Про посилення експертизи дисертаційних досліджень

З метою посилення відповідальності експертів за дотримання вимог нормативно-правових документів, що встановлюють порядок проведення атестації наукових кадрів, президія ВАК України постановила:

1. Головам спеціально-уповноважених комісій проведення попередньої експертизи дисертацій, забезпечити комплектування комісій з попереднього розгляду дисертацій найбільш кваліфікованими фахівцями за спеціальністю.

2. Встановити, що члени комісій з попереднього розгляду дисертацій несуть персональну відповідальність за м’якість   проведеної експертизи на рівні з головою та вченим секретарем спеціалізованої вченої ради.

У разі виявлення фактів порушень встановлених вимог щодо проведення експертизи члени комісії з попереднього розгляду дисертації рішенням президії ВАК України виводяться зі складу спеціалізованої вченої ради.

Встановити, що офіційні опоненти та наукові керівники (консультанти), які дали позитивні відгуки на дисертації, щодо яких президія ВАК прийняла постанову про скасування рішення спеціалізованої вченої ради, позбавляються права участі в атестації наукових кадрів терміном не менш як на три роки.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)