Публікація статті ВАК з філології

Сроки виконання:
від 14 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Кому потрібні наукові статті з філології? Здобувачам наукових ступенів, аспірантам, науковцям, викладачам, практикуючим філологам різних професій. Наукові статті в філологічні і лінгвістичні фахові журнали категорії Б – це можливість апробувати результати дисертацій, підвищити шанси на допуск до захисту, поповнити портфоліо для участі в боротьбі за гранти, підвищити власний авторитет.

Перелік і коди наукових спеціальностей з філології

 

10.01.00 Літературознавство

 

українська література, російська література, література слов'янських народів, література зарубіжних країн, порівняльне літературознавство, теорія літератури, фольклористика, літературне джерелознавство і текстологія, кримськотатарська література.

10.02.00 Мовознавство

українська, російська мова, слов'янські, германські, романські мови, балтійські, індоіранські, тюркські, фіно-угорські і самодійські мови, іберійської-кавказькі, монгольські мови, семітські мови, мови народів Азії, Африки, аборигенських народів Америки та Австралії, класичні мови, окремі індоєвропейські мови, загальне мовознавство, перекладознавство, порівняльно-історичне і типологічне мовознавство, структурна, прикладна і математична лінгвістика.

 

Вимоги до структури тесту статті

 

Наукова стаття по філології складається з трьох змістовних блоків:

 1. Introduction - вступ. Тут вказується новизна і актуальність наукових рішень, конкретизується мета дослідження, методологія дослідження, об'єкт і предмет, гострота проблеми і її прив'язка до поточних проблем науки і практики.
 2. Основний текст. Це частина з аргументацією і обґрунтуваннями, розділена на змістовні розділи з окремими підзаголовками. Причому назва підзаголовків не повинно перевищувати 4-6 слів.
 3. Conclusions - висновки. У цій частині видаються розгорнуті конкретні висновки за результатами досліджень перспектив напрацювань для подальшого руху в це напрямку.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Оформлення літератури

 

Головний орієнтир - стандарт ДСТУ 8305:2015 «Інформація та документація. Бібліографічні посилання. Загальні положення та правила складання». Застосовується алфавітний порядок упорядкування. Посилання в текстах оформляються в квадратних дужках, із зазначенням порядкового номера і сторінок статті.

 

Після тексту оформляється References з використанням стандарту АРА. Інформація подається в такій послідовності: автор - трансліт - назва - трансліт - назва статті - в квадратних дужках англійською мовою - назва джерела - трансліт - вихідні дані - місце із зазначенням англійською мовою - видавництво - трансліт.

 

Вимоги до джерел

 

 • Різноманітність - кілька видів джерел;
 • Доречність - відповідність темі;
 • Достатня кількість - мінімум 5 позицій;
 • Актуальність - свіжі дані останніх трьох років;
 • Об'єктивність - не свої джерела, не газети, тільки опубліковані дані;
 • Реальність - дійсна наявність інформації в зазначеному джерелі.

 

Інформація мовою статті

 

Перше, що вказується - назва рубрики та УДК. Потім прописується назва, прізвище з ім'ям та по батькові, вчене звання та науковий ступінь, посада, місце роботи, навчання, електронна пошта, код ORCID, анотація, ключові слова.

Вимоги до анотації - дотримання обсягу не менше 1800 символів без пробілів. У анотації є своя структура. Це мета, методи, результати і висновки. Кількість ключових слів і словосполучень - від 5 до 10 пунктів. Неприпустиме їх повторення в назві.

 

Інформація англійською мовою

 

У науковій статті по філології для фахових наукових статей категорії Б англійською мовою вказується назва, ПІБ авторів - не більше двох для однієї статті, науковий ступінь, вчене звання. Також місце роботи і посада, місце навчання, електронна адреса.

Англійською мовою потрібно вказувати ORCID ID по кожному зареєстрованому автору, а також анотація і ключові слова. Структура анотації - Purpose, Methods, Results, Conclusions. Ключові слова в кількості від 5 до 10 пунктів не повинні дублюватися в назві.

 

Технічні вимоги до статті

 

 1. Мови написання - англійська, російська, українська;
 2. Формат - сторінки А4;
 3. Редактор - Microsoft Word;
 4. Поля - вгорі, внизу - 2 см, зліва - 3,5 см, праворуч - 1,5 см;
 5. Шрифт, розмір - TimesNewRoman, 14;
 6. Інтервал між рядків - полуторний;
 7. Абзацний відступ - 1,25;
 8. Обсяг статті - від 10 до 20 статей;
 9. Для авторських позначок використовується символ * як виноска.

 

Причини відхилення статей

 

Автори не можуть одночасно подавати заявки на публікації в різні журнали. Часто автори неправильно підбирають рубрику і тематику журналу, хоча сама по собі стаття може бути високої якості і бути прийнята в іншому виданні.

Статті не беруть для публікації, якщо тема неактуальна і вичерпала себе, а також, якщо це - складова частина іншого вже опублікованого дослідження. Недозволеною помилкою вважається використання неправильної методології, неактуальних джерел. Редактори «не прощають» помилок в оформленні.

Компанія «Дегрі-Сервіс» пропонує послугу публікації наукової статті з філології на замовлення. Ми гарантуємо якість і повний супровід, забезпечуємо конфіденційність і безкоштовні доопрацювання.

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати