СТАТТЯ ВАК – НЕОБХІДНА УМОВА ЗАХИСТУ ДИСЕРТАЦІЇ

Сроки виконання:
від 10 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (18 оценок, среднее: 4,94 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Допуск до захисту дисертації неможливий, якщо у аспіранта відсутня надрукована в журналі стаття ДАК (ВАК). Матеріал повинен відповідати вимогам щодо написання й оформлення. Це складна робота в плані самостійного виконання. Таким чином, альтернативою може бути замовлення готової статті.

 

Якщо ви пишете ВАК статтю, важливо дотримуватися правил написання фахових статей та вимог до оформлення.

Якщо ви готуєте статтю до публікації, корисно буде прочитати про те, що таке статті категорії А і Б, та при чому тут ВАК. Важливо перед публікацією розібратися в номенклатурі ВАК і особливостях публікації в журналах категорії Б.

ЯКИМ ВИМОГАМ ДАК (ВАК) ПОВИННІ ВІДПОВІДАТИ НАУКОВІ СТАТТІ?

 

Серед безлічі різновидів наукових публікацій у журналах ДАК (ВАК) джерелах можуть розміщуватися тільки матеріали, які відповідають основним вимогам. За критеріями ДАК (ВАК) наукові статті відрізняються від інших типів публікацій.

 

Особливості:

 • порівняно невеликий обсяг – від 8 до 10 сторінок, у той час як для звичайної наукової статті встановлюється довільна кількість сторінок (від 2 до 30);
 • чіткі вимоги щодо оформлення. В іншому форматі статей подача матеріалу і його оформлення здійснюється за спрощеною схемою;
 • частковий двомовний виклад: публікація ключових слів, титульного аркуша та анотації повинна здійснюватися російською та англійською мовами. Для звичайних публікаційних матеріалів достатньо описати дослідження й не складати анотацію й титульний аркуш.

 

Така специфіка ускладнює завдання майбутнього кандидата або доктора наук. За плечима авторів нашої команди понад 2500 наукових публікацій, тому ми пропонуємо замовити готові наукові статті й гарантуємо, що впораємося з поставленим завданням і виправдаємо вартість.

 

ПАРАМЕТРИ СТАТТІ ДАК (ВАК)

 

Визначаючи, як написати наукову статтю, потрібно враховувати обов'язкові вимоги. Обрана тематика та особливості дослідження визначають, якою буде структура матеріалу. Традиційно стаття складається з декількох елементів:

 

1. Заголовка (назви). Він включає ідентифікаційні дані заявника, найменування дисципліни та навчального закладу, у якому було створено роботу.

2. Анотації до дослідницької праці. Ця частина конкретизує цілі, завдання роботи та практичну значимість результатів. Для цього сегмента досить трьох пропозицій. Складання англійською та російською мовами обов'язкове. Ключові слова також обов'язково повинні бути зазначені іноземною мовою.

 

3. Основного тексту, який поділяється на три складники:

 • вступну частину, що складається з викладення новизни дослідження та сукупності методів вирішення поставлених завдань;
 • дані про проведене дослідження. Здобувач повинен детально описати дослідження, які були проведені в рамках діяльності та спиралися на попередні експерименти. Якщо текстове відображення змісту неможливе, опис наводиться за допомогою схем, таблиць, графіків, формул;
 • рекомендації, висновки, що становлять за своєю суттю відповіді на питання, які були конкретизовані у вступній частині статті.

 

4. Списку літератури (бібліографії). Аспірантура передбачає, що статті в журналах ДАК (ВАК) повинні ґрунтуватися максимум на десяти джерелах.

 

Перед тим, як роботу буде відправлено, важливо ознайомитися з правилами оформлення статті в конкретному журналі ДАК. Вони не універсальні й можуть відрізнятися залежно від джерела.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

СПЕЦИФІКА ПІДГОТОВКИ СТАТТІ КАТЕГОРІЇ А

 

У переліку вимог до статті в журналі ДАК зазначено, що вона повинна стисло відображати основні думки дисертації, викладати її суть і не перевищувати обсяг 10 сторінок. Забороняється застосування яскраво виражених вузькоспеціалізованих термінів, поверхневих висловів і завуальованих формулювань.

 

Змістовна частина статті повинна складатися з консолідованої інформації про теорію та практичному аспекті, включати ємні тези. Для таких джерел рекомендується застосовувати матеріал-аналітику, основою якого послужили власні напрацювання та рекомендації.

 

Не варто робити огляд використаних джерел. Для запобігання ситуації, за якої будуть виявлені покликання на сторонні джерела, важливо приділити належну увагу перевірці на плагіат і підготувати не просто якісний, а унікальний матеріал.

 

ВИБІР ЖУРНАЛУ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ

 

Фахівці компанії «Дегрі-Сервіс» допоможуть обрати оптимальне джерело для публікації конкретної наукової статті з урахуванням таких параметрів, як тематика, вартість, відповідність коду спеціальності.

Першим кроком є перевірка наявності конкретного журналу в переліку ДАК. Це є гарантією, що на статтю своєчасно буде отримано рецензію, і вона буде затверджена Вченою Радою. Офіційний сайт містить актуальну, постійно оновлювану інформацію про перелік видань. Перевірка здійснюється за найменуванням або індексом такого видання.

 

Наступним обов'язковим кроком є перевірка спеціальності статті за кодом опублікування статей. Без такої відповідності висока ймовірність проблем при захисті дисертації. Ці та безліч інших питань допоможе вирішити компанія «Дегрі-Сервіс».

 

Ми дорожимо своєю і вашою репутацією, тому прагнемо запропонувати найкращі умови співпраці та виправдати довіру. Найкоротші терміни виконання, підтвердження публікації, грамотність та унікальність статей повною мірою окупає вартість. Усі доробки виконуються безкоштовно, надається гарантія 12 місяців.

 

Допуск до захисту дисертації можливий лише за умов публікації в рецензованих журналах ДАК (ВАК) статті досліджуваної тематики. Це можливість ознайомити представників наукового співтовариства з власними результатами праці. 

 

Статті в журналах ДАК (ВАК) доступні до замовлення з усіх регіонів країни, включаючи Київ. Ми працюємо дистанційно, застосовуємо диференційовану систему оплати. Раді Вашим рекомендаціям, адже саме так до нас звернулася більшість замовників. Ви будете задоволені результатами нашої роботи!

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати