ОСОБЛИВОСТІ І СТРУКТУРА ДИСЕРТАЦІЇ PHD

Сроки виконання:
від 180 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Дисертація PhD є підтвердженням вищого статусу вченого в зарубіжній системі освіти. За значущістю це аналог вітчизняного ступеня кандидата наук. Але за складністю вимоги до PhD можна порівняти з роботами докторів наук.

На сьогодні система освіти України реформується і на зміну звичним кандидатських прийшла дисертація PhD. Це особливо важливо для шукачів та володарів наукових ступенів, які планують продовжувати кар’єру за кордоном.

Ви цікавитеся, які вимоги до докторської дисертації PhD? Найімовірніше вже маєте звання магістра і активно займаєтеся дослідницькою діяльністю. А також, чули, чим відрізняється і в чому особливості такої дисертації. Компанія «Дегри-Сервіс» допоможе упорядкувати інформацію – ми готуємо дисертації PhD на замовлення «під ключ». А також, зможемо надати послуги з підбору теминаписання обгрунтування та провести апробацію результатів дисертації.

СПЕЦИФІКА ТА ВИМОГИ ДО ДИСЕРТАЦІЇ PHD

Історично склалося, що зарубіжна наукова ступінь PhD мала відношення тільки до філософії. Абревіатура має дослівний переклад «доктор філософії». Але на сьогоднішній день таке трактування вже не актуальне. Ступінь присуджується медикам, біологам, фізикам і представникам багатьох інших наукових дисциплін.

Підготовка докторської дисертації такого формату повинна проводитися в суворій відповідності з вимогами, які не тотожні вітчизняним кандидатським і докторським дисертаціям:

 1. Структура дисертації PhD обов'язково включає титульний лист, зміст, вступну частину, основну частину з 2-5 глав, списку скорочень, висновок, бібліографію, додатки.
 2. Обсяг такого виду роботи становить 120-160 аркушів машинописного тексту.
 3. Акцентується увага на проблематиці дослідження і чітко конкретизується, які прогалини стосовно даного питання існують в науці.
 4. Відображенням методологічних підходів і вихідних систем уявлень служить теоретико-методологічна основа дослідження.
 5. Особлива увага приділяється новизні дослідження. У цьому зв'язку важливе глибоке опрацювання теоретичного матеріалу, яке охоплює більшу кількість актуальних джерел у світовому співтоваристві вчених.
 6. Оформлення у відповідності з міжнародними вимогами.

Автори компанії «Дегрі-Сервіс» мають успішний досвід підготовки таких дисертацій, тому у нас можна купити готовий матеріал у відповідності з критеріями щодо захисту і стати на крок ближче до заповітної мети!

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ПОРЯДОК СПІВПРАЦІ З «ДЕГРІ-СЕРВІС»

Автори компанії є власниками вчених ступенів, тому на своєму особистому досвіді знають особливості і специфіку PhD дисертацій, чітко бачать, якою має бути анотація до дослідницької роботи і що потрібно для успішного захисту.

У нас можна замовити виконання роботи з будь-якої точки країни (Україна) і швидко, наскільки це можливо, отримати бажаний результат. Будуть дотримані всі вимоги до докторської дисертації PhD, враховано побажання. Готовий результат надсилається на електронну пошту. Всі доробки безкоштовні.

Компанія «Дегрі-Сервіс» пропонує комфортні умови співпраці, поділ вартості на аванс і доплату, перерахування коштів у будь-якому зручному банківському відділенні, річну гарантію на кожне замовлення. Для оформлення заявки не потрібно їхати в Київ, достатньо оформити замовлення дистанційно.

Ми гарантуємо конфіденційність і орієнтуємося на ваш успіх! Будемо раді новим рекомендаціям!

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати