МОНОГРАФІЯ: ПРАВИЛА НАПИСАННЯ, ОФОРМЛЕННЯ, ВИКОНАННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Монографія
Ціна: від 65 000 грн.
Терміни: від 180 днів
Замовити

Монографія – значима науково-дослідницька праця, яка ймовірно є одним з трамплінів у професійному становленні. У свою чергу це один з кращих способів для докторантів отримати бажаний статус доктора наук. Компанія «Дегри-Сервіс» виконує монографії на замовлення.

А також, монографія – це один із способів документального оформлення науково-дослідницької діяльності. Так як це своєрідна альтернатива публікацій наукових статей. А також, дисертацій, яка дозволяє відкрити шлях до бажаної мети і статусу. Компанія «Дегри-Сервіс» пропонує замовити монографію на будь-яку тему. Наші результати дійсно заслуговують на увагу!

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і визначає автора
Ви ставите перед
нами завдання

ЩО ТАКЕ МОНОГРАФІЯ?

Монографія являє собою науково-публіцистичну прозу, оформлену у вигляді книги. Це вузькоспеціалізоване дослідження в якому-небудь векторі, наприклад, з юриспруденції або по економіці. Науковий трактат присвячується вивченню однієї або кількох тем.

Вимоги ВАК не конкретизують обсяг роботи. При цьому правила написання характеризуються наступними особливостями:

 1. Відсутність жорстко регламентованої структури. У традиційному варіанті монографій, наприклад, з кримінального права, передбачено вступ, основна частина, висновок, список літератури, додатки. При цьому не виключається введення нових елементів, таких як передмова.
 2. Авторами монографії може одночасно виступати декілька осіб. Але якщо мова йде про здобуття наукового ступеня доктора наук допускається тільки авторство в єдиній особі.
 3. Виклад матеріалу має відповідати науковій мові, проте якщо робота націлена на широку аудиторію і не обмежена представниками наукового співтовариства, застосовується більш простий спосіб донесення інформації. В якості прикладу: монографії з соціології повинні включати вузькоспеціалізовані соціологічні терміни, які підкріплюються наочними прикладами з практики.
 4. Монографія на 80% складається з результатів, виведених в дисертаційній роботі.
 5. Монографії з історії та інших напрямках можна опублікувати тільки у вигляді окремого видання із зазначенням авторів та співавторів. Такі екземпляри розміщуються в бібліотеках.

Ми пропонуємо замовити монографію з будь-якої тематики, в тому числі англійською мовою, і гарантувати собі надійне положення в науковому співтоваристві. Автори компанії мають вчені ступені і багаторічний досвід написання науково-дослідницьких робіт. Багато з них є співавторами монографій. Саме тому результат перевершує всі очікування.

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ДЕ І ЯК ЗАМОВИТИ РОБОТУ?

Якщо потрібна монографія, купити її досить просто. Для цього потрібно:

 1. Зв'язатися з нашим менеджером, окреслити коло завдань, надати вихідний матеріал (за необхідності).
 2. Отримати договір про співпрацю, спрямований кур'єрською службою.
 3. Внести передоплату в офісі або через будь-яке відділення банку.
 4. Очікувати повідомлення про готовність результату, після чого перераховується решта вартості замовлення.
 5. Отримати монографію на електронну пошту та ознайомитися з матеріалом.
 6. Опублікувати інформацію (власними силами або з нашою допомогою).

Всі доробки включено у вартість. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника, ретельно опрацьовуємо концепцію і враховуємо всі побажання. Ваше авторство буде незаперечним – конфіденційність гарантована!

Встановлюючи, що таке монографія і де її замовити, майбутні автори часто нехтують критерієм надійності. Компанія «Дегрі-Сервіс» виправдовує довіру і націлена на ваш успіх! Довірте свою монографію кращим авторам!

Корисна інформація

Корисна інформація
Тема: Оформлення списку джерел
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення автореферату
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення дисертацій