Редагування дисертації – замовити оформлення та вичитування

Сроки виконання:
від 3 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Кандидатська (докторська) дисертація або автореферат є авторською працею і тому підлягає ознайомленню в наукових колах. Найчастіше, даний результат подається у вигляді рукопису, за умови, що він повинен бути грамотно побудований. Ймовірно редагування дисертації – одна з найважливіших задач дисертанта.

 

Крім загального редагування дисертації включає в себе:

 1. Дотримання наукового стилю викладу тексту
 2. Приведення до філологічних норм, за умови, що буде використана уніфікована термінологія
 3. Оформлення з урахуванням вимог відповідних нормативних актів (на підставі яких розробляються нові вимоги до оформлення дисертацій і авторефератів
  дисертацій від 12.01.2017 р.).

 

Грамотно викласти текст і оформити відповідно до вимог ВАК, ймовірно під силу далеко не кожному. Навіть, якщо Ви грамотний філолог, Ви можете не знати всіх тонкощів наукових вимог і особливостей оформлення результатів наукових досліджень. Щоб уникнути труднощів, слід звертатися за допомогою до професіоналів своєї справи.

Що включає редагування тексту дисертації?

 

Редагування тексту роботи дисертації передбачає усунення:

 • граматичних;
 • орфографічних;
 • пунктуаційних помилок;
 • а також (що дуже важливо для будь-яких наукових робіт, в т.ч. дисертацій) стилістичних.

 

Дана пропозиція обумовлена ​​тим, що наукове редагування тексту представляє собою важливий етап оформлення тексту дисертації, так як правильна побудова пропозицій, науковий стиль викладу матеріалу, використання відповідної наукової термінології в цілому визначать Вашу роботу як якісно підготовлену працю, яка заслуговує на увагу та обговорення в наукових колах.

 

Оформлення є важливою і невід'ємною частиною кропіткої праці в процесі підготовки дисертації. Виходячи з того, що п. 11 «Порядку присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань» дисертацію визначають як наукову кваліфікаційну працю і чітко виконану в певній формі (повинна бути виконана у вигляді рукопису або опублікованої наукової монографії), слід зазначити, що вона повинна бути оформлена відповідно до визначених стандартів і правил.

 

Власне кажучи, на цьому і закінчується вся простота процедури оформлення дисертацій і авторефератів дисертацій відповідно до зазначених вимог. А далі починається відсутність елементарного досвіду, неадаптовані смислові конструкції побудови даних вимог до оформлення, бюрократія працівників нормоконтролю, які замість доступної консультації відсилають Вас до тих же вимог.

 

Ось саме тому, а також з огляду на важливість даної процедури, яку безсумнівно оцінять рецензенти, а також Ваші опоненти і ін. члени Наукової ради на захист, слід звернутися до професіоналів.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Як зробити замовлення і наші гарантії

 

Оформлення замовлення на редагування дисертації в компанії "Дегрі-Сервіс" можна здійснити такими способами:

 1. У нас в офісі (м. Київ, вул. Жилянська, 12а, оф.107)
 2. Залишити заявку на нашому сайті
 3. Подзвонити по телефону

Після цього наш менеджер зв'яжеться з вами для обговорення основних деталей (термінів, Ваших побажань і вимог), узгодження вартості і порядку подальшого співробітництва.

 

Перед початком роботи вноситься передоплата, як правило в розмірі 30-50%, ця сума фіксується в договорі. Її можна внести як у нас в офісі, так і в будь-якому відділенні банку на території нашої країни Україна.

 

Наша компанія надає такі гарантії:

 1. Повна конфіденційність співробітництва
 2. Тільки кваліфіковані фахівці будуть займатися Вашою роботою
 3. Гарантія на виконані роботи
 4. Безпечна оплата і гарантія повернення коштів
 5. Точне дотримання термінів

Співробітникам компанії "Дегрі-Сервіс" будь-які завдання під силу. Звертайтесь!

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати