Публікації

Популярні послуги
Публікація Web of Science
Ціна: від від 900$
Терміни: від від 1 міс. днів
Зарубіжна
публікація
Ціна: від 2 500 грн.
Терміни: від 14 днів
Публикація статті
Scopus
Ціна: від 900$
Терміни: від 30 днів
Публікація
статті ВАК
Ціна: від 2 500 грн.
Терміни: від 14 днів
Вид робіт
Ціна
Термін
А Аналіз статті БЕЗКОШТОВНО
від 0 грн
від 1 днів
Е Економіка
від 2 500 грн.
від 14 днів
З Зарубіжна публікація
від 2 500 грн.
від 14 днів
М Медицина
від 2 500 грн.
від 14 днів
М Мистецтвознавство
від 2 500 грн.
від 14 днів
П Педагогіка
від 2 500 грн.
від 14 днів
П Право
від 2 500 грн.
від 14 днів
П Публікація Web of Science
від від 900$
від від 1 міс. днів
П Публікація статті Scopus
від 900$
від 30 днів
П Публікація статті ВАК
від 2 500 грн.
від 14 днів
П Публікація тез конференції
від 600 грн.
від 14 днів
Т Технічні науки
від 2 500 грн.
від 14 днів
Ф Філологія
від 2 500 грн.
від 14 днів

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Дисертації на замовлення – ефективне вирішення непростого завдання

Глобальна конкуренція і високі вимоги до працівника сьогодні дуже ускладнюють процес пошуку роботи й досягнення успіху – ця теза стосується абсолютно всіх галузей. Які ефективні методи можна використати для того, щоб втілити професійні амбіції в життя? Якщо Ви працюєте в академічній сфері, тоді наявність такої прерогативи, як ступінь кандидата або доктора наук, - це своєрідний «золотий квиток» до успіху. Науковий ступінь та доробок у вигляді:

— монографії;

— публікацій у виданнях ДАК (Scopus / WoS) є глобальним досягненням, яке достойно оцінюється і в комерційних структурах, і в діяльності державного сектору.

Які асоціації виникають при зустрічі з особою, яка має науковий ступінь кандидат наук, визнаний ДАК (ВАК) України?

1. Передусім, це свідчить про надвисокі інтелектуальні здібності та розумовий потенціал людини.

2. Також це означає, що кандидат володіє навичками обробки інформації, уміє робити правильні висновки та приймає потрібні рішення навіть у критичній ситуації.

Усі ці асоціації виправдані, тому що для написання та оформлення наукової статті чи кандидатської дисертації необхідно не лише знати теоретичні основи певного предмета, але й провести широкий спектр наукових досліджень.

Науково-дослідна компанія «Дегрі-Сервіс» незмінно тримає пальму першості на «науковому ринку» України. Ми забезпечуємо підтримку та сприяння у процесі здобуття наукового ступеня кандидата (доктора) наук за системою ДАК України. Наше завдання полягає у допомозі на всіх етапах отримання наукового ступеня: починаючи з визначення теми дисертації і закінчуючи ефективною підтримкою у вирішенні необхідних організаційних питань. Ви можете звернутись до нас, якщо Вам необхідна:

 • дисертація на замовлення;
 • автореферат дисертації;
 • тези конференцій;
 • наукова стаття на замовлення.

У Вас є потреба в кваліфікованій допомозі на шляху до омріяного ступеня? Ми гарантуємо підтримку досвідчених та кваліфікованих авторів.

Замовити дисертацію – це вибір раціональних людей, які прагнуть досягти успіху і зробити це з мінімальною втратою власного часу та сил. Тим, хто бажає замовити наукову статтю, наша компанія забезпечує термінову публікацію у фахових виданнях, які затверджені ДАК (ВАК) України.

Алгоритм Вашого успіху стає на диво простим, коли на допомогу приходить компанія «Дегрі-Сервіс»!

Професіонали своєї справи, працівники нашої компанії, допоможуть Вам:

 • сформулювати актуальну та цікаву тему дисертації;

 • підготувати її обґрунтування; написати та опублікувати статті в журналах ДАК;

 • організувати процес проведення найскладніших наукових досліджень;

 • забезпечити супровід кандидатської чи докторської дисертації до моменту успішного захисту та здобуття наукового ступеня.

Чи правильним та доцільним є вибір кандидатської дисертації або публікації статті на замовлення? Безперечно! Про це свідчать відгуки наших клієнтів, які залишилися задоволеними отриманим результатом нашої роботи. А Ви зможете спрямувати свій час для вирішення більш важливих завдань, аніж вичитка текстів та сидіння над роботою до ранку.

Бажаєте зекономити власні сили та нервову систему? Упевнені, що витрачати свій час варто на раціональні справи, а не для абстрактних польотів розуму під час написання дисертації? Тоді ми пропонуємо свій сервіс, який став надійною підтримкою для багатьох людей. Ми гарантуємо:

 • оперативну підготовку;
 • якісне оформлення;
 • відповідність стандартам ДАК (ВАК) України;
 • індивідуальний підхід до конкретного замовлення;
 • безкоштовні доопрацювання до захисту;
 • перевірка в системі Антиплагіат;
 • повну конфіденційність.

Ми надаємо вагомі аргументи та гарантію не лише якості, а й унікальності Вашої роботи. Ви можете замовити кандидатську дисертацію та укласти офіційний договір на надання науково-дослідних робіт. Цей договір формується на основі чинного законодавства України та є Вашою гарантією успішного захисту.

У Вас виникла екстрена ситуація, яка вимагає негайних дій? «Дегрі-Сервіс» пропонує написання дисертації на замовлення за максимально короткий термін. Наш досвід, оперативність роботи та знання тонкощів світу сучасної науки дозволяє писати дисертації швидко. Ви зекономите свій час, при цьому не економлячи на якості роботи.

Абсолютно всі написані нами роботи проходять сувору перевірку програмою «Антиплагіат ДАК (ВАК)». Ми з повагою ставимось до Вашої конфіденційності та дбаємо про комфортне співробітництво.

Вас цікавить вартість виконання названих послуг? На нашому сайті Ви можете детально ознайомитись із нашою ціновою політикою на написання та підготовку робіт на замовлення.

У Вас залишились певні питання? Ви готові зробити замовлення прямо зараз? Зателефонуйте нам на вказані номери телефонів. Якщо Вам більше до вподоби особистий візит, тоді ласкаво просимо в наш офіс! Будемо раді допомогти Вам!

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (6 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко

Все ідеально, спасибі вам!

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

УМОВИ СПІВПРАЦІ

 

У компанії «Дегрі-Сервіс» всі замовлення для аспірантів і докторантів виконують доктори і кандидати наук. Це дозволяє створювати статті максимально високої якості, професійною мовою, з урахуванням усіх тонкощів і специфіки тематики. На рахунку команди близько трьох тисяч успішних публікацій.

 

 1. Для оформлення замовлення можна скористатися он-лайн формою заявки і узгодити всі ключові умови в телефонному режимі. Завжди складається договір про співпрацю, який надсилається кур'єрською службою.
 2. Передбачена диференційована система оплати і гнучка система знижок. Авансовий платіж вноситься на етапі узгодження замовлення, а залишкова вартість перераховується після отримання сигналу про готовність наукової статті. Результат надсилається на вказану замовником електронну пошту.
 3. Вартість залежить від того, наскільки терміново потрібна публікація, який формат статті, джерело публікації. Важливо враховувати, що в ряді журналів доступне безкоштовне розміщення, але більшість джерел, особливо зарубіжних, передбачають кілька варіантів оплати.
 4. Кошти можна перерахувати в будь-якому зручному відділенні банку (Україна).

 

Ми гарантуємо абсолютну конфіденційність своїм клієнтам. Ваше авторство буде одноосібним і не зможе оскаржитися. Вся інформація про особу замовника і замовлення зберігається на захищених серверах. Підготовчі роботи до публікації проводяться з усією відповідальністю.

 

Основна кількість замовників компанії «Дегрі-Сервіс» дізналися про наших авторів за рекомендації задоволених колег, які успішно захистили і презентували свої роботи. Будемо раді, якщо ви поповните їхні ряди! Наша мета – ваш успіх! Саме тому вся наша діяльність орієнтована на максимально комфортну і вигідну співпрацю.

 

Якщо вам потрібна публікація наукових статей (Україна, закордон), потрібно терміново і недорого підготувати матеріал для розміщення у вітчизняних та закордонних журналах, у тому числі індексованих Scopus та WOS, ми з радістю виконаємо замовлення і виправдаємо вашу довіру! Скористайтеся шансом ефектно заявити про себе в науковому співтоваристві!

Корисна інформація

Приклад публікації Scopus
Тема: When the music's over. Does music skill transfer to children's and young adolescents' cognitive and academic skills?
Приклад публікації Scopus
Тема: LABOR SUPPLY RESPONSE TO THE EARNED INCOME TAX CREDIT* / QUARTERLY JOURNAL OF ECONOMICS
Приклад публікації Scopus
Тема: THE IMPORTANCE OF CONSENSUS IN JUDGMENTS ABOUT COMMUNITY COHESION AND WILLINGNESS TO INTERVENE

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.