ОФОРМЛЕННЯ СПИСКУ ЛІТЕРАТУРИ ДО НАУКОВОЇ РОБОТИ

Сроки виконання:
від 1 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

При підготовці дисертацій та інших науково-дослідних робіт оформлення списку літератури має важливе значення. Якість визначає зміст роботи і частково дає характеристику її автору. Порушення регламентації переліку джерел зіпсує загальне враження про матеріалі.

Стандарти і методичні рекомендації до дисертацій передбачають чіткі правила оформлення списку літератури. Достатньо часто у науковця немає можливості самостійно розібратися у правилах або невистачає часу. Компанія «Дегрі-Сервіс» пропонує написати або відкорегувати список літератури на замовлення.

В нашому штаті працюють досвідчені бібліографи. Ми маємо досвід оформлення списків понад 15 років. У роботі використовуємо найновіші правила та стандарти. Також, ми гарантуємо повну конфіденційність та збереження авторських прав. 

Як оформити список літератури в дисертації ви також можете дізнатися з нашої статті в блозі.

ДЕ І ЯК ЗАМОВИТИ ПРАВИЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ СПИСКУ ЛІТЕРАТУРИ

Для кожного виду робіт свої вимоги. Правила оформлення списку літератури до наукової статті і дисертації відрізняються. Але якщо в першому випадку підмогою стануть вимоги ВАК, то дисертаційні роботи вражають масштабом – в докторській дисертації кількість використаної літератури може досягати 600 позицій.

Особливості роботи визначають спосіб групування джерел монографій, дисертацій та інших видів:

 1. За алфавітом. Такий формат актуальний для невеликого списку, наприклад, у доповіді. При використанні декількох праць одного і того ж автора, його ПІБ вказується в кожному пункті, а матеріал розташовується в алфавітному порядку за назвою.
 2. За хронологією. Ця схема застосовується в дослідженнях історичного характеру. Критерієм розташування служить рік публікації. Такий формат часто застосовується в науковій статті, присвяченій історичній тематиці.
 3. По черговості згадки. Це найпоширеніший спосіб, яким, наприклад, проводиться формування посилань в доповіді. Але щодо дисертації цей список не доречний, оскільки не всі використані джерела згадуються в тексті.
 4. По систематичному розташуванню. Це оптимальний варіант при великих списках і коли реалізуються комплексні теми.

У будь-якій роботі оформлення списку літератури зобов'язує першочергово вказувати нормативно-правову базу, якщо така використовується. Особливо це актуально для офіційних документів. Автори нашої компанії неодноразово демонстрували, що знають,

як правильно дотримуватися методичних рекомендацій. Ми надаємо допомогу і консультацію нашим клієнтам.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ПРИНЦИПИ СПІВПРАЦІ «ДЕГРІ-СЕРВІС»

Компанія «Дегрі-Сервіс» не сприймає багаторазового переписування вже готових робіт з мережі Інтернет. Кожне замовлення, незалежно від того, дисертація-це, автореферат або окремо список літератури, є унікальним авторським матеріалом, який глибоко опрацьований і особисто складений.

Ми допомагаємо привести в порядок наявний список літератури у відповідності з ДСТУ і внутрішніми вимогами, а також можемо самостійно підібрати джерела, доповнити існуючий перелік, правильно проставити і оформити посилання, зробити виноски, ввести цитати.

До нас звертаються із заявками написати дисертацію і супутні послуги замовники з усієї України, включаючи Київ. Кожен раз ми ставимо інтереси клієнта понад усе і орієнтуємося на його успішний результат. Саме тому головними принципами роботи є оперативність, якість, оптимальна вартість та надійні умови співпраці.

Якщо ви не знаєте правила оформлення списку літератури до своєї наукового праці і не маєте часу для самостійного форматування – звертайтеся. Ми гарантуємо абсолютну конфіденційність.

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати