Ціни та послуги

Популярні послуги
Кандидатська дисертація
Ціна: від 85 000 грн.
Терміни: від 180 днів
Стаття ВАК
Ціна: від 2 800 грн.
Терміни: від 10 днів
Огляд літератури
Ціна: від 15 000 грн.
Терміни: від 14 днів
Розділ дисертації
Ціна: від 28 тис.грн.
Терміни: від 30 дней
Вид робіт
Ціна
Термін
С Стаття Web of Science
від 9750 грн.
від 14 днів
П Публікація Web of Science
від від 900$
від від 1 міс. днів
О Огляд літератури
від 15 000 грн.
від 14 днів
Д Документи до захисту дисертації
від договірна
від 3 днів
А Апробація результатів дисертації
від 2 500 грн.
від 5 днів
О Оформлення дисертації
від 2000 грн.
від 3 днів
В Відгук на автореферат
від 500 грн.
від 1 днів
Р Реферат аспіранта
від 1 200 грн.
від 3 днів
М Монографія
від 65 000 грн.
від 180 днів
О Оформлення списку літератури
від 200 грн.
від 1 днів
Д Дисертація Phd
від 85 000 грн.
від 180 днів
С Стаття Scopus
від 9750 грн.
від 14 днів
Д Докторська дисертація
від договірна
від 360 днів
Р Редагування дисертації
від 800 грн.
від 3 днів
І Інші послуги
від 200 грн.
від 1 днів
П Перевірка на плагіат
від 2 500 грн.
від 3 днів
А Автореферат дисертації
від 5 000 грн.
від 10 днів
Т Тези на конференцію
від 800 грн.
від 1 днів
С Складання плану дисертації
від 1 500 грн.
від 7 днів
П Підбір теми дисертації
від 1 500 грн.
від 7 днів
Р Розділ дисертації
від 28 000 грн.
від 30 днів
О Обґрунтування теми
від 2 000 грн.
від 10 днів
К Кандидатська дисертація
від 85 000 грн.
від 180 днів
С Стаття ВАК
від 2 800 грн.
від 10 днів

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і визначає автора
Ви ставите перед
нами завдання

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ - НАУКОВІ РОБОТИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Наукова робота – багатокомпонентна праця, пов'язана з різними аспектами. Це одночасно дослідження, творчість, логіка, скрупульозність, дисципліна, освіченість. У зв'язку з цим питання, де замовити дисертацію, які ціни на послуги, зокрема скільки коштує автореферат і як обрати тему, цілком виправдані. Це відповідальність за професійне майбутнє.

Компанія «Дегрі-Сервіс» пропонує вичерпний перелік послуг з підготовки дисертацій та інших супутніх робіт на замовлення. Ми успішно співпрацюємо в цій сфері понад 16 років. Знаємо, яка науково-дослідницька робота може вразити наукових керівників і консультантів.

СПЕКТР ПОСЛУГ ДЛЯ АСПІРАНТІВ ТА ДОКТОРАНТІВ

Перед авторами компанії, яких понад 120 осіб, можуть бути поставлені такі завдання:

 • дисертація;
 • розділ дисертації;
 • підбір та обґрунтування теми дисертаційної роботи;
 • автореферат дисертації;
 • складання плану дисертаційної роботи;
 • стаття в журналах ДАК (ВАК) (написання та публікації);
 • стаття Scopus/WoS;
 • монографія;
 • тези на конференцію;
 • перевірка на плагіат;
 • інші послуги.

Ми готові включитися в процес на будь-якій стадії, зокрема підготувати кандидатську або докторську дисертацію «під ключ». Усі автори є чинними кандидатами й докторами наук. Їхня компетенція охоплює багато галузей знань і дисциплін.

Досвід і кваліфікація дозволяють відстежувати тенденції і виділяти актуальну проблематику для науково-дослідної роботи. Ми готові втілити Ваші ідеї або запропонувати цікаві й перспективні концепції, які не залишать байдужими наукових керівників і наукових консультантів.

ЯКА ВАРТІСТЬ РОБОТИ

Одна з переваг компанії «Дегрі-Сервіс» – оптимальне співвідношення параметрів «ціна/якість». Цілком природно, що аспіранти й докторанти шукають, де краще й вигідніше замовити дисертацію чи іншу наукову роботу без втрати якості. Наші розцінки в поєднанні з рекомендаціями та репутацією служать вагомим аргументом.

Чинники, що складають вартість:

 • тематика;
 • терміновість;
 • характер роботи;
 • обсяг;
 • особисті побажання замовника;
 • особливості теми й потреба в унікальних джерелах;
 • показник Антиплагіату.

При конкретизації вартості завжди застосовується індивідуальний підхід з урахуванням особливостей конкретного замовлення. Ми знаходимо компроміси й обираємо оптимальні шляхи вирішення. За окремими напрямами у нас можна купити готовий матеріал або замовити проект в індивідуальному порядку.

Написання дисертації – складний багатоетапний процес, який займає до 12 місяців. Вартість послуги варіюється від 85 тисяч гривень, і, якщо вивчити ринок послуг, який охопив Київ, це конкурентні та обґрунтовані розцінки. Важливо врахувати, що дисертація пишеться по частинах і оплата провадиться відповідно.

Питання строків також актуальне, як і вартість. Ми розуміємо, що не завжди на підготовку дисертації є достатньо часу. Тому маємо успішний досвід написання дисертації за півроку. Такий результат частково впливає на вартість, але вона виправдана якістю.

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

УМОВИ СПІВПРАЦІ

Вартість додаткових послуг починається від 200 гривень. При цьому представники компанії знають, на скільки важливі заявки замовників, яким готовий результат потрібен був «ще вчора». Ми пропонуємо оптимальні й максимально вигідні умови співпраці.

Важливо знати:

 1. На стадії узгодження замовлення та обміну інформацією за заявкою менеджер конкретизує вартість кожної конкретної послуги. У телефонному режимі можна отримати відповіді на всі питання, зокрема щодо ціни і складників її формування, уточнити можливість замовлення послуг «пакетом».
 2. Співпраця завжди здійснюється на договірній основі. З клієнтами укладається угода, яка включає всі істотні умови, зокрема терміни й суму до оплати. Договір невідкладно надсилається кур'єрською службою за адресою замовника.
 3. Ми застосовуємо гнучку систему знижок і бонусів, що особливо актуально при колективних заявках і замовленні роботи «під ключ». Про акції можна дізнатися у менеджера.
 4. Надаємо гарантії на виконані роботи. Протягом року після отримання результату Ви можете розраховувати на безкоштовні доопрацювання й коригування в потрібній кількості. Цього часу достатньо, щоб узгодити роботу з науковим керівником, внести уточнювальні дані на етапі підготовки до захисту, доповнити матеріал свіжою інформацією.

Важливою особливістю є диференційована система оплати й можливість переказати кошти з будь-якого регіону (Україна, ближнє зарубіжжя). Передоплата вноситься на етапі оформлення заявки. Сума, що залишилася, переказується після отримання повідомлення про готовність роботи. Готовий результат надсилається на електронну пошту.

НАШЕ ЗАВДАННЯ – ВАШ УСПІХ

Принцип функціонювання та цінової політики компанії «Дегрі-Сервіс» зводиться до успішного захисту дисертації здобувачем і виправдання очікувань. За таким вектором вибудувана політика і співпраця. Ми дорожимо своєю і Вашою репутацією, тому гарантуємо:

 • абсолютну конфіденційність;
 • якість, унікальність, правильне оформлення, грамотність;
 • оперативність, чітке дотримання умов договору;
 • високий показник унікальності;
 • цікаву дослідницьку концепцію, новаторство.

Наукова робота – це одночасно шанс, випробування, перевірка, трамплін. Ми пропонуємо перекласти тягар відповідальності на професіоналів й отримати готовий результат, зберігши сили для підготовки до захисту. Ціна питання зводиться до становлення в професії, власних перспектив, змін на краще!

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.