Дисертації та наукові
статті на замовлення

ОФОРМЛЕННЯ СПИСКУ ЛІТЕРАТУРИ ДО НАУКОВОЇ РОБОТИ

Оформлення списку літератури
Ціни: від 200 грн.
Терміни: від 1 днів
Замовити

При підготовці дисертацій та інших науково-дослідних робіт оформлення списку літератури має важливе значення. Якість визначає зміст роботи і частково дає характеристику її автору. Порушення регламентації переліку джерел зіпсує загальне враження про матеріалі.

Стандарти і методичні рекомендації до дисертацій передбачають чіткі правила оформлення списку літератури. Достатньо часто у науковця немає можливості самостійно розібратися у правилах або невистачає часу. Компанія «Дегрі-Сервіс» пропонує написати або відкорегувати список літератури на замовлення.

В нашому штаті працюють досвідчені бібліографи. Ми маємо досвід оформлення списків понад 15 років. У роботі використовуємо найновіші правила та стандарти. Також, ми гарантуємо повну конфіденційність та збереження авторських прав. 

Звертайтесь до нашої компаніїї і Ви отримаєте якісний сервіс за оптимальну ціну! 

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і підбирає автора
Ви ставите перед
нами завдання

ДЕ І ЯК ЗАМОВИТИ ПРАВИЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ СПИСКУ ЛІТЕРАТУРИ

Для кожного виду робіт свої вимоги. Правила оформлення списку літератури до наукової статті і дисертації відрізняються. Але якщо в першому випадку підмогою стануть вимоги ВАК, то дисертаційні роботи вражають масштабом – в докторській дисертації кількість використаної літератури може досягати 600 позицій.

Особливості роботи визначають спосіб групування джерел монографій, дисертацій та інших видів:

 1. За алфавітом. Такий формат актуальний для невеликого списку, наприклад, у доповіді. При використанні декількох праць одного і того ж автора, його ПІБ вказується в кожному пункті, а матеріал розташовується в алфавітному порядку за назвою.
 2. За хронологією. Ця схема застосовується в дослідженнях історичного характеру. Критерієм розташування служить рік публікації. Такий формат часто застосовується в науковій статті, присвяченій історичній тематиці.
 3. По черговості згадки. Це найпоширеніший спосіб, яким, наприклад, проводиться формування посилань в доповіді. Але щодо дисертації цей список не доречний, оскільки не всі використані джерела згадуються в тексті.
 4. По систематичному розташуванню. Це оптимальний варіант при великих списках і коли реалізуються комплексні теми.

У будь-якій роботі оформлення списку літератури зобов'язує першочергово вказувати нормативно-правову базу, якщо така використовується. Особливо це актуально для офіційних документів. Автори нашої компанії неодноразово демонстрували, що знають,

як правильно дотримуватися методичних рекомендацій. Ми надаємо допомогу і консультацію нашим клієнтам.

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автор кандидат наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ПРИНЦИПИ СПІВПРАЦІ «ДЕГРІ-СЕРВІС»

Компанія «Дегрі-Сервіс» не сприймає багаторазового переписування вже готових робіт з мережі Інтернет. Кожне замовлення, незалежно від того, дисертація-це, автореферат або окремо список літератури, є унікальним авторським матеріалом, який глибоко опрацьований і особисто складений.

Ми допомагаємо привести в порядок наявний список літератури у відповідності з ДСТУ і внутрішніми вимогами, а також можемо самостійно підібрати джерела, доповнити існуючий перелік, правильно проставити і оформити посилання, зробити виноски, ввести цитати.

До нас звертаються із заявками написати дисертацію і супутні послуги замовники з усієї України, включаючи Київ. Кожен раз ми ставимо інтереси клієнта понад усе і орієнтуємося на його успішний результат. Саме тому головними принципами роботи є оперативність, якість, оптимальна вартість та надійні умови співпраці.

Якщо ви не знаєте правила оформлення списку літератури до своєї наукового праці і не маєте часу для самостійного форматування – звертайтеся. Ми гарантуємо абсолютну конфіденційність.

Корисна інформація

Корисна інформація
Тема: Оформлення списку джерел
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення автореферату
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення дисертацій
bestsite.kiev.ua