ПУБЛІКАЦІЯ ТЕЗ КОНФЕРЕНЦІЙ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Сроки виконання:
від 14 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Однією з важливих задач, які супроводжують діяльність аспірантів, а також докторантів, є публікація тез конференції. Це простий і ймовірно кращий спосіб донесення громадськості інформації про наукове дослідження. Не тільки претендентам наукових ступенів важлива публікація тез у збірках конференцій, а й студентам, ученим.

 

Компанія «Дегрі-Сервіс» допоможе опублікувати тези на замовлення. Ми беремо на себе повне оформлення та підготовку тез до публікацій та спілкування з редакціями. Також ми можемо надати послуги з написання тез конференцій. Завжди раді співпраці й новим рекомендаціям!

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і визначає автора
Ви ставите перед
нами завдання

ЯК ПИСАТИ Й ДЕ РОЗМІСТИТИ ТЕЗИ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ?

 

Реалії сьогодення такі: неопублікована наукова робота не вважається завершеною. У цьому зв'язку особливо актуальні тези конференцій та інші наукові публікації. Вони належать до науково-дослідної групи публікацій і дозволяють лаконічно сформулювати основні ідеї проведеного дослідження.

 

Важливо знати:

 1. Тези для публікації повинні бути актуальними й відповідати темі. Якщо мова йде про доповіді, то в більшості випадків у них посилаються на вже опублікований матеріал дослідження.

 2. Уся викладена в тезах інформація повинна бути достовірною, потрібне дотримання точності фактичних даних.

 3. Висуваються високі вимоги до оригінальності та унікальності матеріалу тез для конференції.

 4. Посилання на літературу і джерела в тезах не передбачені. При цьому автори можуть робити посілання на власні роботи.

 

Недотримання вимог до змісту та оформлення тез може спричинити відхилення публікації тез без можливості подальшого розміщення. Залежно від видання, в якому будуть публікуватися тези, передбачено різні вимоги. Спеціалісти компанії "Дегрі-Сервіс" мають багаторічний досвід публікаційної діяльності. Ми допоможемо вибрати оптимальне джерело для публікації тез і підготуємо матеріал, який буде відповідати всім критеріям.

 

Правильно сформульовані та оформлені тези дозволяють продемонструвати потенціал дослідника і професійний авторський рівень. Якщо у вас немає часу, фінансових можливостей або бажання самостійно розбиратися з питанням, звертайтеся в компанію «Дегрі-Сервіс». На нашому рахунку вже близько трьох тисяч успішних публікацій різного профілю.

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

ЯК ЗАМОВИТИ ПУБЛІКАЦІЮ ТЕЗ ВЧЕНОМУ ТА АСПІРАНТУ?

 

Автори компанії мають багаторічний досвід роботи з науковими публікаціями, тому не з чуток знають, як писати тези, статті й доповіді, де їх розмістити і який журнал краще вибрати в кожному конкретному випадку. Усі роботи для аспірантів і докторантів на замовлення виконують володарі наукових ступенів.

 

 1. Зв'яжіться з нашим менеджером. Уточніть усі параметри й умови замовлення. Оформіть заявку.

 2. Внесіть передоплату (у найближчому банківському відділенні або в київському офісі).

 3. Отримайте договір (надсилається кур'єрською службою).

 4. Після повідомлення про готовність результату перекажіть решту коштів.

 5. Ознайомтеся з результатом, висловіть побажання щодо доопрацювання або коригування.

 

На кожну послугу ми надаємо гарантію на один рік. Усі доопрацювання виконуються безкоштовно. Гарантується абсолютна конфіденційність, оскільки вся інформація про замовника й замовлення зберігається на захищених серверах. Надаємо консультаційну та практичну підтримку. Звертайтеся!

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Відгуки клієнтів

Рейтинг (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Останні статті

Дізнавайтеся про важливе

Вкажіть свою адресу електронної пошти, щоб отримувати повідомлення про нові записи в цьому блозі.

Більше не відображати це вікно

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.