ДОПОВІДЬ НА ЗАХИСТ ТА ІНШІ РОБОТИ ДО ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Сроки виконання:
від 1 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Компанія «Дегрі-Сервіс» надає широкий спектр послуг з написання наукових завдань. Ми пишемо для аспірантів і докторантів всі роботи до дисертації на замовлення. Наш кваліфікований авторський колектив зможе впоратися з будь-яким завданням.

Обгрунтування теми, Огляд літератури та інші роботи є важливими аспектами успіху здобувача наукового ступеня. Однак без таких простих складових неможливий ефектний захист дисертації. Компанія «Дегрі-Сервіс» надає допомогу в підготовці доповідей, презентацій і рецензій на замовлення.

Ми гарантуємо максимальну конфіденційність, що в свою чергу дасть Вам впевненість у безпеці співпробітництва. Наша гарантія на роботи роботи до дисертації на замовлення складає від 6 місяців. Ми написали вже більше 7543 різних робіт на замовлення. Ймовірно цей показник може свідчити про ступінь професіоналізму.

Однак, більшість замовників цікавить% унікальності текстів. Але і в даному випадку ми можемо гарантувати максимальні показники – від 90% унікальності.

ДЕ І ЯК ЗАМОВИТИ ЛІТЕРАТУРНИЙ ОГЛЯД, РЕЦЕНЗІЮ НА СТАТТЮ, МОВА ДЛЯ ЗАХИСТУ

Дослідницька діяльність здобувачів наукових ступенів, так чи інакше, передбачає об'ємну багатокомпонентну роботу. У нас можна замовити:

 1. Огляд літератури. Якісно відображаємо аналіз точок зору авторитетних авторів і конкретизуємо вашу роботу з різних позицій.
 2. Лінгвістична інтерпретація тексту. Максимально точне і лаконічне відображення змістовної частини дослідження.
 3. Рецензія на статтю. Цікавий, змістовний і грамотний висновок по дослідній роботі.
 4. Рецензія на методичну розробку. Компетентна думка про практичну значимість і якість запропонованих нововведень.
 5. Доповідь на захист дослідної роботи. Ємні, грамотні тези, що розкривають суть дослідження з кращого боку.
 6. Перевірка на плагіат. Підвищення унікальності тексту.

Це короткий і не вичерпний перелік послуг, яких вимагає захист проекту або дисертації (Україна, ближнє зарубіжжя). В арсеналі завдань аспіранта або докторанта немає таких пунктів, які не виконали наші автори, котрі мають вчені ступені та значний досвід у цій сфері. У нас можна замовити рецензію книги, купити доповідь на захист, підготувати і відкоригувати мова на захист, опублікувати наукову статтю.

Незалежно від специфіки замовлення ціна завжди виправдовується якістю. Ми дорожимо репутацією і вдячні за довіру. На рахунку команди вже понад 380 успішно захищених

проектів та понад 2500 тисяч наукових дисертацій. Це означає, в тому числі, і що була підготовлена не тільки еталонна дисертація, але і якісно надані всі інші роботи.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ?

Головний офіс компанії «Дегрі-Сервіс» знаходиться у місті Київ. Подати заявку можна з будь-якого регіону країни. Для цього достатньо зв'язатися з менеджером і заповнити он-лайн форму замовлення. Спеціаліст зорієнтує по всім ключовим питанням, таким як терміни, вартість, умови оплати. Укладена угода буде направлена кур'єрською службою.

Після узгодження обсягу і характеру робіт на замовлення вноситься передоплата, яка дорівнює половині вартості. Сума, що залишилася, перераховується після отримання повідомлення про готовність роботи. Для розрахунків можна звернутися в будь-яке відділення банку.

Наші принципи:

 • неухильне дотримання умов угоди;
 • оперативність;
 • достатній показник унікальності;
 • абсолютна грамотність;
 • захист таємниці звернення та зберігання інформації про клієнта та замовлення на захищених серверах;
 • безкоштовні доопрацювання у потрібній кількості;
 • повний супровід до захисту.

Готовий результат надсилається на електронну пошту. Питання, скільки коштує послуга, залежить від того, наскільки терміново потрібно замовлення, які вимоги і тематика. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, враховуємо побажання і створюємо максимально комфортні умови співпраці. Будемо раді вашому успіху та новим рекомендаціям компанії «Дегрі-Сервіс»!

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати