Гарантії та умови

Гарантії та умови забезпечення конфіденційності

Основним принципом роботи компанії «Дегрі-Сервіс» є наукова новизна, актуальність і практична значущість текстів. Ці гарантії ми надаємо кожному замовнику, тому наші умови забезпечують комфортність і легкість співпраці.

Наші Гарантії

1. Висока унікальність усіх текстів: усі роботи перевіряються в системах Антиплагіат ВАК і Антиплагіат Інтернет. За результатом перевірки видається сертифікат із зазначенням % запозичень.

2. Усе співробітництво проходить у рамках договору, який складено відповідно до чинного законодавства України.

3. На всі підготовлені тексти ми надаємо гарантію від 6 до 12 місяців за умови, що не змінюється тема і план. Гарантія має на увазі безкоштовні виправлення зауважень.

4. Усі тексти робіт у нас пишуть автори, які мають науковий ступінь. Мають досвід у сфері написання наукових текстів на замовлення. Крім того, публікують свої статті в рейтингових журналах, щоб підвищити кваліфікацію.

5. Ми надаємо можливість Замовнику отримати джерела й матеріали, які застосовувалися в роботі над його замовленням, а зокрема, над дисертацією, монографією, статтею або тезами.

6. Ми гарантуємо, що в нашій роботі буде повна прозорість і комфортні умови співпраці. А також надаємо можливість прямого спілкування з автором робіт.

7. Наша компанія гарантує повернення коштів за умови невиконання взятих на себе зобов’язань. Щоб переконати Вас у нашому прагненні до високої якості. Науковість текстів, які виконуються нами на замовлення, з точки зору багатьох учених, має навищі показники.

Конфіденційність:

1. Одним із пріоритетів роботи нашої компанії є збереження в таємниці самого факту замовлення. А також будь-якого виду роботи й усіх персональних даних замовника. Що, безсумнівно, належним чином відображено не тільки в політиці конфіденційності, а й у договорі.

2. Конфіденційність співпраці гарантується нашою компанією. А також автором самої роботи. Важливо, щоб і замовник зберігав у таємниці інформацію про нашого автора, який також зацікавлений у збереженні свого авторитету й положення в науковому товаристві.

Гарантії та умови, які були позначені вище, підкріплюються нашим договором, з яким Ви можете ознайомитися у нас в офісі або віддалено.

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і визначає автора
Ви ставите перед
нами завдання

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.