Дисертації та наукові
статті на замовлення

АВТОРЕФЕРАТ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗАМОВЛЕННЯ: СПЕЦИФІКА І УМОВИ

Автореферат дисертації
Ціни: від 5 000 грн.
Терміни: від 10 днів
Замовити

Автореферат – невід’ємна частина комплекту для захисту дисертації. Він ґрунтується на так званому паспорті спеціальності. Представляє собою короткий виклад дослідної роботи. Автореферат дисертації є коротким викладом особливостей та специфіки дослідження.

Це обов’язковий елемент допуску до захисту. При правильному складанні він є підмогою аспіранту під час захисту. Автори компанії «Дегрі-Сервіс» знають, як написати автореферат дисертації. А також, відгук на автореферат, оформлення дисертації та навіть реферат аспіранта

Як ми працюємо

Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки
Оформляється договір і вноситься передоплата
Менеджер оцінює
і підбирає автора
Ви ставите перед
нами завдання

СТРУКТУРА ТА ОФОРМЛЕННЯ АВТОРЕФЕРАТУ

Вимоги до оформлення і змісту припускають, що автореферат, незалежно від тематики та специфіки, завжди складається з таких структурних елементів:

 1. Вступна частина. Це формулювання загального уявлення про кандидатську дисертацію або інше дослідження. У цій частині викладається актуальність досліджуваної проблеми і новизна, конкретизуються цілі і завдання, рішення цілей дослідження.
 2. Основна частина. Її призначення – деталізація використаних підходів і методів, виклад доводів, яка буде структура роботи, її обсяг. У цій частині формулюється і обґрунтовується кілька аргументованих висновків. Якщо має місце відображення власної думки, в роботі обов'язково вказується позначка на цей факт.
 3. Заключна частина. Зміст розділу містить інформацію про джерела дослідження, які повинні мати відношення до розкритої проблематики. Оформлення списку літератури у відповідності з прийнятими стандартами.

Написання автореферату передбачає, що будуть враховуватися вимоги ВАК і конкретні рекомендації, які впроваджує Україна у своїх ВУЗах. Такий формат роботи завжди викладається в науковому стилі. Обов'язково дотримання діапазону унікальності.

Компанія «Дегрі-Сервіс» надає допомогу аспірантам та докторантам у написанні всіх видів наукових робіт, включаючи автореферат дисертації та відгук на автореферат з економіки, права, медицини та багатьох інших наук. А також, надає допомогу в апробації результатів дисертації. Ми демонструємо, що співпраця може бути надійною, а відношення – сумлінним.

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автор кандидат наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Юлий Константинович

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ЯК ЗАМОВИТИ АВТОРЕФЕРАТ?

Замовити автореферат та інші види наукових робіт можна особисто в офісі в місті Київ або з будь-якого регіону по телефону, шляхом оформлення он-лайн заявки. Для цього необхідно:

 • узгодити з менеджером всі ключові умови, включаючи тематику, вартість, терміни, конкретизувати пункти договору про співпрацю (який без зволікання надсилається кур'єрською службою);
 • внести передоплату шляхом звернення до найближчої банківської установи;
 • після повідомлення про те, що автореферат готовий, перерахувати вартість, що залишилася, на замовлення;
 • отримати матеріал по електронній пошті, ознайомитися, при необхідності внести зауваження для доопрацювання.

Надається 12-місячна гарантія, тому всі доробки в цей період здійснюються безкоштовно. Ми забезпечуємо повну конфіденційність клієнтів і надійно захищаємо приватну інформацію на спеціальних серверах.

В компанії можна купити автореферат дисертації та відгук на нього англійською мовою. Всі замовлення виконують автори з науковими ступенями, що дозволяє гарантувати потрібний результат.

Ми вдячні за ваші рекомендації та дорожимо репутацією. Саме тому кожна заявка на замовлення – професійний виклик, з яким автори успішно справляються. Підтвердженням служать сотні успішно захищених дисертацій, тисячі публікацій і численні відгуки задоволених клієнтів, вже досягли цілей!

Корисна інформація

Корисна інформація
Тема: Оформлення списку джерел
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення автореферату
Корисна інформація
Тема: Вимоги до оформлення дисертацій
bestsite.kiev.ua