ВІДГУК НА АВТОРЕФЕРАТ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ: ВИКОНАННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ, ВИМОГИ, ОФОРМЛЕННЯ

Сроки виконання:
від 1 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (Пока оценок нет)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Захист дисертації неможливий без належної комплектації супутніх документів, в числі яких відгук на автореферат дисертації. Компанія «Дегрі-Сервіс» допоможе дотримати всі вимоги наукового керівника і виконати роботу на замовлення.

Відгук на автореферат кандидатської дисертації – один із ключових документів для захисту дослідження. Така рецензія складається з урахуванням чітких вимог. Науковцями та іншими компетентними особами, в числі яких автори компанії «Дегрі-Сервіс».

Пропонуємо виконати на замовлення відгук на дисертацію, автореферат та інші види робіт аспірантів і докторантів. Ми працюємо на результат і тому робимо все, щоб ви успішно захистилися. А також, досягли бажаної мети і порекомендували нас як надійних партнерів.

ЯКИМ ВИМОГАМ ПОВИНЕН ВІДПОВІДАТИ ВІДГУК НА АВТОРЕФЕРАТ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ?

Майданчиком для публікації авторефератів, супроводжуючих докторську або кандидатську дисертацію, є сайт ВАК. На ньому доступні до ознайомлення критерії, умови, а також відгуки користувачів.

Згідно з інструкцією, як писати відгук на автореферат, важливо врахувати наступні кроки:

 1. Ознайомитися з дисертацією.
 2. Оформити заголовок.
 3. Оцінити актуальність і важливість.
 4. Визначити наукову новизну.
 5. Оцінити зміст на критерій достовірності зазначених фактів та інформації.
 6. Розглянути позитивні аспекти і негативні сторони.
 7. Скласти рекомендації.
 8. Написати висновки.
 9. Вказати власну ідентифікаційну інформацію.

Це лаконічний алгоритм дій, який без залучення експерта і в умовах браку досвіду виконати дуже складно. У нашій команді працюють професіонали з вченими ступенями, на рахунку яких не один десяток успішно підготовлених дисертацій і супутніх робіт. Ми

надаємо допомогу в написанні відгуків і знаємо, як вразити офіційного опонента, змусити про себе говорити в науковому співтоваристві.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

СПИСОК ВИМОГ ВАК ДО ВІДГУКУ НА АВТОРЕФЕРАТ

Комісією передбачені наступні вимоги, яким повинен відповідати відгук на автореферат кандидатської дисертації або аналогічна робота докторантів:

 • бажано наявність зв'язку між автором відгуку з темою;
 • зазначення особистих даних автора, включаючи контакти, конкретизацію займаної посади;
 • проведення перевірки актуальності теми дослідження;
 • наявність оцінки аспекту практики і теорії дисертації;
 • дотримання термінів подання відгуку. Відповідно до правил, яких дотримується, в тому числі й Україна, надходження відгуку за день до захисту або пізніше самого захисту тягне його не розгляд;
 • перш ніж переданий опоненту відгук буде представлений самому автору, спочатку він надходить секретареві спеціалізованої вченої ради.

Термін розгляду оригіналу документів – за 15 днів до захисту. Для негативних відгуків діє таке ж правило. Ніде в законі не зазначено, що автор особисто займається пошуками рецензента, але якщо подбати про це завчасно, відгук не принесе проблем і складнощів.

Компанія «Дегрі-Сервіс» (Київ) пропонує виконати на замовлення відгук на автореферат кандидатської або докторської дисертації в найкоротші терміни на умовах вигідної співпраці. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, повне занурення в тему і абсолютну конфіденційність.

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати