Дисертації та наукові
статті на замовлення

Публікації

Популярні послуги
Зарубіжна
публікація
Ціни: від 2 500 грн.
Терміни: від 14 днів
Публікація тез
конференції
Ціни: від 600 грн.
Терміни: від 14 днів
Публикація статті
Scopus / WoS
Ціни: від 6 500 грн.
Терміни: від 60 днів
Публікація
статті ВАК
Ціни: від 1 600 грн
Терміни: від 14 днів
Вид робіт
Ціна
Термін
З Зарубіжна публікація
від 2 500 грн.
від 14 днів
П Публікація тез конференції
від 600 грн.
від 14 днів
П Публікація статті Scopus / WoS
від 6 500 грн.
від 60 днів
П Публікація статті ВАК
від 1 600 грн
від 14 днів

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і підбирає автора
Ви ставите перед
нами завдання

ШВИДКА ПУБЛІКАЦІЯ НАУКОВИХ СТАТЕЙ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Наукові статті являють собою стислий виклад результатів наукового дослідження. Їх публікація дозволяє продемонструвати науковому співтовариству власну позицію, напрацювання, перспективність.

Для майбутніх володарів ступеня кандидата або доктора наук розміщення статей в спеціалізованих джерелах є обов'язковою умовою допуску до захисту. Кількість необхідних публікацій може досягати 10 пунктів у ВАК і РИНЦ.

Істотно відрізняються і ускладнюються вимоги в журналах Scopus та WOS. Причиною для відмови у публікації можуть послужити не тільки недоліки в змісті, але і неправильне складання бібліографічних списків, ідентифікуючих даних.

Саме тому раціонально замовити написання наукових статей і супутні послуги:

 • коригування тексту;
 • перевірка на плагіат;
 • підвищення унікальності;
 • оформлення;
 • перевірка на відповідність правилам цитування та індексації;
 • підбір оптимальних джерел для публікації.

Терміни розміщення варіюються від декількох тижнів до декількох місяців і з причин, не залежних від журналу, можуть досягати півроку. З нами швидка публікація стає реальністю, що особливо важливо в умовах дефіциту часу.

ГАРАНТІЇ НА ПУБЛІКАЦІЇ НАУКОВИХ СТАТЕЙ

У компанії «Дегрі-Сервіс» можна замовити послугу підготовки наукової статті «під ключ», включаючи її написання, оформлення та публікацію. Ми надаємо річну гарантію на всі виконані роботи. Вона передбачає, що протягом наступних 12 місяців після отримання готового результату доопрацювання в потрібній кількості здійснюються безкоштовно.

Усі виконані на замовлення наукові статті, в тому числі терміново підготовлені, завжди відповідають критеріям:

 • новаторства, цікавої концепції, авторських висновків, корисності та наукової значущості;
 • абсолютної грамотності, точності і конкретності фактичних даних, відсутності двозначності;
 • помірного включення спеціальної термінології;
 • високої унікальності, перевірки плагіату по декільком системам, включаючи Антиплагіат ВАК;
 • правильного оформлення відповідно до вимог конкретного журналу і конкретної наукометричної бази;
 • точного перекладу на англійську мову, якщо такого вимагають умови розміщення.

Важливо враховувати, що у ВАК журнали та інші бази індексованих статей існує певна черга. Тому варіант купити готову відформатовану статті суттєво спрощує та прискорює процедуру.

Компанія «Дегрі-Сервіс» співпрацює з багатьма виданнями напряму без посередників, що дозволяє адаптуватися під певні графіки виходу, шукати оптимальні варіанти для публікацій.

Виконання послуги означає, що ми не просто направимо готовий результат статті, але і підтвердимо виконану роботу шляхом надання ідентифікуючого номеру публікації.

Враховуючи, що ознайомлення з інформацією, проіндексована чи ні наукова стаття в таких базах, як Scopus, є платним і коштує чималих грошей, ми маємо доступ до джерел і допоможемо знайти вашу статтю в числі проіндексованих матеріалів.

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автор кандидат наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (4 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

УМОВИ СПІВПРАЦІ

У компанії «Дегрі-Сервіс» всі замовлення для аспірантів і докторантів виконують доктори і кандидати наук. Це дозволяє створювати статті максимально високої якості, професійною мовою, з урахуванням усіх тонкощів і специфіки тематики. На рахунку команди близько трьох тисяч успішних публікацій.

 1. Для оформлення замовлення можна скористатися он-лайн формою заявки і узгодити всі ключові умови в телефонному режимі. Завжди складається договір про співпрацю, який надсилається кур'єрською службою.
 2. Передбачена диференційована система оплати і гнучка система знижок. Авансовий платіж вноситься на етапі узгодження замовлення, а залишкова вартість перераховується після отримання сигналу про готовність наукової статті. Результат надсилається на вказану замовником електронну пошту.
 3. Вартість залежить від того, наскільки терміново потрібна публікація, який формат статті, джерело публікації. Важливо враховувати, що в ряді журналів доступне безкоштовне розміщення, але більшість джерел, особливо зарубіжних, передбачають кілька варіантів оплати.
 4. Кошти можна перерахувати в будь-якому зручному відділенні банку (Україна).

Ми гарантуємо абсолютну конфіденційність своїм клієнтам. Ваше авторство буде одноосібним і не зможе оскаржитися. Вся інформація про особу замовника і замовлення зберігається на захищених серверах. Підготовчі роботи до публікації проводяться з усією відповідальністю.

Основна кількість замовників компанії «Дегрі-Сервіс» дізналися про наших авторів за рекомендації задоволених колег, які успішно захистили і презентували свої роботи. Будемо раді, якщо ви поповните їхні ряди! Наша мета – ваш успіх! Саме тому вся наша діяльність орієнтована на максимально комфортну і вигідну співпрацю.

Якщо вам потрібна публікація наукових статей (Україна, закордон), потрібно терміново і недорого підготувати матеріал для розміщення у вітчизняних та закордонних журналах, у тому числі індексованих Scopus та WOS, ми з радістю виконаємо замовлення і виправдаємо вашу довіру! Скористайтеся шансом ефектно заявити про себе в науковому співтоваристві!

Корисна інформація

Приклад публікації Scopus
Тема: When the music's over. Does music skill transfer to children's and young adolescents' cognitive and academic skills?
Приклад публікації Scopus
Тема: LABOR SUPPLY RESPONSE TO THE EARNED INCOME TAX CREDIT* / QUARTERLY JOURNAL OF ECONOMICS
Приклад публікації Scopus
Тема: THE IMPORTANCE OF CONSENSUS IN JUDGMENTS ABOUT COMMUNITY COHESION AND WILLINGNESS TO INTERVENE
bestsite.kiev.ua