Про компанію

Досягнення

   Протягом довгих років функціонування НДК „ДЕГРІ-СЕРВІС” приймала активну участь в інформаційному забезпеченні процесу підготовки магістрів державного управління, управління суспільним розвитком, державного управління у сфері національної безпеки та інших напрямів, а також здобувачів наукових ступенів за такими напрямами:

 • юридичні науки;
 • економічні науки;
 • філософські науки;
 • ветеринарні науки;
 • мистецтвознавство;
 • психологічні та педагогічні науки;
 • національна безпека;
 • соціологічні та політичні науки;
 • державне управління;
 • соціальні комунікації.

Колектив компанії НДК „ДЕГРІ-СЕРВІС” на основі власних досягнень у сфері наукової діяльності гарантує кожному замовнику забезпечення професійності та науковості наданих послуг, а також якісну інформаційну підтримку протягом усього періоду співробітництва.

Ключові слова: кандидатська дисертація, докторська дисертація, дисертація кандидатська, дисертація докторська, замовити дисертацію, замовити статтю, замовити написання дисертації, замовити наукову статтю, замовити написання наукової статті, дисертація на замовлення, дисертація замовлення, дісер, купити дисертацію, купити дисертацію Київ, купити  статтю, купити наукову статтю, отримати вчений ступінь, ВАК, Вища атестаційна комісія, кандидат наук, доктор наук, література з Ленінки, структура дисертації, план дисертації, список дисертацій, тема дисертації, обгрунтування теми дисертації, науковий факт, фахове видання, видання ВАК, публікація статті, публікація статей, опублікувати статтю, наукова стаття, стаття ВАК, перевірити дисертацію на Антиплагіат, антиплагіат, текст дисертації, написати дисертацію, написати статтю, написати кандидатську, написати наукову статтю, написати докторську, дисертація замовити, наукова стаття написати , наукова стаття замовити, доставка дисертацій, автореферати, дисертація України, кандидатський мінімум, видання ВАК, ВАКівські видання, автореферат дисертації, автореферат, каталог дисертацій, медичні дисертації, дисертація з педагогіки, дисертації з психології, дисертація по психології, дисертації з педагогіки, дисертація по праву, дисертації київ, дисертації Харків, дисертації Житомир, дисертації Львів, дисертації Одеса, дисертації Донецьк, дисертації Харків.

 

Історія

Науково-дослідна компанія “ДЕГРІ-СЕРВІС” була заснована у 2003 на базі ІНЦ „Інформ-сервіс”, який функціонує на ринку інформаційно-освітніх послуг з 1996 року.

Наша компанія пропонує широкий спектр інформаційно-консультаційних послуг, спрямованих на допомогу аспіранту (здобувачу, докторанту) в процесі написання дисертаційної роботи, а також на інформаційне забезпечення інших наукових пошуків (від підготовки публікацій на актуальну тематику до написання монографій). 

Етапи розвитку НДК „ДЕГРІ-СЕРВІС”:

2003 рік – вихід на ринок інформаційно-консультаційних послуг у сфері юридичних, економічних, соціологічних і філософських наук. Відкриття представництва компанії на лівому березі міста Києва. 

2004 рік – розширення колективу наукових співробітників і переліку спеціальностей, за якими можливе надання інформаційних послуг.

2005 рік – укладання домовленостей та договорів на позачергову публікацію наукових статей у провідних фахових виданнях, затверджених ВАК.

2008 рік – відкриття представництва компанії у центрі міста Києва.

2009 рік – впровадження єдиних стандартів управління та контролю якості наданих послуг в усіх представництвах компанії.

2010 рік – створення та відкриття web-порталу, спрямованого на інформаційне забезпечення наукових пошуків.

2011-2013 рік – створення умов і відпрацювання на практиці надання інформаційно-консультаційних послуг у різних містах України: Дніпропетровськ, Одеса, Харків, Донецьк, Львів, Запоріжжя, Львів.

2014 - налагодження плідної співпраці з видавництвами наукових журналів зарубіжних країн, а також журналів, що входять до списків Scopus / Thomson Reuters та інші наукометричних баз.

Завдяки ефективному багаторічному досвіду роботи на сьогоднішній день НДК „ДЕГРІ-СЕРВІС” володіє потужною матеріально-технічною базою та займає провідні позиції у галузі наукового консультування.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)