Дисертації та наукові
статті на замовлення

СТАТТЯ ВАК – НЕОБХІДНА УМОВА ЗАХИСТУ ДИСЕРТАЦІЇ

Стаття ВАК
Ціни: від 2 800 грн
Терміни: від 10 днів
Замовити

Допуск до захисту дисертації неможливий, якщо у аспіранта відсутня надрукована в журналі стаття ВАК. Матеріал повинен відповідати вимогам щодо написання і оформлення. Це складна робота з точки зору самостійного виконання. Таким чином, альтернативою може бути замовлення готової статті.

Допуск до захисту дисертації можливий лише за умов публікації в рецензованих журналах ВАК статті досліджуваної тематики. Це можливість ознайомити представників наукового співтовариства з власними результатами праці. Показати найкращі тези власної концепції.

Для аспірантів – здобувачів ступеня кандидата наук необхідно мінімум п’ять статтей, для докторантів – близько 20 публікацій. Компанія «Дегрі-Сервіс» пропонує свої послуги з написання і публікації статей. Ми гарантуємо допомогу у виборі джерела та підготовці матеріалу!

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і підбирає автора
Ви ставите перед
нами завдання

ЯКИМ ПОВИННІ ВІДПОВІДАТИ ВИМОГАМ ВАК НАУКОВІ СТАТТІ?

Серед безлічі різновидів наукових публікацій у ВАК джерелах можуть розміщуватися тільки матеріали, які відповідають основним вимогам. За критеріями ВАК наукові статті відрізняються від інших типів публікацій.

Особливості:

 • порівняно невеликий обсяг – від 8 до 10 сторінок, в той час як для звичайної наукової статті встановлюється довільна кількість сторінок (від 2 до 30);
 • великі вимоги щодо оформлення. У іншому форматі статей подача матеріалу і його оформлення проводиться за спрощеною схемою;
 • частковий двомовний виклад: публікація ключових слів, титульного аркуша та анотації повинна здійснюватися російською та англійською мовою. Для звичайних публікаційних матеріалів достатньо описати дослідження і не складати анотацію й титульний аркуш.

Така специфіка ускладнює завдання майбутнього кандидата або доктора наук. За плечима авторів нашої команди понад 2500 наукових публікацій, тому ми пропонуємо замовити готові наукові статті, і гарантуємо, що впораємося з поставленим завданням і виправдаємо вартість.

ПАРАМЕТРИ СТАТТІ ВАК

Визначаючи, як написати наукову статтю, потрібно враховувати обов'язкові вимоги. Обрана тематика та особливості дослідження визначають, якою буде структура матеріалу. Традиційно стаття складається з декількох елементів:

1. Заголовка (назви). Він включає ідентифікаційні дані заявника, найменування дисципліни та навчального закладу, у якому складалася робота.

2. Анотації до дослідницької праці. Ця частина конкретизує цілі, завдання роботи та практичну значимість результатів. Для цього сегмента досить трьох пропозицій. Складання англійською та російською мовами обов'язково. Іноземною мовою також обов'язково повинні бути зазначені ключові слова.

3. Основного тексту, який поділяється на три складові:

 • вступної частини, що складається з викладення новизни дослідження та сукупності методів вирішення поставлених завдань;
 • дані про проведене дослідження. Здобувач повинен детально описати дослідження, які були проведені в рамках діяльності та спиралися на попередні експерименти. Якщо текстове відображення змісту неможливо, опис наводиться за допомогою схем, таблиць, графіків, формул;
 • рекомендацій, висновків, представляють по своїй суті відповіді на питання, які були конкретизовані у вступній частині статті.

4. Список літератури (бібліографія). Аспірантура передбачає, що ВАК статті повинні ґрунтуватися максимум на десяти джерелах.

Перед тим, як робота буде відправлена, важливо ознайомитися з правилами оформлення конкретного журналу ВАК. Вони не універсальні і можуть відрізнятися в залежності від джерела.

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автор кандидат наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

СПЕЦИФІКА ПІДГОТОВКИ

Перелік вимог до статті ВАК вказує, що вона повинна коротко відображати основні думки дисертації, викладати її суть і вміщуватися в обсяг до 10 сторінок. Забороняється застосування яскраво виражених вузькоспеціалізованих термінів, поверхневих виразів і завуальованих формулювань.

Змістовна частина статті повинна складатися з консолідованої інформації про теорію та практичному аспекті, включати ємні тези. Для таких джерел рекомендується застосовувати матеріал-аналітику, основою якого послужили власні напрацювання та рекомендації.

Не варто робити огляд використаних джерел. Для запобігання ситуації, при якій будуть виявлені посилання на сторонні джерела, важливо приділити належну увагу перевірці на плагіат і підготувати не просто якісний, а унікальний матеріал.

ВИБІР ЖУРНАЛУ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ

Фахівці компанії «Дегрі-Сервіс» допоможуть вибрати оптимальний джерело для публікації конкретної наукової статті з урахуванням таких параметрів, як тематика, вартість, кодове відповідність.

Першим кроком є перевірка наявності конкретного журналу в переліку ВАК. Це є гарантією, що на статтю своєчасно буде отримана рецензія, і вона буде затверджена Вченою Радою. Офіційний сайт містить актуальну, постійно оновлювану інформацію про перелік видань. Перевірка проводиться по найменуванню або індексом такого видання.

Наступним обов'язковим кроком є перевірка спеціальності статті за кодом опублікування статей. Без такої відповідності висока ймовірність проблем при захисті дисертації. Ці та безліч інших питань допоможе вирішити компанія «Дегрі-Сервіс».

Ми дорожимо своєю і вашою репутацією, тому прагнемо запропонувати найкращі умови співпраці та виправдати довіру. Найкоротші терміни виконання, підтвердження публікації, грамотність і унікальність статей повною мірою окупає вартість. Всі доробки виконуються безкоштовно, надається гарантія 12 місяців.

ВАК статті доступні до замовлення з усіх регіонів країни, включаючи Київ. Ми працюємо дистанційно, застосовуємо диференційовану систему оплати. Раді вашим рекомендаціям, адже саме так до нас звернулося основне число замовників. Результат стає приємною несподіванкою!

Корисна інформація

Корисна інформація
Тема: Оформлення списку джерел
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення автореферату
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення дисертацій
bestsite.kiev.ua