Комплексні рішення

Програма «Комплексні рішення»

  В межах даної програми НДК «ДЕГРІ-СЕРВІС» пропонує клієнту скористатися можливістю комплексно вирішити всі завдання, які виникають як при підготовці текстової складової процесу здобуття наукового ступеня, так і при врегулюванні організаційно-методичних питань, замовивши весь пакет послуг.

Замовлення пакету послуг за програмою «Комплексні рішення» дає дисертанту унікальну можливість в процесі здобуття наукового ступеня значно заощадити дорогоцінний час та кошти (знижка може досягати 20 %).

НДК «ДЕГРІ-СЕРВІС» пропонує наступні пакети послуг.

Ціни та умови надання послуг НДК „ДЕГРІ-СЕРВІС” в рамках програми „КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ”.

Структурні елементи
Термін виконання*
Термін гарантійного супроводу
Вартість**
Примітка
Пакет послуг «Текст-кандидат»
Кандидатська дисертація (всі структурні елементи згідно вимог ВАК), Наукова стаття (5 одиниць), автореферат дисертації, доповідь та ілюстративний матеріал до захисту.
9-12 місяців
12 міс
Від 8200 у.о.
Термін та вартість залежить від напрямку підготовки, наукової установи, тощо
Пакет послуг «Текст-доктор»
Докторська дисертація (всі структурні елементи згідно вимог ВАК), наукова стаття (20 одиниць), автореферат дисертації, доповідь та ілюстративний матеріал до захисту.
12-36 місяців
12 міс
Від 32000 у.о.
Термін та вартість залежить від напрямку підготовки, наукової установи, тощо
Пакет послуг «Супроводження-кандидат»
Вирішення організаційно-методичних завдань, які постають перед дисертантом на всіх етапах здобуття наукового ступеня кандидата наук
12-15 місяців
-
Від 25000 у.о.
Послуга надається при наявності дисертації, автореферату та публікацій відповідної якості.
Пакет послуг «Супроводження-доктор»
Вирішення організаційно-методичних завдань, які постають перед дисертантом на всіх етапах здобуття наукового ступеня кандидата наук (при наявності дисертації, автореферату та публікацій)
15-39 місяців
-
договірна
Послуга надається при наявності дисертації, автореферату та публікацій відповідної якості.
Пакет послуг «Преміум-кандидат»
Включає надання всіх послуг, які включені в пакети послуг „Текст-кандидат” та „Супроводження-кандидат”
12-15 місяців
12 місяців
договірна
Термін та вартість залежить від напрямку підготовки, наукової установи, тощо
Пакет послуг «Преміум-доктор»
Включає надання всіх послуг, які включені в пакети послуг „Текст-доктор” та „Супроводження-доктор”
15-39 місяців
12 місяців
договірна
Залежно від напрямку підготовки, наукової установи, тощо

* Вартість послуг за пакетом «Текст» при написанні кандидатської та докторської дисертації за прискореним  варіантом обговорюється окремо.

** Як і в програмі «Дисертант», в пакеті «Текст» в межах визначених сум здійснюється повне супроводження до захисту, тобто всі зауваження наукового керівника та вченої ради виправляються абсолютно БЕЗКОШТОВНО в будь-якому обсязі і будь-якій кількості. При цьому безперечно зберігаються всі гарантії, які надаються при замовленні окремої послуги.

*** Точна вартість послуг не зазначається у зв’язку із індивідуальним підходом до кожного поставленого завдання, що обумовлюється значною різноманітністю труднощів в процесі досягнення бажаного результату.


 

Пакет послуг «Текст»

В межах даної програми НДК «ДЕГРІ-СЕРВІС» пропонує клієнту виконання повного спектру інформаційно-наукових послуг, яких потребує дисертант на всіх етапах здобуття наукового ступеня: від формулювання теми та повної підготовки тексту дисертаційного дослідження до написання тексту доповіді та ілюстративного матеріалу на захист.

Таким чином, замовляючи пакет послуг «Текст» дисертант забезпечує себе повним комплектом мінімально-необхідної текстової складової процесу здобуття наукового ступеня та значно заощаджує дорогоцінний час та кошти (перелік текстової складової подано в таблиці вище).


Пакет послуг «Супроводження»

В межах даної програми НДК «ДЕГРІ-СЕРВІС» пропонує клієнту комплексне надання повного спектру послуг з вирішення всіх організаційно-методичних завдань, які постають перед дисертантом в процесі здобуття наукового ступеня: від якісного підбору оптимальної наукової установи, кафедри та наукового керівника до врегулювання інших організаційних завдань під час підготовки  дисертації та після її захисту.

Пакет послуг «Преміум»

В межах даної програми НДК «ДЕГРІ-СЕРВІС» пропонує клієнту надання одночасно всіх послуг, які передбачені пакетами послуг «Текст» та «Супроводження».

Таким чином, процес здобуття наукового ступеня набуває вигляду «готового рішення», що забезпечує найлегший шлях отримання бажаного результату, при цьому обов`язково зберігаються всі гарантії,  що надаються при замовленні окремого продукту чи пакету послуг.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)