе труднощів, оскільки відповідні дані знаходяться у відкритому доступі.

Відсутність публікації в журналі залишається головною причиною не індексації. Причиною зняття з друку можуть бути не додержані вимоги до оформлення або переплутана інформація про автора. Для зазначення найменування установи, посадової особи, черговості ідентифікуючих даних застосовуються міжнародні стандарти.

Причиною зняття статті до публікації і, отже, її не індексування, може стати неправильно складений бібліографічний список або ігнорування правил цитування. Саме на цих позиціях підраховується індекс цитування наукових статей.

СХЕМА І ПРИНЦИПИ СПІВРОБІТНИЦТВА «ДЕГРІ-СЕРВІС»

Компанія «Дегрі-Сервіс» пропонує виконати на замовлення написання і публікацію Scopus статті в максимально короткі терміни з урахуванням специфіки процедури. Ми працюємо на ваш результат і націлені лише на успіх! Саме тому пропонуємо максимально зручну схему співпраці:

 1. Дистанційне оформлення заявок.
 2. Кваліфіковані, доброзичливі менеджери, які дадуть відповіді на питання, скільки коштує послуга, як перевіряти хід виконання замовлення, що потрібно для публікації статті, а також запропонують оптимальну схему співпраці, допоможуть вибрати потрібне видання для публікації.
 3. Диференційована система оплати, можливість перерахувати кошти з будь-якого зручного відділення банку.
 4. Направлення готового результату на електронну пошту, підтвердження публікації статті, надання консультації, як дізнатися ідентифікатор EID як перевірити, проіндексована стаття і т. д.
 5. Безкоштовні доопрацювання, гарантія на кожне виконане замовлення протягом 12 місяців.
 6. Консультаційна та практична підтримка.

Ми цінуємо вашу репутацію, тому гарантуємо абсолютну конфіденційність. Для надійності співпраці завжди складається договір, який направляється замовнику кур'єрською службою в будь-який регіон України.

Досвід і кваліфікація наших авторів дозволяють готувати бездоганні матеріали англійською мовою з урахуванням спеціальної термінології і специфіки теми. Якщо потрібна стаття в Скопус, звертайтеся. Ми виправдовуємо довіру і вміємо приємно дивувати результатом!

Корисна інформація

Корисна інформація
Тема: Оформлення списку джерел
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення автореферату
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення дисертацій
bestsite.kiev.ua