ЯКІ ПОТРІБНІ ДОКУМЕНТИ ДО ЗАХИСТУ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ?

Сроки виконання:
від 3 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Документи, необхідні для захисту дисертації, конкретизуються вимогами ВАК і спеціальною радою. Захист науково-дослідницької роботи передбачає складний підготовчий процес. Компанія «Дегрі-Сервіс» допоможе підготувати та укомплектувати потрібний матеріал.

Документи для захисту кандидатської дисертації являють собою значний перелік з важливих пунктів. Компанія «Дегрі-Сервіс» виконає на замовлення автореферат, відгук, доповідь та ін.  для підготовки до успішного захисту.

В нашій компаії працюють досвідчені фахівці. Всі роботи виконуються кандидатами та докторами наук. Основними принципами співробітництва є: конфіденційність, надійність, професійність, 100% гарантія.

Замовляючи послуги в нашій компанії Ви можете бути впевненим у їх якості на 100%.

ЩО НАДАЄТЬСЯ НА ЗАСІДАННЯ РАДИ?

Перше, на що потрібно звернути увагу, - документи для подання дисертації до ради. В рамках засідання спеціалізованої вченої ради і передзахисту потрібно:

 • надання відомостей про опонентів, яких претендент планує залучати (форма 24, контактні дані, для перерахування винагороди за їхню роботу);
 • експертний висновок на автореферат і саму дисертацію, який повинен виключати факт утримання в цих роботах відомостей секретної категорії від суб'єктів господарювання, на яких виконувались роботи;
 • розсилання автореферату (проекту) у вигляді додаткового списку фахівців та установ, які не входять в базовий список розсилки;
 • проект висновку комісії ради.

У нас можна замовити документацію для докторської чи кандидатської дисертації. Автори команди неодноразово успішно готували не тільки самі дослідні роботи, але і надавали супутні послуги для якісної підготовки до презентації наукової роботи.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ЗАХИСТУ ДИСЕРАТЦІЇ?

Першорядний акцент зводиться до відповідності дисертації та автореферату вимогам ВАК у частині достатньої кількості наукових публікацій, грамотного оформлення з дотриманням стандартів, новизни, обґрунтованості та аргументованості наукової проблематики.

Попередньо в нашу компанію можна звернутися для затвердження теми, складання плану і тез, написання дисертацій та її частин. Ми зарекомендували себе як надійні партнери на ринку інформаційних послуг в місті Києві та по всій Україні, і нам можна довіряти.

У рамках проходження захисту алгоритм дій наступний:

 1. Підготовка та комплектація документів.
 2. Подання документації раді.
 3. Проведення бесіди з головою. При цьому при собі потрібно мати заяву і семінарський відгук.
 4. Доповідь у вигляді короткого огляду проблематики, яка вирішується в рамках дисертації.
 5. Подання повідомлення про захист до відповідного джерела (для кандидатських дисертацій – це Науковий світ).
 6. Розгляд науково-дослідної роботи, підготовка обраними членами ради попереднього заключення.
 7. Друк автореферату, його розсилка опонентам, розсилка дисертації.
 8. Підготовка до захисту, яка може відбутися не раніше, ніж через місяць.

За підготовчий до основного захисту період потрібно повідомити сторони про дату, місце і час захисту, і підготувати заключний проект спецради. Всі ці послуги можна замовити в компанії «Дегрі-Сервіс» терміново і недорого.

Для того щоб нервове напруження перед захистом не відволікали від головного, наші автори підготують автореферат, доповідь, відгук, проект і інші завдання, які максимально відповідатимуть дисертації і вимогам. Ви заощадите час і зусилля. Ми вдячні за довіру і гарантуємо всебічну підтримку до захисту. Ціна на замовлення послуг стане додатковим приємним бонусом.

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати