АВТОРЕФЕРАТ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗАМОВЛЕННЯ: СПЕЦИФІКА І УМОВИ

Сроки виконання:
від 10 днів
Гарантія:
4 місяці
Унікальність:
85-95%

Як ми працюємо

Ви ставите перед
нами завдання
Менеджер оцінює
і визначає автора
Оформляється договір і вноситься передоплата
Виконуються роботи
і вносяться необхідні правки

Наші гарантії

Підтримка
 • Швидкі правки
 • Особистий менеджер
 • Допомога 24/7
Захист
 • Повна конфіденційність
 • Офіційний договір
 • Гарантія 12 місяців
Якість
 • Автори – кандидати й доктори наук
 • Перевірка на плагіат
 • Досвід роботи з 2003 р

Відгуки клієнтів

Рейтинг (12 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Юлий Константинович 4.9

Обратился в компанию Дегри Сервис для получения помощи в работе над кандидатской диссертацией, могу сказать всем – эта компания действительно делает все, что обещает. Работа подготавливалась по главам и в точно оговоренный срок, правки выполнялись качественно, оказывали консультативную помощь и оплату можно было вносить поэтапно! От работы с вами одни положительные эмоции. Спасибо.

Владимир Михайлович 5.0

В вопросе написания научных статей нет лучше профессионалов, чем Дегри Сервис. Огромная благодарность за серию статей по публичному праву и за помощь в их публикации. Рекомендую всем!

Катерина Павловна 5.0

Не успевала написать научную статью в срок, поэтому обратилась в Дегри Сервис, о чем ни капельки не пожалела. Имея в прошлом «печальный опыт» с заказом работ, могу смело всем рекомендовать эту компанию. Статья прошла рецензирование и проверку на уникальность с первого раза!

Елена Иванова 4.8

Оказали квалифицированную консультацию и помощь в подборе и обработке информации для монографии, все было сделано качественно и в срок. Спасибо.

Катерина Пайчук, КНУ 5.0

Радует, что есть еще такие профессионалы как Дегри Сервис. Заказывала несколько научных статей по экономическому направлению, все они были написаны на высочайшем уровне, и были допущены к публикации с минимальными правками, порадовала высокая уникальность и соответствие требованиям. Спасибо большое за отличную работу, обязательно обращусь к вам еще.

Антоніна 5.0

Дякую за якісно виконане наукове дослідження, я знайшла компанію якій можна довіряти і впевнено всім рекомендую Дергі Сервіс!

Петро Андрійович 4.9

Звернувся в Дергі по рекомендації друга, з метою замовлення наукової статті та її публікації в іноземному виданні. Усі мої побажання було виконано і статтю було опубліковано вчасно. Дякую!

Інна Сергієнко 5.0

Все ідеально, спасибі вам!

Автореферат – невід’ємна частина комплекту для захисту дисертації. Він ґрунтується на так званому паспорті спеціальності. Становить стислий виклад особливостей та специфіки наукової роботи. Якщо ви не знаєте, як написати автореферат дисертації, в нашій статті блогу ви знайдете корисні поради та правила.

Автореферат –це обов’язковий елемент допуску до захисту. При правильному складанні він є допомогою аспіранту під час захисту. Автори компанії «Дегрі-Сервіс» знають, як тільки написати автореферат, а й відгук на автореферат, як оформити дисертацію  та навіть реферат аспіранта

СТРУКТУРА ТА ОФОРМЛЕННЯ АВТОРЕФЕРАТУ

 

Згідно з вимогами до оформлення і змісту автореферат, незалежно від тематики та специфіки, завжди складається з таких структурних елементів:

 1. Загальна характеристика роботи. Це формулювання загального уявлення про кандидатську дисертацію або інше дослідження. У цій частині викладається актуальність досліджуваної проблеми й новизна, конкретизуються цілі й завдання рішення цілей дослідження – основні елементи вступної частини дисертаційної праці. Тут же надається інформація про структурні компоненти дисертації, її обсяг у сторінках та обсяг, який займають ілюстрації, таблиці й додатки, кількість використаних джерел.
 2. Основна частина (характеристика роботи). Вона включає: огляд літератури з теми, деталізацію напрямів дослідження, використаних підходів і методів, експериментальну частину й відомості про проведені теоретичні та практичні дослідження, аналіз й узагальнення отриманих результатів. Якщо має місце викладення власної думки, у роботі обов'язково вказується позначка на цей факт.
 3. Висновки. Тут аналізуються й узагальнюються найважливіші наукові та практичні результати дослідження. Оформлення списку літератури у відповідності з прийнятими стандартами.
 4. Список опублікованих робіт з теми дисертації, оформлений віповідно до прийнятих стандартів.
 5. Анотація трьома мовами (українською, російською та англійською) – стисла інформація про зміст і результати виконаної роботи.

 

Написання автореферату передбачає, що будуть враховуватися вимоги ДАК і конкретні рекомендації, які впроваджує Україна у своїх вишах. Такий формат роботи завжди відповідає науковому стилю. Обов'язкове дотримання діапазону унікальності.

 

Компанія «Дегрі-Сервіс» надає допомогу аспірантам та докторантам у написанні всіх видів наукових робіт, включаючи автореферат дисертації та відгук на автореферат з економіки, права, медицини та багатьох інших наук. А також, надає допомогу в апробації результатів дисертації. Ми доводимо, що співпраця може бути надійною, а відношення – сумлінним.

Результати компанії

+
років на ринку
України
+
професійний
автор
+
опублікованих
статей
+
успішно
захищених робіт

ЯК ЗАМОВИТИ АВТОРЕФЕРАТ?

 

Замовити автореферат та інші види наукових робіт можна особисто в офісі в місті Київ або з будь-якого регіону телефоном або шляхом оформлення онлайн-заявки. Для цього необхідно:

 • узгодити з менеджером усі ключові умови, включаючи тематику, вартість, терміни, конкретизувати пункти договору про співпрацю (який без зволікання надсилається кур'єрською службою);

 • внести передоплату шляхом звернення до найближчої банківської установи;

 • після повідомлення про те, що автореферат готовий, переказати решту коштів за написання на замовлення;

 • отримати матеріал електронною поштою, ознайомитися, за необхідності внести зауваження для доопрацювання.

 

Надається 12-місячна гарантія, тому всі доопрацювання в цей період здійснюються безкоштовно. Ми забезпечуємо повну конфіденційність клієнтів і надійно захищаємо приватну інформацію на спеціальних серверах.

 

У компанії можна купити автореферат дисертації та відгук на нього англійською мовою. Усі замовлення виконують автори з науковими ступенями, що дозволяє гарантувати потрібний результат.

 

Ми вдячні за ваші рекомендації та дорожимо репутацією. Саме тому кожна заявка на замовлення – професійний виклик, із яким автори успішно справляються. Підтвердженням цього слугують сотні успішно захищених дисертацій, тисячі публікацій і численні відгуки задоволених клієнтів, які вже досягли поставлених цілей!

Останні статті

  Поле отмеченное как * - обязательное для заполнения.

   Поле відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

   Стежте за новими статтями наукового Блогу

   Раз на тиждень отримуйте 100% корисну інформацію про те, як оформляти та писати Дисертації | Статті ВАК | Scopus | WoS

   Натискаючи кнопку "Замовити", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності

   Більше не віжображати