ПЛАН ДИСЕРТАЦІЇ: НАПИСАННЯ, ОБҐРУНТУВАННЯ, ОФОРМЛЕННЯ

Сроки виконання:
від 7 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

План дисертації є запорукою, що робота на здобуття наукового ступеня буде цілісною та логічно побудованою. Складання плану є не простим завданням. Оскільки для цього необхідно опрацювати багато літератури та мати чітке уявлення про майбутню роботу.  Якщо немає навичок та впевненості в цьому слід звернутись до професіоналів в «Дегрі-Сервіс».

У компанії «Дегрі-Сервіс» можна замовити розгорнутий план дисертації. В рамках кандидатської або докторської дмисертації це особливо важливо. Тому що, взначний обсяг матеріалу та складність поставлених завдань вимагають попередньої підготовки. План – це своєрідний орієнтир, відображення логічної послідовності і суті наукової праці.

ОСОБЛИВОСТІ ПЛАНУ ДО ДИСЕРТАЦІЇ

Скласти план дисертації на початку діяльності і зупинитися на початковій версії практично ніколи не вдається. Також в процесі дослідження змінюється обґрунтування, так і перетворюється план. Видозміни допускаються. Головна мета плану зводиться до окреслення ключових елементів дослідження.

Відповідаючи на ключове питання, як написати план, важливо враховувати наступні аспекти:

 1. Формулювання мети і завдання, конкретизація проблеми.
 2. Публікація оглядової статті (матеріалу).
 3. Методологічний аспект дослідження. Додаток публікації, яка описує цей етап.
 4. Програмне забезпечення для реалізації завдань дослідження (якщо таке потрібно).
 5. Пункт, присвячений експерименту, і публікація, яка його описує.
 6. Впровадження результатів, опис дослідницького досвіду.

Це загальні рекомендації, які важливо переглянути перед тим, як скласти план дисертації. Конкретика пунктів можлива тільки після вибору теми і вектора докторської чи кандидатської дисертації.

Пункти плану є відображенням змістовної частини і візуальним орієнтиром структури наукової праці. Вони не повинні сковувати дослідницьку думку. Хороший план завжди характеризується динамічністю. Незважаючи на те, що вже на етапі планування слід зробити акцент на всіх аспектах, не варто забувати про ймовірності випадкових відкриттів.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ЯК ЗАМОВИТИ НАПИСАННЯ ПЛАНУ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗАМОВЛЕННЯ ТА НАШІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ

Компанія «Дегрі-Сервіс» складає на замовлення план дисертації в рамках окремої послуги і проводить дослідження на замовлення «з нуля», включаючи вибір тематики і оформлення плану. Територіальне охоплення – вся Україна. У нашій команді працюють кваліфіковані автори, які самі є кандидатами і докторами наук, тому достовірно розбираються в специфіці процесу.

Ми чітко знаємо, що складання плану та його деталізація у вигляді написання розділів дисертацій повинні проходити послідовно і мати чіткий логічний зв'язок. Грамотно складений план – запорука цілісної, логічно зв'язаної дисертації. Для аспіранта, у якого немає достатнього досвіду, така задача може виявитися не під силу.

Наші принципи:

 • індивідуальний підхід, повне занурення в тему;
 • оперативність, чітке дотримання термінів;
 • абсолютна грамотність і висока унікальність;
 • безкоштовні доопрацювання, гарантія на всі роботи, виконані під замовлення строком на 12 місяців;
 • збереження в таємниці інформації про замовника, дотримання принципів професійної етики.

Крім того, передбачена зручна система розрахунків. Незважаючи на те, що офіс знаходиться в місті Київ, оформити заявку і перерахувати кошти можна з будь-якого офісу банку. Підтвердженням надійності співробітництва є договір, що подається кур'єрською службою.

Наші основні клієнти звернулися в компанію за рекомендацією і не пошкодували про зроблений вибір. Ми виправдовуємо довіру і вартість. Якщо вам потрібен розгорнутий план дисертації – звертайтеся! Будемо раді новим рекомендаціям.

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати