ТЕМИ НАУКОВИХ ДИСЕРТАЦІЙ: ЯК ПІДІБРАТИ КРАЩИЙ ВАРІАНТ

Підбір теми дисертації
Ціна: від 1 500 грн.
Терміни: від 7 днів
Замовити

Наукова діяльність є безперервний пошук нового і актуального. Безсумнівно, теми наукових дисертацій не є винятком. Як правило, молоді вчені не завжди мають можливість самостійно реалізовувати дослідницьку діяльність. Іноді допомога потрібна на старті, а саме підібрати тему дисертації.

Теми наукових дисертацій продовжують поповнюватися новими напрямками. Якщо хочете, щоб ваша дослідницька робота була цікавою і перспективною, довірте розробку теми компанії «Дегри-Сервіс».

Ми, у свою чергу, гарантуємо дисертабельність, наукову новизну, а також практичну цінність підібраної теми. Після затвердження, Ви зможете звернутися до нас за підготовкою обгрунтування і власне самої дисертації.

Все ще думаєте, як підібрати тему дисертації? У нашій статті ви дізнаєтеся, які особливості і проблеми можуть виникнути при виборі теми наукової роботи. 

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і визначає автора
Ви ставите перед
нами завдання

РОЗРОБКА ТЕМИ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Іноді тема кандидатської дисертації обирається самостійно і швидко. Деякі аспіранти спочатку бачать концепцію, мають приблизний план. І це удача. Складності можуть виникнути на етапі реалізації, коли з'ясується, що дослідження за обраним напрямом важке, або питання вже широко освітлений, і привнести щось нове фактично неможливо.

Теми докторських дисертацій, як правило, випливають із захищеної кандидатської роботи і часто є логічним продовженням дослідження. У цій частині докторант вже має більш усвідомлене уявлення. Але розробка теми та практична допомога можуть стати в нагоді і на цьому етапі.

Ключові правила, яким повинна відповідати тема дисертації:

 • представляти інтерес для самого автора;
 • бути сучасною, актуальною, соціально значущою та вигідно виділятися на тлі вже проведених схожих досліджень;
 • мати лаконічне і ємне формулювання. Надмірно широка постановка теми не допускається;
 • відповідати цілям і завданням, які автору буде під силу вирішити в рамках її розкриття;
 • підкріплюватися достатньою кількістю джерел і літератури. Дисертація – це не стаття, для її написання потрібно опрацювання десятків, а то і сотень джерел, які повинні відображатися в списку літератури. Цей аспект важливо враховувати, коли обираєте теми наукових дисертацій.

Компанія «Дегрі-Сервіс» (Україна) допоможе підібрати тему до будь якої дисертації, запропонує свої варіанти або відкоригує ваші ідеї. Ми обґрунтуємо обраний напрям,

доведемо актуальність, практичну значимість, місце та роль в сучасній науці, допоможемо спрогнозувати та спланувати подальшу концепцію.

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ГАРАНТІЇ СПІВПРАЦІ «ДЕГРІ-СЕРВІС»

Компанія «Дегрі-Сервіс» приймає заявки з будь-якого регіону країни на всі види робіт аспірантів і докторантів. Офіс розташований в столиці, але для оформлення замовлення або оплати не потрібно їхати в Київ. Досить зв'язатися (перелінковка на контакти) з менеджером. Розрахунки проводяться через зручне відділення банку.

В рамках вибору теми під замовлення ми:

 • сформулюємо виявлені проблеми конкретного напрямку;
 • проаналізуємо програму аспірантури замовника;
 • вивчимо нещодавно захищені дисертації у вашому напрямку;
 • дамо оцінку перспективності теми, проаналізуємо наявність достатньої кількості джерел.

Готовий результат надсилається на електронну пошту. На кожну роботу надається річна гарантія, в рамках якої ми виконуємо безкоштовні доопрацювання. Такий формат актуальним, у тому числі, якщо ви замовляєте дисертацію під ключ, або її окремі розділи, і не обмежуєтеся лише темою.

Застосовуємо індивідуальний підхід, цінуємо ваш час і дорожимо репутацією. Саме тому виконуємо всі вимоги замовника та допомагаємо підібрати оптимальний, відповідний саме вам варіант. Співпраця залишається конфіденційною. Ваше авторство буде незаперечним.

Останні статті

Дізнавайтеся про важливе

Вкажіть свою адресу електронної пошти, щоб отримувати повідомлення про нові записи в цьому блозі.

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.