Дисертації та наукові
статті на замовлення

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ДИСЕРТАЦІЇ В УКРАЇНІ

Оформлення дисертації
Ціни: від 2000 грн.
Терміни: від 3 днів
Замовити

Крім змістовної частини дослідження важливе значення має правильне оформлення дисертації. Точність дотримання норм і стандартів. А також, грамотне розміщення посилань, упорядкування списку використаних джерел. В результаті, це дозволить уникнути проблем на захисті.

Компанія «Дегри-Сервіс» виконає на замовлення оформлення дисертації за вимогами ДСТУ і ВАК України. Ми працюємо на ваш успіх, тому гарантуємо високу якість в найкоротші терміни. У нас можна купити всі види робіт для докторантів і аспірантів.

Виконання даної послуги в нашій компанії надають професійні редактори, які мають практичний досвід у даній сфері. З нашої точки зору, краще зайвий раз перевірити ще раз правильність оформлення. Тому, звертайтеся в нашу компанію за професійною допомогою.

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і підбирає автора
Ви ставите перед
нами завдання

ОФОРМЛЕННЯ ДОКТОРСЬКОЇ І КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ ЗА ПРАВИЛАМИ ВАК

Вимоги ВАК до оформлення докторської чи кандидатської дисертації достатньо об'ємні та складні. Короткий перелік:

 1. Чітке дотримання структури. Оформлення дисертації передбачає підготовку титульного аркуша. Вступ, основна частина з декількох пунктів і підпунктів, висновки, список використаної літератури, перелік умовних скорочення, додатки.
 2. Вимоги печатки згідно з ДСТУ 3008-95. Для цих цілей використовується комп'ютерна техніка видавництв або друкарень. Для розміщення таблиць застосовується формат А3, для основного тексту – А4. Україна не встановлює жорсткий ліміт щодо обсягу. Рекомендований розмір дисертацій становить 150-190 сторінок. Якщо мова йде про кандидатське дослідження – до 150 сторінок. Важливо дотримуватися вимоги щодо шрифту, інтервалу, кольору друку, щільності тексту.
 3. Дотримання вимог до оформлення титульної сторінки, яка не може виглядати довільним чином. Важливо не забувати про особистий підпис автора на титульному аркуші готового варіанту.
 4. Дотримання порядку і послідовності в розміщенні структурних частин як самої дисертації, так і супутніх замовлень, наприклад, автореферату. Обов'язково наявність бібліографічного списку. При цьому розділ з умовними скороченнями може не передбачатися.

Зверніть увагу! Якісно виконане оформлення дисертації не допускає перевантаження тексту особистими займенниками і формулюваннями із словосполучень «я думаю», «я вважаю», «на нашу думку». Загальні фрази і тавтологія неприйнятні. Важливо абсолютна відповідність пунктів утримання всіма заголовками.

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автор кандидат наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ЧОМУ У НАС ВАРТО ЗАМОВИТИ ОФОРМЛЕННЯ ДИСЕРТАЦІЇ?

Компанія «Дегрі-Сервіс» надає весь спектр послуг стосовно дисертаційних робіт, включаючи оформлення дисертацій. У нас можна купити автореферати, доповіді, тези, монографії та інші види наукових робіт, включаючи самі дисертації або їх частини. Застосовуємо виключно індивідуальний підхід і несемо відповідальність за якість.

Наші переваги:

 1. Професійний та кваліфікований авторський колектив. Всі роботи для здобувачів вчених ступенів пишуть аспіранти і дисертанти.
 2. Абсолютна грамотність, читання коректури, перевірка матеріалу на Антиплагіат. ВУЗ та інші програм мережі Інтернет.
 3. Правильність оформлення у відповідності з вимогами ВАК (Київ, Україна), методичними рекомендаціями.
 4. Диференційована система оплати.
 5. Ввічливі працівники і менеджери, які дадуть відповіді на всі питання, включаючи, де і як замовити оформлення, скільки коштує послуга.
 6. Максимально короткі терміни виконання.
 7. Гарантія на виконану роботу на 12 місяців.
 8. Конфіденційність співробітництва.
 9. Оптимальне співвідношення параметрів ціна і якість.

Ми орієнтовані на ваш успішний захист, тому кожен крок націлений на досягнення правильного результату. Оформимо дисертацію швидко і недорого, а ви можете зайнятися нагальними справами або зосередитися на головному. Довірте своє дослідження професіоналам, і правила оформлення дисертації будуть дотримані з максимальною точністю.

Корисна інформація

Корисна інформація
Тема: Оформлення списку джерел
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення автореферату
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення дисертацій
bestsite.kiev.ua