Співробітництво і вакансії

Умови співробітництва та наявні вакансії

НДК «ДЕГРІ-СЕРВІС» постійно знаходиться в процесі активного розвитку, результатом  чого є ефективне співробітництво з іншими суб`єктами ринку інформаційних послуг та суміжних видів діяльності.

Співробітництво з авторами наукових праць тощо

НДК «ДЕГРІ-СЕРВІС» пропонує співробітництво вченим, які мають науковий ступінь кандидата (доктора) наук, з метою іфнормаційного забезпечення проведення дисертаційних досліджень, написання монографій, статей, та підготовки інших наукових робіт. («Анкета автора».)

НДК «ДЕГРІ-СЕРВІС» розвиває практично всі напрямки наукових досліджень, в тому числі і вузькоспеціалізовані.

Співробітництво з викладачами та науковими співробітниками

НДК «ДЕГРІ-СЕРВІС» пропонує співробітництво викладачам та науковим співробітникам у різних формах взаємодії на взаємовигідних умовах, в рамках законодавства України. («Написати нам»)

Співробітництво з посередниками

НДК «ДЕГРІ-СЕРВІС» пропонує співробітництво з фізичними особами або організаціями, які мають можливість ефективно представляти нас в тому або іншому населеному пункті України або в тій чи іншій установі чи організації, де можуть бути наші інтереси. Ми готові запропонувати цікаві умови співробітництва на взаємовигідних умовах. («Написати нам»)

Співробітництво з іншими суб`єктами ринку інформаційних послуг та суміжних видів діяльності

НДК «ДЕГРІ-СЕРВІС» постійно відкрите до співробітництва з усіма можливими суб`єктами ринку інформаційних послуг та суміжних видів діяльності (представники видавництв, поліграфічних підприємств, друкованих ЗМІ, Інтернет-ЗМІ та інших Інтернет-ресурсів, наукових установ і організацій, тощо) на взаємовигідних умовах. («Написати нам»)


Якщо Ви зацікавлені в співробітництві з НДК «ДЕГРІ-СЕРВІС», то залиште Ваші координати («Зворотній зв`язок»), або зв’яжіться з нами самостійно («Контакти»).

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 3 из 5)