Дисертації та наукові
статті на замовлення

ВІДГУК НА АВТОРЕФЕРАТ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ: ВИКОНАННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ, ВИМОГИ, ОФОРМЛЕННЯ

Відгук на автореферат
Ціни: від 500 грн.
Терміни: від 1 днів
Замовити

Захист дисертації неможливий без належної комплектації супутніх документів, в числі яких відгук на автореферат дисертації. Компанія «Дегрі-Сервіс» допоможе дотримати всі вимоги наукового керівника і виконати роботу на замовлення.

Відгук на автореферат кандидатської дисертації – один із ключових документів для захисту дослідження. Така рецензія складається з урахуванням чітких вимог. Науковцями та іншими компетентними особами, в числі яких автори компанії «Дегрі-Сервіс».

Пропонуємо виконати на замовлення відгук на дисертацію, автореферат та інші види робіт аспірантів і докторантів. Ми працюємо на результат і тому робимо все, щоб ви успішно захистилися. А також, досягли бажаної мети і порекомендували нас як надійних партнерів.

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і підбирає автора
Ви ставите перед
нами завдання

ЯКИМ ВИМОГАМ ПОВИНЕН ВІДПОВІДАТИ ВІДГУК НА АВТОРЕФЕРАТ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ?

Майданчиком для публікації авторефератів, супроводжуючих докторську або кандидатську дисертацію, є сайт ВАК. На ньому доступні до ознайомлення критерії, умови, а також відгуки користувачів.

Згідно з інструкцією, як писати відгук на автореферат, важливо врахувати наступні кроки:

 1. Ознайомитися з дисертацією.
 2. Оформити заголовок.
 3. Оцінити актуальність і важливість.
 4. Визначити наукову новизну.
 5. Оцінити зміст на критерій достовірності зазначених фактів та інформації.
 6. Розглянути позитивні аспекти і негативні сторони.
 7. Скласти рекомендації.
 8. Написати висновки.
 9. Вказати власну ідентифікаційну інформацію.

Це лаконічний алгоритм дій, який без залучення експерта і в умовах браку досвіду виконати дуже складно. У нашій команді працюють професіонали з вченими ступенями, на рахунку яких не один десяток успішно підготовлених дисертацій і супутніх робіт. Ми

надаємо допомогу в написанні відгуків і знаємо, як вразити офіційного опонента, змусити про себе говорити в науковому співтоваристві.

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автор кандидат наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (Пока оценок нет)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

СПИСОК ВИМОГ ВАК ДО ВІДГУКУ НА АВТОРЕФЕРАТ

Комісією передбачені наступні вимоги, яким повинен відповідати відгук на автореферат кандидатської дисертації або аналогічна робота докторантів:

 • бажано наявність зв'язку між автором відгуку з темою;
 • зазначення особистих даних автора, включаючи контакти, конкретизацію займаної посади;
 • проведення перевірки актуальності теми дослідження;
 • наявність оцінки аспекту практики і теорії дисертації;
 • дотримання термінів подання відгуку. Відповідно до правил, яких дотримується, в тому числі й Україна, надходження відгуку за день до захисту або пізніше самого захисту тягне його не розгляд;
 • перш ніж переданий опоненту відгук буде представлений самому автору, спочатку він надходить секретареві спеціалізованої вченої ради.

Термін розгляду оригіналу документів – за 15 днів до захисту. Для негативних відгуків діє таке ж правило. Ніде в законі не зазначено, що автор особисто займається пошуками рецензента, але якщо подбати про це завчасно, відгук не принесе проблем і складнощів.

Компанія «Дегрі-Сервіс» (Київ) пропонує виконати на замовлення відгук на автореферат кандидатської або докторської дисертації в найкоротші терміни на умовах вигідної співпраці. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, повне занурення в тему і абсолютну конфіденційність.

Корисна інформація

Корисна інформація
Тема: Оформлення списку джерел
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення автореферату
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення дисертацій
bestsite.kiev.ua