МОНОГРАФІЯ: ПРАВИЛА НАПИСАННЯ, ОФОРМЛЕННЯ, ВИКОНАННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Сроки виконання:
від 180 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Монографія і колективна монографія – значима науково-дослідницька праця, яка ймовірно є одним з трамплінів у професійному становленні. У свою чергу це один з кращих способів для докторантів отримати бажаний статус доктора наук. А також, монографія – це один із способів документального оформлення науково-дослідницької діяльності. Так як це своєрідна альтернатива публікацій наукових статей. А також, дисертацій, яка дозволяє відкрити шлях до бажаної мети і статусу.

Компанія «Дегри-Сервіс» пропонує замовити монографію на будь-яку тему. Наші результати дійсно заслуговують на увагу!

ЩО ТАКЕ МОНОГРАФІЯ?

 

Це вузькоспеціалізоване дослідження в якому-небудь векторі, наприклад, з юриспруденції або по економіці. Науковий трактат присвячується вивченню однієї або кількох тем. Цінність та необхідність публікації розділу у монографії визначена у таких нових нормативно-правових актах:

 

 1. Постанова Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 р. № 167 «Про проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії».

 

Для кандидатів та докторів для участі у разових радах в рамках експерименту з присудження ступеня доктора філософії:

п. 6. Рада утворюється у складі голови та членів ради – двох рецензентів і двох опонентів. Вчений, який пропонується до складу ради, повинен мати не менше трьох наукових публікацій, опублікованих за останні п’ять років, за науковим напрямом, за яким підготовлено дисертацію здобувача, з яких не менше однієї публікації у виданнях, проіндексованих у базах даних Scopus та/або Web of Science Core Collection. До таких публікацій зараховуються монографії, розділи монографій, статті у періодичних наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України, затвердженого МОН, або у періодичних наукових виданнях інших держав.

 

Для аспірантів для захисту у разових радах в рамках експерименту з присудження ступеня доктора філософії:

п. 11. Основні наукові результати дисертації повинні бути висвітлені не менше ніж у трьох наукових публікаціях, які розкривають основний зміст дисертації. До таких наукових публікацій зараховуються: статті у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України (замість однієї статті може бути зараховано монографію або розділ монографії, опублікованої у співавторстві).

 

 1. Наказ МОН України від 23.09.2019 № 1220 «Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук».

 

Для апробації результатів дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук:

п. 2. Установити, що: 1) основні наукові результати дисертації (виконаної у формі рукопису, монографії, наукової доповіді) на здобуття наукового ступеня доктора наук має бути висвітлено не менше ніж у 20 наукових публікаціях, які розкривають основний зміст дисертації. До таких наукових публікацій належать: не більше ніж дві (два) монографії (розділи у колективних монографіях);

 

Для апробації результатів дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук:

п. 2. Установити, що: 2) основні наукові результати дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук має бути висвітлено не менше ніж у трьох наукових публікаціях, які розкривають основний зміст дисертації. До таких наукових публікацій належать: статті у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України (замість однієї статті може бути зараховано монографію або розділ монографії, опублікованої у співавторстві).

 

 1. Додаток 3 (Анотований звіт) до Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними (пункт 5 розділу ІІІ), затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 № 1287 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0015-16/print)

 

Для звітування в рамках наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених:

п. 5.4. Анотованого звіту: монографії та/або розділи монографій, що опубліковані за темою проекту у закордонних виданнях мовами країн, які входять до ОЕСР, та/або офіційними мовами Європейського Союзу, які не входять до ОЕСР, вказуються у таблиці 5 цього Звіту.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Які вимоги до монографії?

 

Вимоги ВАК не конкретизують обсяг роботи. При цьому правила написання характеризуються наступними особливостями:

 1. Відсутність жорстко регламентованої структури. У традиційному варіанті монографій, наприклад, з кримінального права, передбачено вступ, основна частина, висновок, список літератури, додатки. При цьому не виключається введення нових елементів, таких як передмова.
 2. Авторами монографії може одночасно виступати декілька осіб. Але якщо мова йде про здобуття наукового ступеня доктора наук допускається тільки авторство в єдиній особі.
 3. Виклад матеріалу має відповідати науковій мові, проте якщо робота націлена на широку аудиторію і не обмежена представниками наукового співтовариства, застосовується більш простий спосіб донесення інформації. В якості прикладу: монографії з соціології повинні включати вузькоспеціалізовані соціологічні терміни, які підкріплюються наочними прикладами з практики.
 4. Монографія на 80% складається з результатів, виведених в дисертаційній роботі.
 5. Монографії з історії та інших напрямках можна опублікувати тільки у вигляді окремого видання із зазначенням авторів та співавторів. Такі екземпляри розміщуються в бібліотеках.

 

Що таке колективна монографія?

 

Поняття передбачає спільну працю кількох вчених: молодих і не дуже досвідчених та перспективних, початківців і відомих теоретиків й практиків. Класичний обсяг колективної монографії – 120 аркушів. Однак це приблизна цифра, і вона може коригуватися специфікою теми, кількістю авторів. Найчастіше один автор виконує окремий розділ, обсяг якого становить приблизно 40 сторінок.

 

Кому потрібно приймати участь в співавторстві монографії?

 

Учасниками колективних монографій може стати:

 • дослідник, який самостійно займається науковою діяльністю;
 • викладач навчального закладу, у тому числі загальноосвітньої школи;
 • аспіранти;
 • представники науково-викладацького складу;
 • учасники спеціалізованих організацій, профіль яких орієнтований на вивчення певного напряму.

Важливим аспектом є рівень професіоналізму і академічна добропорядність. Якщо ці критерії високі, з таким автором прагнуть створити спільну працю.

 

ДЕ І ЯК ЗАМОВИТИ МОНОГРАФІЮ?

 

Компанія «Дегри-Сервіс» виконує монографії на замовлення. Якщо потрібна монографія, купити її досить просто. Для цього потрібно:

 1. Зв'язатися з нашим менеджером, окреслити коло завдань, надати вихідний матеріал (за необхідності).
 2. Отримати договір про співпрацю, спрямований кур'єрською службою.
 3. Внести передоплату в офісі або через будь-яке відділення банку.
 4. Очікувати повідомлення про готовність результату, після чого перераховується решта вартості замовлення.
 5. Отримати монографію на електронну пошту та ознайомитися з матеріалом.
 6. Опублікувати інформацію (власними силами або з нашою допомогою).

 

Всі доробки включено у вартість. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника, ретельно опрацьовуємо концепцію і враховуємо всі побажання. Ваше авторство буде незаперечним – конфіденційність гарантована!

 

Встановлюючи, що таке монографія і де її замовити, майбутні автори часто нехтують критерієм надійності. Компанія «Дегрі-Сервіс» виправдовує довіру і націлена на ваш успіх! Довірте свою монографію кращим авторам!

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати