ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ДИСЕРТАЦІЇ В УКРАЇНІ

Сроки виконання:
від 3 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Крім змістовної частини дослідження важливе значення має правильне оформлення дисертації. Точність дотримання норм і стандартів. А також, грамотне розміщення посилань, упорядкування списку використаних джерел. В результаті, це дозволить уникнути проблем на захисті.

Компанія «Дегри-Сервіс» виконає на замовлення оформлення дисертації за вимогами ДСТУ і ВАК України. Ми працюємо на ваш успіх, тому гарантуємо високу якість в найкоротші терміни. У нас можна купити всі види робіт для докторантів і аспірантів.

Виконання даної послуги в нашій компанії надають професійні редактори, які мають практичний досвід у даній сфері. З нашої точки зору, краще зайвий раз перевірити ще раз правильність оформлення. Також у нашому блозі ви можете прочитати про тонкощі оформлення формул в дисертації, та як оформити дисертацію самостійно.

ОФОРМЛЕННЯ ДОКТОРСЬКОЇ І КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ ЗА ПРАВИЛАМИ ВАК

Вимоги ВАК до оформлення докторської чи кандидатської дисертації достатньо об'ємні та складні. Короткий перелік:

 1. Чітке дотримання структури. Оформлення дисертації передбачає підготовку титульного аркуша. Вступ, основна частина з декількох пунктів і підпунктів, висновки, список використаної літератури, перелік умовних скорочення, додатки.
 2. Вимоги печатки згідно з ДСТУ 3008-95. Для цих цілей використовується комп'ютерна техніка видавництв або друкарень. Для розміщення таблиць застосовується формат А3, для основного тексту – А4. Україна не встановлює жорсткий ліміт щодо обсягу. Рекомендований розмір дисертацій становить 150-190 сторінок. Якщо мова йде про кандидатське дослідження – до 150 сторінок. Важливо дотримуватися вимоги щодо шрифту, інтервалу, кольору друку, щільності тексту.
 3. Дотримання вимог до оформлення титульної сторінки, яка не може виглядати довільним чином. Важливо не забувати про особистий підпис автора на титульному аркуші готового варіанту.
 4. Дотримання порядку і послідовності в розміщенні структурних частин як самої дисертації, так і супутніх замовлень, наприклад, автореферату. Обов'язково наявність бібліографічного списку. При цьому розділ з умовними скороченнями може не передбачатися.

Зверніть увагу! Якісно виконане оформлення дисертації не допускає перевантаження тексту особистими займенниками і формулюваннями із словосполучень «я думаю», «я вважаю», «на нашу думку». Загальні фрази і тавтологія неприйнятні. Важливо абсолютна відповідність пунктів утримання всіма заголовками.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ЧОМУ У НАС ВАРТО ЗАМОВИТИ ОФОРМЛЕННЯ ДИСЕРТАЦІЇ?

Компанія «Дегрі-Сервіс» надає весь спектр послуг стосовно дисертаційних робіт, включаючи оформлення дисертацій. У нас можна купити автореферати, доповіді, тези, монографії та інші види наукових робіт, включаючи самі дисертації або їх частини. Застосовуємо виключно індивідуальний підхід і несемо відповідальність за якість.

Наші переваги:

 1. Професійний та кваліфікований авторський колектив. Всі роботи для здобувачів вчених ступенів пишуть аспіранти і дисертанти.
 2. Абсолютна грамотність, читання коректури, перевірка матеріалу на Антиплагіат. ВУЗ та інші програм мережі Інтернет.
 3. Правильність оформлення у відповідності з вимогами ВАК (Київ, Україна), методичними рекомендаціями.
 4. Диференційована система оплати.
 5. Ввічливі працівники і менеджери, які дадуть відповіді на всі питання, включаючи, де і як замовити оформлення, скільки коштує послуга.
 6. Максимально короткі терміни виконання.
 7. Гарантія на виконану роботу на 12 місяців.
 8. Конфіденційність співробітництва.
 9. Оптимальне співвідношення параметрів ціна і якість.

Ми орієнтовані на ваш успішний захист, тому кожен крок націлений на досягнення правильного результату. Оформимо дисертацію швидко і недорого, а ви можете зайнятися нагальними справами або зосередитися на головному. Довірте своє дослідження професіоналам, і правила оформлення дисертації будуть дотримані з максимальною точністю.

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати