ТЕМИ НАУКОВИХ ДИСЕРТАЦІЙ: ЯК ПІДІБРАТИ КРАЩИЙ ВАРІАНТ

Сроки виконання:
від 7 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (4 оценок, среднее: 4,75 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Наукова діяльність є безперервний пошук нового і актуального. Безсумнівно, теми наукових дисертацій не є винятком. Як правило, молоді вчені не завжди мають можливість самостійно реалізовувати дослідницьку діяльність. Іноді допомога потрібна на старті, а саме підібрати тему дисертації.

Теми наукових дисертацій продовжують поповнюватися новими напрямками. Якщо хочете, щоб ваша дослідницька робота була цікавою і перспективною, довірте розробку теми компанії «Дегри-Сервіс».

Ми, у свою чергу, гарантуємо дисертабельність, наукову новизну, а також практичну цінність підібраної теми. Після затвердження, Ви зможете звернутися до нас за підготовкою обгрунтування і власне самої дисертації.

Все ще думаєте, як підібрати тему дисертації? У нашій статті ви дізнаєтеся, які особливості і проблеми можуть виникнути при виборі теми наукової роботи. 

РОЗРОБКА ТЕМИ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Іноді тема кандидатської дисертації обирається самостійно і швидко. Деякі аспіранти спочатку бачать концепцію, мають приблизний план. І це удача. Складності можуть виникнути на етапі реалізації, коли з'ясується, що дослідження за обраним напрямом важке, або питання вже широко освітлений, і привнести щось нове фактично неможливо.

Теми докторських дисертацій, як правило, випливають із захищеної кандидатської роботи і часто є логічним продовженням дослідження. У цій частині докторант вже має більш усвідомлене уявлення. Але розробка теми та практична допомога можуть стати в нагоді і на цьому етапі.

Ключові правила, яким повинна відповідати тема дисертації:

 • представляти інтерес для самого автора;
 • бути сучасною, актуальною, соціально значущою та вигідно виділятися на тлі вже проведених схожих досліджень;
 • мати лаконічне і ємне формулювання. Надмірно широка постановка теми не допускається;
 • відповідати цілям і завданням, які автору буде під силу вирішити в рамках її розкриття;
 • підкріплюватися достатньою кількістю джерел і літератури. Дисертація – це не стаття, для її написання потрібно опрацювання десятків, а то і сотень джерел, які повинні відображатися в списку літератури. Цей аспект важливо враховувати, коли обираєте теми наукових дисертацій.

Компанія «Дегрі-Сервіс» (Україна) допоможе підібрати тему до будь якої дисертації, запропонує свої варіанти або відкоригує ваші ідеї. Ми обґрунтуємо обраний напрям,

доведемо актуальність, практичну значимість, місце та роль в сучасній науці, допоможемо спрогнозувати та спланувати подальшу концепцію.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ГАРАНТІЇ СПІВПРАЦІ «ДЕГРІ-СЕРВІС»

Компанія «Дегрі-Сервіс» приймає заявки з будь-якого регіону країни на всі види робіт аспірантів і докторантів. Офіс розташований в столиці, але для оформлення замовлення або оплати не потрібно їхати в Київ. Досить зв'язатися (перелінковка на контакти) з менеджером. Розрахунки проводяться через зручне відділення банку.

В рамках вибору теми під замовлення ми:

 • сформулюємо виявлені проблеми конкретного напрямку;
 • проаналізуємо програму аспірантури замовника;
 • вивчимо нещодавно захищені дисертації у вашому напрямку;
 • дамо оцінку перспективності теми, проаналізуємо наявність достатньої кількості джерел.

Готовий результат надсилається на електронну пошту. На кожну роботу надається річна гарантія, в рамках якої ми виконуємо безкоштовні доопрацювання. Такий формат актуальним, у тому числі, якщо ви замовляєте дисертацію під ключ, або її окремі розділи, і не обмежуєтеся лише темою.

Застосовуємо індивідуальний підхід, цінуємо ваш час і дорожимо репутацією. Саме тому виконуємо всі вимоги замовника та допомагаємо підібрати оптимальний, відповідний саме вам варіант. Співпраця залишається конфіденційною. Ваше авторство буде незаперечним.

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати