Дисертації та наукові
статті на замовлення

Про компанію

Компанія “Дегри-Сервіс” була осзаснована у 2003 році. На сьогоднішній день нами гарантується щоденне забезпечення професіоналізму та науковості послуг. Це засновано на власних досягненнях у сфері наукової діяльності. Крім того, ми надаємо якісну інформаційну підтримку протягом всього періоду співробітництва. Більш детально про компанію нижче.

Наша компанія надає широкий спектр інформаційно-консультаційних послуг, спрямованих на допомогу аспіранту (здобувачу, докторанту) в процесі написання дисертаційної роботи, а також на інформаційному забезпеченні інших наукових робіт (від підготовкки обгрунтування теми диссертації, публікацій наукових статей у виданнях (ВАК / Scopus / WoS) до написання монографії).

Історична довідка про компанію

2003 рік – про нашу компанію майже нічого невідомо. Вихід на ринок інформаційно-консультаційних послуг у сфері юридичних, економічних, соціологічних та філософських наук. Відкриття представництва компанії в місті Києві.

2004 рік – розширення кількості наукових співробітників та переліку спеціальних за
якими ми надаємо інформаційні послуги.

2005 рік – укладення договорів із науковими виданняим про  публікації статей.

2008 рік – відкриття другого представництва компанії у місті Києві.

2009 рік – введення єдиних стандартів управління та контролю якості послуг, які надає наша компанія.

2010 рік – створення та відкриття веб-сайту, спрямованого на інформаційну підтримку наукових пошуків.

2011-2013 рік – створення умов  та відпрацювання на практиці надання інформаційно-консультаційних послуг у різних містах України: Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Чернівці та інші міста України.

2014 рік – встановлення плідного співробітництва з видавництвами наукових журналів зарубіжних країн, а також журналів, які входять у списки Scopus / WoS та інші наукометричні бази данних.

2015-2019 рік – про нашу компанію пишуть відгуки і знає багато науковців. Опубліковано більше 900 статей у виданнях Scopus / WoS як одноосібних, так і у співавторстві.

2020-… рік – продовження активного розвитку.

Завдяки ефективному багаторічному досвіду роботи на сьогодні компанія «Дегрі-Сервіс» володіє потужною матеріально-технічною базою і займає провідні позиціями в галузі інформаційно-наукових послуг не тільки в Україні, а й в зарубіжних країнах.

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і підбирає автора
Ви ставите перед
нами завдання

Наші гарантії

Підтримка
  • Швидкі правки
  • Особистий менеджер
  • Допомога 24/7
Захист
  • Повна конфіденційність
  • Офіційний договір
  • Гарантія 12 місяців
Якість
  • Автор кандидат наук
  • Перевірка на плагіат
  • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Корисна інформація

Корисна інформація
Тема: Оформлення списку джерел
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення автореферату
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення дисертацій
Приклад публікації Scopus
Тема: When the music's over. Does music skill transfer to children's and young adolescents' cognitive and academic skills?
bestsite.kiev.ua