Ціни та послуги

Популярні послуги
Кандидатська дисертація
Ціна: від 85 000 грн.
Терміни: від 180 днів
Стаття ВАК
Ціна: від 2 800 грн.
Терміни: від 10 днів
Огляд літератури
Ціна: від 15 000 грн.
Терміни: від 14 днів
Розділ дисертації
Ціна: від 28 тис.грн.
Терміни: від 30 дней
Вид робіт
Ціна
Термін
А Автореферат дисертації
від 5 000 грн.
від 10 днів
А Апробація результатів дисертації
від 2 500 грн.
від 5 днів
В Відгук на автореферат
від 500 грн.
від 1 днів
Д Дисертація Phd
від 85 000 грн.
від 180 днів
Д Докторська дисертація
від договірна
від 360 днів
Д Документи до захисту дисертації
від договірна
від 3 днів
І Інші послуги
від 200 грн.
від 1 днів
К Кандидатська дисертація
від 85 000 грн.
від 180 днів
К Колективна монографія
від 50 000 грн.
від 100 днів
М Монографія
від 65 000 грн.
від 180 днів
О Обґрунтування теми
від 2 000 грн.
від 10 днів
О Огляд літератури
від 15 000 грн.
від 14 днів
О Оформлення дисертації
від 2000 грн.
від 3 днів
О Оформлення списку літератури
від 200 грн.
від 1 днів
П Перевірка на плагіат
від 2 500 грн.
від 3 днів
П Підбір теми дисертації
від 1 500 грн.
від 7 днів
П Публікація Web of Science
від від 900$
від 30 днів
Р Редагування дисертації
від 800 грн.
від 3 днів
Р Реферат аспіранта
від 1 200 грн.
від 3 днів
Р Розділ дисертації
від 28 000 грн.
від 30 днів
С Складання плану дисертації
від 1 500 грн.
від 7 днів
С Стаття Scopus
від 9750 грн.
від 14 днів
С Стаття Web of Science
від 9750 грн.
від 14 днів
С Стаття ВАК
від 2 800 грн.
від 10 днів
Т Тези на конференцію
від 800 грн.
від 2 днів

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ - НАУКОВІ РОБОТИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Наукова робота – багатокомпонентна праця, пов'язана з різними аспектами. Це одночасно дослідження, творчість, логіка, скрупульозність, дисципліна, освіченість. У зв'язку з цим питання, де замовити дисертацію, які ціни на послуги, зокрема скільки коштує автореферат і як обрати тему, цілком виправдані. Це відповідальність за професійне майбутнє.

Компанія «Дегрі-Сервіс» пропонує вичерпний перелік послуг з підготовки дисертацій та інших супутніх робіт на замовлення. Ми успішно співпрацюємо в цій сфері понад 16 років. Знаємо, яка науково-дослідницька робота може вразити наукових керівників і консультантів.

СПЕКТР ПОСЛУГ ДЛЯ АСПІРАНТІВ ТА ДОКТОРАНТІВ

Перед авторами компанії, яких понад 120 осіб, можуть бути поставлені такі завдання:

 • дисертація;
 • розділ дисертації;
 • підбір та обґрунтування теми дисертаційної роботи;
 • автореферат дисертації;
 • складання плану дисертаційної роботи;
 • стаття в журналах ДАК (ВАК) (написання та публікації);
 • стаття Scopus/WoS;
 • монографія;
 • тези на конференцію;
 • перевірка на плагіат;
 • інші послуги.

Ми готові включитися в процес на будь-якій стадії, зокрема підготувати кандидатську або докторську дисертацію «під ключ». Усі автори є чинними кандидатами й докторами наук. Їхня компетенція охоплює багато галузей знань і дисциплін.

Досвід і кваліфікація дозволяють відстежувати тенденції і виділяти актуальну проблематику для науково-дослідної роботи. Ми готові втілити Ваші ідеї або запропонувати цікаві й перспективні концепції, які не залишать байдужими наукових керівників і наукових консультантів.

ЯКА ВАРТІСТЬ РОБОТИ

Одна з переваг компанії «Дегрі-Сервіс» – оптимальне співвідношення параметрів «ціна/якість». Цілком природно, що аспіранти й докторанти шукають, де краще й вигідніше замовити дисертацію чи іншу наукову роботу без втрати якості. Наші розцінки в поєднанні з рекомендаціями та репутацією служать вагомим аргументом.

Чинники, що складають вартість:

 • тематика;
 • терміновість;
 • характер роботи;
 • обсяг;
 • особисті побажання замовника;
 • особливості теми й потреба в унікальних джерелах;
 • показник Антиплагіату.

При конкретизації вартості завжди застосовується індивідуальний підхід з урахуванням особливостей конкретного замовлення. Ми знаходимо компроміси й обираємо оптимальні шляхи вирішення. За окремими напрямами у нас можна купити готовий матеріал або замовити проект в індивідуальному порядку.

Написання дисертації – складний багатоетапний процес, який займає до 12 місяців. Вартість послуги варіюється від 85 тисяч гривень, і, якщо вивчити ринок послуг, який охопив Київ, це конкурентні та обґрунтовані розцінки. Важливо врахувати, що дисертація пишеться по частинах і оплата провадиться відповідно.

Питання строків також актуальне, як і вартість. Ми розуміємо, що не завжди на підготовку дисертації є достатньо часу. Тому маємо успішний досвід написання дисертації за півроку. Такий результат частково впливає на вартість, але вона виправдана якістю.

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (17 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Дисертації на замовлення – ефективне вирішення непростого завдання

Глобальна конкуренція і високі вимоги до працівника сьогодні дуже ускладнюють процес пошуку роботи й досягнення успіху – ця теза стосується абсолютно всіх галузей. Які ефективні методи можна використати для того, щоб втілити професійні амбіції в життя? Якщо Ви працюєте в академічній сфері, тоді наявність такої прерогативи, як ступінь кандидата або доктора наук, - це своєрідний «золотий квиток» до успіху. Науковий ступінь та доробок у вигляді:

— монографії;

— публікацій у виданнях ДАК (Scopus / WoS) є глобальним досягненням, яке достойно оцінюється і в комерційних структурах, і в діяльності державного сектору.

Які асоціації виникають при зустрічі з особою, яка має науковий ступінь кандидат наук, визнаний ДАК (ВАК) України?

1. Передусім, це свідчить про надвисокі інтелектуальні здібності та розумовий потенціал людини.

2. Також це означає, що кандидат володіє навичками обробки інформації, уміє робити правильні висновки та приймає потрібні рішення навіть у критичній ситуації.

Усі ці асоціації виправдані, тому що для написання та оформлення наукової статті чи кандидатської дисертації необхідно не лише знати теоретичні основи певного предмета, але й провести широкий спектр наукових досліджень.

Науково-дослідна компанія «Дегрі-Сервіс» незмінно тримає пальму першості на «науковому ринку» України. Ми забезпечуємо підтримку та сприяння у процесі здобуття наукового ступеня кандидата (доктора) наук за системою ДАК України. Наше завдання полягає у допомозі на всіх етапах отримання наукового ступеня: починаючи з визначення теми дисертації і закінчуючи ефективною підтримкою у вирішенні необхідних організаційних питань. Ви можете звернутись до нас, якщо Вам необхідна:

 • дисертація на замовлення;
 • автореферат дисертації;
 • тези конференцій;
 • наукова стаття на замовлення.

У Вас є потреба в кваліфікованій допомозі на шляху до омріяного ступеня? Ми гарантуємо підтримку досвідчених та кваліфікованих авторів.

Замовити дисертацію – це вибір раціональних людей, які прагнуть досягти успіху і зробити це з мінімальною втратою власного часу та сил. Тим, хто бажає замовити наукову статтю, наша компанія забезпечує термінову публікацію у фахових виданнях, які затверджені ДАК (ВАК) України.

Алгоритм Вашого успіху стає на диво простим, коли на допомогу приходить компанія «Дегрі-Сервіс»!

Професіонали своєї справи, працівники нашої компанії, допоможуть Вам:

 • сформулювати актуальну та цікаву тему дисертації;

 • підготувати її обґрунтування; написати та опублікувати статті в журналах ДАК;

 • організувати процес проведення найскладніших наукових досліджень;

 • забезпечити супровід кандидатської чи докторської дисертації до моменту успішного захисту та здобуття наукового ступеня.

Чи правильним та доцільним є вибір кандидатської дисертації або публікації статті на замовлення? Безперечно! Про це свідчать відгуки наших клієнтів, які залишилися задоволеними отриманим результатом нашої роботи. А Ви зможете спрямувати свій час для вирішення більш важливих завдань, аніж вичитка текстів та сидіння над роботою до ранку.

Бажаєте зекономити власні сили та нервову систему? Упевнені, що витрачати свій час варто на раціональні справи, а не для абстрактних польотів розуму під час написання дисертації? Тоді ми пропонуємо свій сервіс, який став надійною підтримкою для багатьох людей. Ми гарантуємо:

 • оперативну підготовку;
 • якісне оформлення;
 • відповідність стандартам ДАК (ВАК) України;
 • індивідуальний підхід до конкретного замовлення;
 • безкоштовні доопрацювання до захисту;
 • перевірка в системі Антиплагіат;
 • повну конфіденційність.

Ми надаємо вагомі аргументи та гарантію не лише якості, а й унікальності Вашої роботи. Ви можете замовити кандидатську дисертацію та укласти офіційний договір на надання науково-дослідних робіт. Цей договір формується на основі чинного законодавства України та є Вашою гарантією успішного захисту.

У Вас виникла екстрена ситуація, яка вимагає негайних дій? «Дегрі-Сервіс» пропонує написання дисертації на замовлення за максимально короткий термін. Наш досвід, оперативність роботи та знання тонкощів світу сучасної науки дозволяє писати дисертації швидко. Ви зекономите свій час, при цьому не економлячи на якості роботи.

Абсолютно всі написані нами роботи проходять сувору перевірку програмою «Антиплагіат ДАК (ВАК)». Ми з повагою ставимось до Вашої конфіденційності та дбаємо про комфортне співробітництво.

Вас цікавить вартість виконання названих послуг? На нашому сайті Ви можете детально ознайомитись із нашою ціновою політикою на написання та підготовку робіт на замовлення.

У Вас залишились певні питання? Ви готові зробити замовлення прямо зараз? Зателефонуйте нам на вказані номери телефонів. Якщо Вам більше до вподоби особистий візит, тоді ласкаво просимо в наш офіс! Будемо раді допомогти Вам!

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати